reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

sms od lillydelux, 13:00 : "przyjechałam dzisiaj na IP, do teraz skurcze praktycznie ustały, ale najprawdopodobniej za godzinę będę miała cesarkę, trzymajcie kciuki!"


odpisałam jej, że trzymamy kciuki i żeby dała znać, jak będzie tylko mogła


sms od lillydelux, godz. 19:00: "Julia przyszła na świat o 14:34, waży 3700 i dostała 10 punktów, jest śliczna i kochana, pozdrowienia dla wszystkich."
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kati 82 napisała jeszcze: Przepros dziewczyny ze tak pozno pisałam ale lezałam na sali po cc i nie mozna było korzystac z telefonu.Od porodu spałam tylko 2 godziny nie jest łatwo wszystkiego sie ucze,głównie karmienia piersia,mam chwile podłamki ale sliczna corcia daje mi siłe.Ucałowania i podziekowania dla wszystkich ciotek z BB.
 
Dziś dostałam wiadomość od Margany naszej kochanej: godz 14:17:
"hej, ja dalej obolała ale już jest lepiej. Natalcia zdrowiutka. Chyba jutro pójdziemy do domku:-)"

napisałam jej że wszystkie jesteśmy zachwycone Natalcią, ze nie wygląda na te 4200 g no i że ja po 11 dniach od porodu o bólu przypominam sobie po 3 godzinach intensywnego spacerowania;-)
 
Dzis dostalam sms-a od naszej angie80

8:28 "Mam nadzieje ze u wszystkich dziewczyn i ich malenstw wszystko dobrze,u nas niestety jest bardzo zle,mala miala operacje,usunieto jej wiekszosc jelita grubego,teraz czekamy na reakcje na antybiotyk.Jest strasznie,nie zycze tego najwiekszemu wrogowi.Angie"
 
Haj dziewczyny. Wybaczcie ze nie napisalam wczeseniej, ale nie mialam dostepu do neta i nie wzielam namiarow zadnych:(

W kazdym razie 1.11.2011:) o godzinie 1:40 silami natury urodzilam synka Jacka:) wazyl 3410g i mial 56cm:) teraz smaczie sobie spi od 2,5h:) bosko bo po powrocie do domu myslalam ze bede miala nieprzespana noc:) jest bosko maly piekny:)
 
Wczoraj dostałam sms od alma26


"Hej! Jestem w szpitalu. O 16.30 zaczeły mi odchodzić wody i nadal płyną. Zero skurczy. Czekam co dalej. Alma26"


No i później, po godzinie 18 napisała mi, ze zaczeły się skurcze :-)


Więc moze jest już rozpakowana??? ;-) ale dalszych info brak....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, dostałam przed chwilką wiadomość od Majuski - tzn nie podpisała się, a nie ma nigdzie jej nr telefonu bo chciałam sprawdzić, ale jak przeczytałam, że Patrycja córcia to musi być Majuska, bo jej wczoraj zaczął czop odchodzić:)
09:09: " Pati już z nami, o 1 wody odeszły, urodziłam o 6:55. Dali ZZO, ale parcie dało mi starsznie w kość. Pati waży 4450g i ma 59 cm, starszny kloc, ale cudna. Wyliśmy ze starym jak wyszła. Już cyca ssała, teraz jest na badaniach. Opieka w szpitalu super. Buziaki dla Was"
 
sms od aqua, 12:30: "dzisiaj o 11:06 urodziłam Zuzię, waży 5080g, urodziłam ją sn bez żadnego znieczulenia, jest zdrowa, śliczna i już wisi mi na piersi"
 
reklama
sms od Cocca:
Jestem w szpitalu.Jutro będę miała CC. Wszystko się przesunęło, miałam stan przedrzucawkowy, chcieli mnie ustabilizować. Pozdrów dziewczyny!
 
Do góry