reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Olcia piękne... a powiedz mi , na tej tytułowej sami wstawiliście kilkanaście zdjęć można tyle?to są inne niż w środku?
 
reklama
Olcia piękne... a powiedz mi , na tej tytułowej sami wstawiliście kilkanaście zdjęć można tyle?to są inne niż w środku?
HEJ ;) zdjecia sa te same i na tytułowej stronie ustawiaja sie automatycznie, Edytor - SUPER SPRAWA, i zarazem bardzo prosta gdyz Nas interesuje jedynie dodanie zdjec oraz ich podporzadkowanie do miesiecy ,,,, i oczywiscie wybor kolorystykmi i wzoru kalendarza ..... robert n
 
z tym panem "k" to wole tak jak jest teraz,
chyba bede zmuszona poszperac w necie za jakims prezentem dla mnie,
ok ja uciekam uspic moje dziecko bo marudna jest do pozniej;)
 
kurcze nie da rady was doczytac bo za szybko piszecie hahahaha :-) doczytalam tylko ze sikor jest dzisiaj kupa, ze mamy nowa kolezanke kryche - witaj krychna :-), ze mamy kolejna dezerterke z ktora osobiscie chyba nie mialam przyjemnosci ale znam ja z "widzenia" .....

gosia dzieki za zdjecia Kacperka, normalnie cala Maja! A w tych pajacykach cudnie wyglada tylko widac jakie juz ciasne sa hahaha

ide dalej czytac :-)
 
IZA moj Robert właśnie mówi że czarne są sliczne,przed nim ktos zamowil dwa i je odbieral,mowil zer wyglądają CUDNIE

A JA sie zastanawialam nad czarnym ale nie widzialam jak on w rzeczywistosci bedzie wygladal
 
reklama
Do góry