reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Cześć dziewczęta :)

Przeleciałam wczoraj Wasze wpisy ale już nie miałam siły na odpisywanie bo około 1-a w nocy była :)

Smile - dobrze, że się uspokoiłaś. Powodzenia na wizycie.

MamaAnia - taki wiek. Trzeba dziecku dać wsparcie i pomóc w poszukaniu rozwiązania i dużo rozmawiać, tłumaczyć sto razy. Że nic się nie stało, że można to tak czy tak. Ale nie wyręczać. Niech sam znajdzie rozwiązanie albo spróbuje i pochwalić. Musi uwierzyć w swoje możliwości. Dać tylko wskazówki.

No i nie pamiętam co komu. Dziewczynkom na wizytach dziś powodzenia.

Mnie coś podbrzusze boli, już w nocy bolało. I nie wiem czy to nie wina orzeszków ziemnych zjedzonych na noc :)

Ważyłam się u mamy i nic nie przytyłam od ostatniej wizyty czyli 2 tygodnie. A nawet jest 0,5 kg mniej. Czyli 2,5 kg na plusie w sumie. A jem normalnie ale raczej zdrowo :)

Jestem u mamy i dzieciaki szaleją. Wiedzą, że idziemy do sali zabaw i zamęczają tyłek pytaniami a kiedy pójdziemy? Mówię, że o 16-ej i mają więcej się nie wypytywać bo odpowiedź się nie zmieni :)
Jutro na basen. Znalazłam swój stary strój - ciut za duży pod biustem ale nie aż tak by spadł ze mnie :) Dwuczęściowy co prawda, ale przecież nie ma się czego wstydzić. :) Ciąża jest piękna :)

A teraz chyba czas na drugą słabą kawkę :)
 
reklama
Jestem i ja
jeszcze was nie nadrobiłam ale jak Nela pójdzie spac mam zamiar to zrobic.

Wczoraj byl pogrzeb dziadka wszyscy w koncu na szczescie byli.Dopiero na pogrzebie dotarło do mnie ze dziadka nie ma a obiecałam mu ze sie zobaczymy w dzien dziadka wiec pojade ale na grób.
Tato moj zawsze twardy ale na pogrzebie tez doszło do niego ze dziadka juz nie ma i sie troszke zdenerwował i ja w sumie tez bo dziadek moj byl bardzo otwartym i goscinym czlowiekiem i chial zeby kazdy kto chce byl na stypie a duzo osób zabrakło bo niby ciocia nie znalazła pieniedzy które schował.
A schował i tylko kilka osób wie gdzie z naszej rodziny i ja wiem ale uwazam ze naleza sie mojemu kuzynowi który przez ostatnie lata mył go golił i przebierał.Tak samo okazało sie ze miał jeszcze wódke weselna która chiał z nami wypic a nigdy nie bylo kiedy i chcielismy zeby byla rozlana na stypie ale nie wiem w koncu bo wszyscy szybko sie rozeszli. No i juz koniec tego smedzenia bo wiem ze dziadek by tego nie chiał.

A druga zła sprawa Nela nadal ma oskrzela i dostała zastrzyki . Przenosimy sie do innego osrodka bo w tym na miescu nawet dawki dobrej dziecku nie przepisza:/
i teraz bidulka sie musi meczyc a nie wspomne o tym ze w styczniu w aptece juz 500 zł zostawiła...

wpadne pozniej i was nadrobie
 
martyna - przykro mi z powodu dziadka i pogrzebu, zdrówka dla Neli

smile - a ja obstawiam dziewczynkę!, Ty tak apetytu nie miałaś na początku ....
 
Witam, dziś zwlekłam się z łóżka o 10.00... jak nigdy... co prawda Michał już od 7.30 na nogach i co jakich czas przychodził z jakąś sprawą ale można powiedzieć, ze się wyleżałam... jednak dziś znowu mnie bolały biodra... ehhh... cały czas uparcie śpię na lewym boku ale dziś musiałam nad ranem odwrócić się i poleżeć na wznak... ale cały czas mam obawy czy to nie szkodzi jakoś dziecku :confused:

ciasteczko musicie sobie wyliczyć bo czasem lepiej zapłacić te 500zł nić tracić 10% zniżki na AC przez 2 lata... chociaż u nas akurat było odwrotnie i lepiej było mieć wyższa składkę przez 2 lata, bo jak miałam stłuczkę na stacji benzynowej po zatankowaniu VERVA 98 zamiast VERVA ON i zostawieniu koleżanki w zastaw :cool2: (tak... takie rzeczy też się zdarzają) to robiliśmy bezgotówkowo i naprawa wyszła 11tyś :szok:

minka - dołącz do nas na L4... ja też siedziałam po 8h w pracy i moja kość ogonowa miała już dość...
co do płci - jeśli na najbliższej wizycie lekarz będzie robić USG to dlaczego nie możesz spytać czy widać płeć? Ja na ostatniej wizycie u gin miałam USG i zapytałam czy widać coś między nogami czy nie - bez problemu powiedziała, że widać - także zagadaj :-D

smile - dziewczynka :)
 
Alkmena a dlaczego ma zaszkodzić? Organizm jak wyczuje, ze coś jest nie tak to da Ci znać. Mówi się, że najpieiej ejst spać na lewym boku, ale przecież zwiariować by było można śpiąc w jednej pozycji przez 9 miesięcy. Ja nie raz budzę się na brzuchu :p
Zazdroszczę spania do 10...
Smile czekamy na wieści :)
Archea ooo współczuję... Zdrówka dla Małej!
mamamm hahahha dobre!
martyna zdrówka dla Neli, biedna Mała...
Ginger a gdzie Ty planujesz rodzic? Gdzieś w Piasecznie czy Wawie?

i założyłam wątek zdjeciowy na zamkniętym :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamuska zdecydowanie w Piasecznie podoba mi się szpital jest nowy. Słyszałam sporo dobrych opinii o szpitalu i opiece. Po co mam jechać do W-wy jak mam tu fajny szpital 4minuty od domu. Tu też będziemy chodzić do szkoły rodzenia. Da się są na Ipla.pl mój szpital to czwarty odcinek drugi poród
 
Do góry