reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Myfa no to może to już? W końcu zadna ciąża nie trwa wiecznie i kiedyś muszą przyjść "te" skurcze. Powodzenia :laugh:
 
reklama
No Myfa rozumiem Cię.
Ja tak żle się czuję od 3 dni. Juz nawet nie mam siły narzekac. Całe podbrzusze, kręgosłup, a na dodatek nie mam siły chodzic, spuchły mi tak nogi (przez całą ciążę takich nie miała, a przecież ciągle leżę) i na dodatek stan podgorączkowy.
Szczerze, to już mam dośc. Wszyscy mnie wkurzają, bo dzwonią co 2 dni czy aby to nie już. A jak nie odbieram to oczywiścia zaraz do Marcina, czy aby nie jestem na porodówce.
MAM DOSC!!!!
 
uaaaa, mam okropną migrenę.... jezu drogi, przez ciążę miałam spokój a teraz nawrót!!! :( :( :( i syfki mi powyskakiwały, ja chcę być piękna podczas porodu :(
 
Misia moja ładna cera poszła na spacer chyba w 8 miesiacu makabra jak cos zejdzie to zaraz nowe brrr. kaszalot ze mnie już !!
 
Myfa, chyba wiem o czym mowisz. Mi brzuchol twardnieje co jakas godzinke z roznych stron, a wieczorami szczegolnie mocno odczuwam bole przypominajace te miesiaczkowe. Ponadto maly ma dosc silne ataki wiercenia sie i coraz czesciej mam klucie w prawej pachwinie.
No, ale daje rade. Jutro do gina i zobaczymy czy wsadzi mnie do szpitala, czy poczekamy, az maluch sam zechce pojawic sie na swiecie. :)
 
no w koncu cos sie zaczelo dziac szyjka skrocona o jedna trzecia i rozwarcie prawie na dwa palce teraz szybko jeszcze mebelki poskrecac i w weekend moze dzidzia sobie przyjsc na swiat mimo ze mam termin na 16 lutego
 
Blond kurcze fajnie się masz. Ja mam podobny termin. Na wizyte jadę dopiero 6 lutego i już nie mogę się doczekać. Jeżeli masz rozwarcie na dwa to chyba już wyleciał Ci czop śluzowy?
Faktycznie na rozwiązanie nie będziesz musiała długo czekać ::)
 
Blond widze, że to sciganie to na poważnie. Jakiś przepis? Bo ja wolałabym wygrac, no może byc tego samego dnia
 
reklama
Wyglada na to ze szykuje sie wysyp dzieciaczków na poczatek lutego
ja tez juz chce :) to czekanie mnie dobija
plecy bola brzuch twardnieje szyjka krótka
czas najwyzszy :)
 
Do góry