reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ahoj witam upalnie,
Vill ja też kupiłam ten niekapek, bo jako jedyny nie miał zaworku i samo piciu z niego leci, ale strasznie śmierdzi plastikiem i prawdę mówiąc pomimo kilkakrotnego mycia i wyparzania ten zapach nie znika i mała niechętnie z niego pije, chociaż sobie trzyma i sie bawi, a ta butla to chyba po prostu za duża jest dla niej.

Nusia pasy od tyłu się wyciąga , jest klapka w plecach fotelika i zdejmuje tapicerkę.

Angel napisz mi proszę jaki smoczek jest w tych butelkach Avent natural bottle czy 0+ zarówno w tych 125 ml jak i 260 ml? Bo mój brat jedzie w środe na olimpiadę i poprosze go o zakup, bo bardzo mi się spodobały! a pewnie będzie musiał dokupić smoczki do tych butelek

odezwę się wieczorkiem , miłej soboty:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amandla ja mam 2 duże 250 ml i do nich są smoczki 1+ ( dwie kropelki) ;-) Pije z nich wode i herbate tylko i ciagnie super. Do malych butelek są faktycznie 0+
Mi sie tez one spodobaly odrazu, fajnie sie trzyma, maluch cwiczy sam chwytanie, i ladnie pije :)
Póki co widziałam tylko w mothercare i wlasnie BOOTsie :tak:

Mini ja mysle, ze taki skok bo juz kiedys byl tez taki marudny, szarpiacy sie bez powodu;/

To dwa filmiki i tak wyglada wiekszosc czasu..

[video=youtube;UWdhT7NdxL8]http://www.youtube.com/watch?v=UWdhT7NdxL8&feature=youtu.be[/video]





Aha co do ulewania podaje syrop i po nim jest ok. Chlusta teraz bo strasznie wierzga nogami caly czas nawet w trakcie jedzenia sie kreci :/
 
Ostatnia edycja:
Angel linki nie wchodzą :no:

A Duszka dziś znowu pół dnia przespała , trochę zaczyna mnie zastanawiać jej senność ... Mam nadzieję że to na pogodę a nie na chorobę :sorry2:

Właśnie na polsacie zaczyna się mój ulubiony film - dwóch gniewnych ludzi :-D
 
Angel a czy uważasz, że warto kupić smoczki 6+ do tych butelek ? Boję się , że taki 1+ to za mały będzie, musze poszukać gdzie w Londynie są te sklepy żeby brat nie szukał:)
 
Oj kurcze to nie wiem u mnie dzialaja..

No to ciekawe jak to bedzie- drzemka do 17, potem marudzenie jak na filmikach ktorych nie widzicie;) , kaszka, kapiel, cyc i śpi. Wedle starego rytmu do polnocy powinien dobic, wedle nowej masakry za 1,5 h max bede znowu miala aktywnosc do nocy :confused2:

Amandla a wy mleko z butli pijecie?? Jak ona od dawna juz na butli i zmieniasz jej etapami te smoki to pewnie dostosuj do obecnego wieku :tak: Ja chcialam dokupic smoki do nich ale na tych 2 dziurkach pije jak złoto wiec narazie zostawiam.

Wiesz zawsze moge Ci dokupic i dosłać jak nie bedą pasować ;-)

[video=youtube;Kvqrgmpka8M]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Kvqrgmpka8M[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angel obejrzałam ten drugi , bo ten pierwszy nadal niedostępny ale moim zdaniem zachowuje się zupełnie normalnie :-D:-D:-D
Nie wiem czemu ale mnie się skojarzyło to z gaworzeniem .... do tego bawił się zabawką i nóżkami ,rozglądał ...

Dusia jak marudzi to zazwyczaj siedzi nieruchomo , jojczy i czeka aż się ktoś nią zajmie :-D
Czasami w czasie zabawy marudzi jak jest już zmęczona i ma dosyć albo jak nie może sobie złapać zabawki :tak:
 
Do góry