reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Byliśmy dzisiaj w szpitalu na połówkowym. Bobas miał złączone nóżki . Juz 5 miesiąc sie kończy a ja wciąż nie znam płci :((((. Za tydz bede miała wyniki NIFTY, tam bedzie płeć dziecka , wiec muszę jeszcze poczekać !!!!
 
reklama
To chyba jestem jedyna, która nie ogląda seriali typu porody, położne, chore czy biedne dzieci itd. Jestem zbyt wrażliwa i jakoś nie mogłabym się przełamać.

Dzieci się nudzą! :confused: Kto by pomyślał. Ciągle ględzą o komputer albo kiedy pójdziemy do Dzieciolandii.

Zwariować idzie. Młody poszedł na plac zabaw sam bo Natalce się nie chciało. Potem rozbierali choinkę i rozebrali ją do końca ale po drodze im się już nie chciało. Teraz rysują ale już mędzą. Jakby lato było to bym im basen nadmuchała i by siedzieli za balkonem w wodzie. A tak? W dzisiejszych czasach tylko komputer, konsola i tablet i mają problem z kreatywnym myśleniem. Ale ja jestem nieugięta. Ograniczam do minimum :) Jestem wredną matką i ciotką w jednym :D

Smile - trzymam kciuki za cipuszkę :)
 
Ciasteczko u mnie to jeszcze nie wiadomo jak to bedzie :D moze bedzie dwoch starszych braci plus siostra a ajk nie to trzech muszkieterow :D
Missis witaj w domku zatem :) odpoczywaj i nie wracaj do tamtego szpitala orzed majem/czerwcem :) a ja dzis tez cappucino lyknelam i male brykalo az milo :D
Kasia byc moze pani powiedziala wsza ale moglo byc cos innego. W kazdym razie mlody wyogladany i obserwowac bede :)
Odnosnie spania to mi najbardziej oasuje cos pomiedzy spaniem na brzuchu a na boku. Inaczej nie zasne i na prawej stronie wiecej spie niz na lewej.
 
Misis super ze jesteś w domu! I obyś juz nie musiała wracać no chyba ze w 9 miesiącu na rozpakowanie się ;)

Mamam ja miałam malutka walizeczke w niej moje piżamy chemię bieliznę dla maluszka ciuszki na wyjście u nas ten plus ze dla kobiety podpaski majtki siateczkoee podkłady są w każdym pokoju tzn łazience i dla maluszka tez wszystko było ciuszki chusteczki pampersy.

Co do sesji noworodka na pewno zrobię jakieś zdjęcia i jeszcze będę chciała od fotografa bo jednak żadnych akcesori do sesji w domu lub w terenie nie mam oprócz kocykow :)
 
Hej.
U nas Franio dalej w domu więc nie bardzo mam czas na pisanie.
Odnośnie spania to ja zawsze na brzuchu. Teraz staram się spać na boku ale często bywa ,że budzę się na brzuchu, rzadziej na plecach. Myślę,że jak już brzuch będzie większy to samo jakoś mi będzie niewygodnie spać na nim i wybiorę boczek któryś , najlepiej lewy.
Lolcia może rzeczywiście to pchła była, ale jak to w grupie bywa to i wsza by nie była jakimś wielkim zdziwieniem. Ostatnio mówili w telewizji ,że często się zdarzają u dzieci. A Ty jeszcze nie znasz płci dziecka? Jak by nie było będzie fajnie, czy mała królewna dla dwóch braciszków czy trzeci muszkieter . Ale może będzie dziewczynka, chłopców już tu pełno.
MałaZosia moje też się nudzi w domu. Tylko pyta czy może telefon albo komputer. Coraz trudniej zająć im czas czymś interesującym. Mój teraz ma faze na Angry Birds to staram się żeby nie oglądał dużo w kompie tylko buduje z klocków domki i ustawia figurki i potem rozwala to piłkami małymi. Trochę lepsza zabawa niż komputer.
Nati wspólczuję zębów. Nie wspominam miło wyrzynani się moich ósemek.
Kasia ja miałam sportową torbę do szpitala ale taką małą . Pewnie teraz wezmę większą. Jeszcze nad tym nie myślałam.
Ginger też zerkną na te porody. Jeśli szpital fajny to po co jechać daleko.
Ciasteczko a kiedy poznasz płeć. Ja już nie liczę na dziewczynkę.Za bardzo było widać siusiaka na usg.
Smile i jak wizyta? Już potwierdzona dziewczynka?
Misiiss super,że już jesteś w domu. Aby teraz następny pobyt był w czerwcu dopiero. Kto jak kto, ale Ty już swoje odbyłaś w szpitalu.
Mamuśka ja też jak czytam posty dziewczyn to czuję się taka nieprzygotowana. Ja nawet nie myślałam jeszce nad pakowaniem się do szpitala. Ba ja nawet bardzo jeszcze nie zajełam się ciuszkami i rzeczami dla małego.
 
Justyna mi na usg kobitka powiedziala "wydaje mi sie, ze dziewczynka" ale dla mnie samo wydaje sie nie jest zbyt wiarygodne :D
Smila wlazlam na chwilke wlasnie zeby zobaczyc co i jak :) gratuluje serdecznie!! :)
 
Smile wiedziałam :-D

miałam was nadrobic bo w domu siedze ale ile mam tu roboty ech :confused:
jeszcze na obiad zrobilam pierogi z owocami :sorry2:
usiade do was wieczorem jak malego poloze spac :-)
bo J dzis wybył do swojego dziecka z poprzedniego małżeństwa i bedzie bardzo pozno ech:dry:

buziaki bede wieczorem:*
 
reklama
Do góry