reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Misia serdecznie gratuluję piąteczki - mamy tu małego dziobaka ;D
Od razu przypominają mi sie moje studia, kurcze obroniłam magistra w lipcu zeszłego roku i jeszcze nie odebrałam dyplomu. Musze się w końcu zmobilizować i podjechać do szkoły. Tylko jakoś kurcze nie po drodze... ::)

Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to wczoraj miałam je kiepskie :( Ból brzucha jak na okres, mdłości, bóle krzyża i jeszcze od jakiegoś czasu ta rwa kulszowa :(. Koszmar. Na szczęście dziś o niebo lepiej. Oby tak dalej ;)
 
reklama
Ja też Ci Misia gratuluję.
Zastanawiam się jak Wy to robcie? Ja z mężem dzisiaj pojechaliśmy do znajomych po wanienkę i okazało się, że ja nie mam siły chodzic, a co tu mówic o jakiś egzaminach. Naprawdę podziwiam...
 
Babeczki drogie, wiem że któraś juz na forum miała taki problem, ale nie dogrzebię się teraz do tego... Od kilku dni mam na brzuchu dookoła pępka potwornie swędzącą wysypkę. Czym można to cholerstwo załagodzić? Miałyście coś takiego?
 
Ostatnia edycja:
remenny to moze byc pokrzywka ciazowa wystaeppuje pod koniec ciazy po porodzie przechodzi, poza tym jesli to wokolicy pepka czyli najbardziej napietym miejscu to poprostu skora swedzaca a wysypka moze od drapania wyskoczyla smaruj tlustym kremem, jest tez w aptece takie cos na p masc na podrazniona skore rany nawet oparzenia....ale najlepiej przeczekaj do jutra do wizyty u gina....



ja od rana mam taki bol krzyza podbrzusza jak na mega okres a nawet wiecej...brzuch twardy pod prysznicem cieplym przechodzi jejku to chyba przepowoidajace skurcze bo kurde one trwaja caly czas...
 
reklama
Remeny, ja miałam taka wysypkę (malutkie czerwone krosteczki, swędzące, nie ropiejące)- na bokach i miejscsami na brzuszku. Okazałao się, że to od oliwki, którą zaczełam używać jakieś 2tyg. wcześniej. Ale lepiej pokaż ją ginowi.
 
Do góry