reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kobietki pytanie z innej beczki - czy bierzecie magnez b6??? jeśli tak to ile sztuk dziennie?? mi gin zalecił 1-3 sztuk a położna z kolei mówiła, że maksimum jedną :) więc zgłupiałam :-)
 
reklama
:wściekła/y:sie napisalam napislam i sie wszystko skasowalo bo glupi komp sie zawiesil:angry:

eh.... mam ochote nim o sciane rzucic...

tak szybko wiec tym razem... niebylo mnie jeden dzien a czytania, ze hoho dopiero nadrobilam glowny a teraz ide reszte czytac ... u nas typowo jesienna pogoda juz ... szkoda nie lubie zimy a jesien to znak, ze juz niedlugo bedzie bardzo zimno....

zdrowka wszystkim zyczei milego popoludnia
 
Lina a bierszesz jeszcze jakies witaminki? ;-)
Ja biore witaminy od wczoraj łaczone z DHA ( sie wykosztowalam :angry: ) i do tego jedna tabletke magnezu b6 bo w tych witaminach itak dzienne zapotrzebowanie zapelnia tamta zawartosc w kilku procentach..

Aha a jak wlasnie czuje jakies pulsowanie czy skurcze lekkie to biore nospe z dawka magnezu b6 tez :tak: ale to na szczescie tylko dwa razy bylo i od kilku dni spokoj ;-)
 
Kangurzyca - Tatry - przełęcz Zawrat :) Dlaczego ma mnie rozzłościć - widzę, że na tym, forum jest wiele miłośniczek gór.
 
no i tak jak myślałam,nie mam ja szczęścia do tej sędziny,podniosła TYLKO po 50 zł na dziecko,rewelacja taka ze jakby wcale nie było,wkurza mnie to bo znowu mu się upiekło i nadal ma wszystko gdzieś,a dzieci cierpią
nie wiem jak to jest inni dostaja więcej ja zawsze ta najmniejszą kwotę:-(

to za jakiś czas znów pisz o podwyżkę i już ;-)

miska a czemu ty sie niestarasz o to zeby on finansowal wyprawke do skzoly + ubior i tak samo na zime nalezy ci sie to zbieraj wsyztskie paragony ile wydajesz na dzieci ile one kosztuja moze sedzina niema dzieci i niewie ile to kosztuje sorki ze sie tak wymadrzam ale troszke sie orietuje bo siostra to przechodizla a droga bedzie zaniedlugo bo sie z mezem rozstaje

dokładnie, może uda sie przy nastepnej rozprawie i o to zawalczyć?

atomowka ja zauwazylam ze mam brodawki pokryte taka mazia wsesie ona jest wyschnieta wiec pewni mi sie saczy cos ale to zazwyczaj jak sie zdenerwoje albo jak cos podniose niemam tak ze caly czas dlamnie tez jest to szokiem no ale chyba jest to czym snormalnym :) ivi jak cos bedziesz wiedziec o siasiurce to daj znac i pozdrow ja od nas :)

ja na początku na sutkach miałam takie żółtawe małe plamki-strupki to była własnie zaschnięta siara. W połowie ciąży się zdaża, ale im bliżej porodu, tym więcej z nas może mieć przecieki ;-)


Anula ale porażka z tymi papierami... no ale przed grudniem ładna kwota wpadnie jednorazowo ;-)

Ja dzis padnięta, nog mnie bolą (drugi dzień trochę się nałaziłam) no i mała nawet na chwilę nie pozwoli mi poleżeć... do tego niedobra jak nie wiem... oby szybko poszła spac, to kawałek wieczoru dla relasku wyrwę dla siebie...
 
Doris .. Bo pisałaś, że Cię złości byle co.. :-)

Kurczę, nie poznałam Zawratu, ale inne miejsca troszku.. Sobie teraz przerwę trza będzie zrobić.
Może pójdę kiedyś z Kangurzątkiem na Czerwone Wierchy albo do Pięciu Stawów którąkolwiek trasą... ech.. marzenia:happy2:
 
Kangurzyca - ja też mam takie marzenia. Jak Emilka miała 5 mieś. byliśmy w Zakopcu i z nią łaziliśmy po dolinkach i na Rusinową Polanę. Specjalnie kupowaliśmy taki wózek, żeby nadawał się na kamieniste szlaki, no i nosidło. Niestety ostatnimi laty wybieramy na wakacje ciepłe morza, żeby Emilka miała frajdę. Też mnie ciągnie ciągle w góry. Zastanawiam się nawet, czy jest sens jechać na weekend do Zakopanego, bo chcemy niedługo gdzieś sobie wyskoczyć na trzy dni. Z Warszawy mamy jakieś 6-7 godzin jazdy, więc dla Emilki droga będzie trochę ciężka.
 
Kobietki pytanie z innej beczki - czy bierzecie magnez b6??? jeśli tak to ile sztuk dziennie?? mi gin zalecił 1-3 sztuk a położna z kolei mówiła, że maksimum jedną :) więc zgłupiałam :-)
Ja biorę tak jak piszę na opakowaniu ... Są różne rodzaje magnezu i różne dawki :tak:
Mata chyba taki dziś dzień , bo mój Borysław też straszny dziś truciciel :wściekła/y:
 
reklama
wiecie co nie mam pojęcia czy jest na to jakiś paragraf ale znajdę jeśli mi choć o jeden dzień mniej coś policzą za spóźnienia! bo oni dostają moje L4 następnego a najpóźniej 2 dni później po wystawieniu bo id razu lecę na pocztę i nadaję poleconym priorytetem
a oni złożyli te moje wnioski z pierwszym zwolnieniem "od razu" czyli przypuszczam że w połowie września jak dzwoniłam tylko że pieczątki firmowej nie było a na wysłanie kompletnych dokumentów musiałam aż czekać do zeszłej środy :wściekła/y::szok::angry::baffled:


a mnie dziś jakoś bolą plecy i prawy pośladek a jak chodzę od kilku dni to jakbym zakwasy w pachwinach miała, czyżby tak macica obciążała wiązadła? któraś tak może z was ma?
 
Do góry