reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Ja pierdziu, ledwo mogę Was doczytać, ile Wy produkujecie :szok::-D:szok:

Śliczne te kalendarze, będę pamiętała na następny raz :-)!

Aaa i dzidzia tyż śliczna i słodziutka :tak::tak::tak:! Ech, chciałabym już mieć taką kruszynkę znowu :sorry:...

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcia! Mam nadzieję, że szybko się Was nauczę, bo póki co muszę troszkę pomyśleć kto, co i jak ;-)
 
reklama
krycha wysylam ci zaproszenie do prywatnego forum bo pomalu przenosimy sie stad na wskutek pojawiania sie trolli i innych idiotek.
 
krycha wysylam ci zaproszenie do prywatnego forum bo pomalu przenosimy sie stad na wskutek pojawiania sie trolli i innych idiotek.

Bardzo się cieszę, że mi zaufałyście no i czekam na zaproszonko :-)

krycha wysylam ci zaproszenie do prywatnego forum bo pomalu przenosimy sie stad na wskutek pojawiania sie trolli i innych idiotek.

Ech, z tymi podszywaczkami i innymi takim... Żeby trzeba było aż się "zaszywać" ;-)... Ale ja to doskonale rozumiem i cieszę się, że mu zaufałyście no i czekam na zaproszenie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajnie fajnie ,ze bedziem folgowac na zamknietym forum.
Pawimi kochanie chyyba nie wytrzymam.....wiesz z czym hihih w koncu na co mam czekac????
 
reklama
Do góry