reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

zaproszenie o ktorym ewelynka mowi to zaproszenie do prywatnego forum dyskusyjnego poniewaz teraz nie mozna uprywatyzowac watkow wg admina ale mozna stworzyc grupe spolecznosciowa, wiec kazdej z was wyslalam zaproszenie.
 
reklama
aha a ja właśnie wysłałam do Ciebie pawimi prośbę o dołączenie:-D
to znaczy że grupa bedzie zamknieta na wrogi wywiad?
i tylko my będziemy miały dostęp do swoich postów?
 
no możliwe, ale pewnie zależy to od zdjęć jakie się ma zamiar wkleić....
chyba się skuszę na te kalendarze, i odwołać te na które miałabym czekać do wtorku
 
no możliwe, ale pewnie zależy to od zdjęć jakie się ma zamiar wkleić....
chyba się skuszę na te kalendarze, i odwołać te na które miałabym czekać do wtorku
pisze w instrukcji zeby wysylac zdjecia o rozmiarze 2-3 mb - nasze byly gorszej jakosci i wynosily 1,30 mb - byly wiec mniejsze..w kalendarzu wyszly rewelacyjmnnie - wiec rozmiarem sienie sugeruj - jedyny progblem jaki mieslismy to wybor fotek ... ;)
 
pisze w instrukcji zeby wysylac zdjecia o rozmiarze 2-3 mb - nasze byly gorszej jakosci i wynosily 1,30 mb - byly wiec mniejsze..w kalendarzu wyszly rewelacyjmnnie - wiec rozmiarem sienie sugeruj - jedyny progblem jaki mieslismy to wybor fotek ... ;)
my mamy ten sam problem z wyborem fotek własnie
 
reklama
to juz ja olcia
widze ze sie przekonalas do tego kalendarza,naprawde wyszly super
takze milego wybierania fotek hahahaha


PAWIMI i jak tam ci idzie prywatne forum....od kiedy zaczynamy sie maskowac???????????????????????
 
Do góry