reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Któreś dziewczyny na jakimś wątku pisały,że powoli zaczynają im się wycieki z piersi, czy to normalne? Tak wcześnie, w połowie ciąży już?
Zawsze mi się wydawało,że to dopiero jak dzidzia się urodzi


I mam pytanie do Was
Czy Wy też macie teraz mega wrażliwe piersi na temperaturę?
Ja jak wychodzę wieczorem na dwór z psem, jak już jest chłodno, albo wychodzę z pod prysznica do chlodnego pokoju to tak mi twardnieją sutki,że aż z bólu nie mogę wytrzymać
Czy Wy też tak macie?
 
atomowka ja zauwazylam ze mam brodawki pokryte taka mazia wsesie ona jest wyschnieta wiec pewni mi sie saczy cos ale to zazwyczaj jak sie zdenerwoje albo jak cos podniose niemam tak ze caly czas dlamnie tez jest to szokiem no ale chyba jest to czym snormalnym :) ivi jak cos bedziesz wiedziec o siasiurce to daj znac i pozdrow ja od nas :)
 
Mini - ja też mam dosyć zakładania naszyjników, zabawy w bibliotekę, a nawet zwykłego "mamo popatrz" co chwila, jak coś właśnie robię. Obiecałam Emilce, że poczytam jej opowiadania o jesieni, potem pokażę jak ma zrobić żołędzia - wydzierankę i dam kilka tematycznych rysunków do kolorowania - zajmie się rysowaniem i będę miała chwilę dla siebie :)
Miśka - Rozumiem, że kobieta chce, żebyś poszła do pracy, ale czy nie wie, że jesteś w ciąży i przez najbliższe 1.5 roku nie masz szans na pracę? No cóż. Nic nie poradzisz na razie, dobrze, że chociaż będzie ta stówa więcej. Głowa do góry, jeśli możesz jeszcze się odwoływać, to próbuj, ale jeśli nie, to nic nie poradzisz... Dobrze, ze teraz masz kochającego męża.
 
mata pisała że już ma przecieki, u mnie też się zaczynają.. Do tego mam okropnie wrażliwe sutki i całe piersi, są dni gdy w żadnym staniku nie mogę chodzić bo wszystko drażni i boli, a piersi aż "buzują" .. Wg mnie to normalne, ale nie pytałam lekarza.. po prostu przyjmuję to za jedną z "dolegliwości" ciążowych :)

A siara może wyciekać już nam wszystkim duużo przed porodem. Ja miałam mokre koszulki czasem.. wystarczy że się pochyliłam czy nawet nic nie zrobiłam a już miałam plamy.. śmiesznie wyglądało :D chociaż dobrze że to w domu mnie spotykało a nie gdzieś na mieście;)

dziewczyny fajnie że macie dzieciaki już w tym wieku gdy się same sobą mogą zajęć, np rysowaniem! Tymek uwielbia klocki i to mnie czasem ratuje:D ale czytanie, rysowanie czy cokolwiek to tylko z mamusią ;) bo za malutki jest jeszcze..
 
Bozienka ponoć Przybycień jest najlepszy ,ale do niego chyba strasznie ciężko się dostać ... Niestety nie bardzo się w lekarzach orientuję więc nie za bardzo pomogę :no:

atomówka mnie się sączyła tak po połowie ciąży ( w poprzedniej ) a pod koniec to już chwilami wkładki laktacyjne nosiłam :zawstydzona/y:

Ivi czkamy na info o Kasiurce :tak:

Miska tylko że 600 zł łoży on a Ty drugie 600 a 1200 na dwójkę dzieci miesięcznie to naprawdę duża kwota :sorry2:( przynajmniej dla mnie)
 
Kasiurek pisze:
"nie odzywam sie bo nie mam neta w szpitalu, co u mnie hmmm trudno stwierdzić podejrzewają rozejście spojenia, dostaje duphaston 3x1 i no spę i musze leżeć. Ból powoli przechodzi i jest znośny, do tego jeden z odwiedzających przyniósł grypę i jestem chora:/ nie wiem jak długo tu będę leżeć ale z szyjką łożyskiem i dzidzią wg usg i badania jest wsio ok, dzidziuś ma się dobrze choć nadal nie czuje ruchów. Dzięki za pamięć :) "
 
reklama
Atomówka - ja też w pierwszej ciąży miałam "wycieki" ale z tego co pamiętam, to tylko po nocy - wstawałam rano z plamami na koszuli. Z tego co kojarzę, to to było w 7-ym miesiącu, ale wiadomo, że u jednych może się pojawić wcześniej, a u innych dopiero po porodzie.
Ivi - no tak, ja narzekam, że Emilka mi nie daje odpocząć, a rzeczywiście, ją przynajmniej da się zająć rysowaniem, czy plasteliną i bawi się jakiś czas sama. Ale Twój Tymonek przynajmniej jeszcze śpi w dzień. U nas też Emilka uwielbia klocki i puzzle, choć ostatnio rzadziej się nimi bawi. Jak miała ok. 2-óch lat to układała już 6-cio, a nawet 9-cio elementowe, wiec jeśli jeszcze nie wypróbowałaś, to polecam -na początek takie wkładane drewniane figurki.
Dzięki za wieści o Kasiurce. Czytałam w poprzedniej ciąży o rozejściu spojenia - bardzo nieprzyjemna sprawa. Mam nadzieję, że to nie to.
 
Do góry