reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

no takie sny to masakra, mnie często się śni, że moja mama umiera.....spłakana się budzę i zaciśniętym gardłem, ale dziecko....to musi być koszmar nieziemski..... ciekawe skąd biorą się takie sny....

wiesz co mi się wydaje, bo miałam takie sny ja mały był jeszcze noworodkiem, że to mnie jakoś przerastało, bałam się stresowałam tym moim macierzyństwem:sorry:

jak sama pisałaś jak też podobnie - musiełam szybko dorosnąć do roli matki, miłość była - jest bezwzgledna ale jak ja sie cholernie bałam że ni ogarnę:-(


właściwie to Radek sobie radził/radzi lepiej ode mnie...
 
reklama
wiesz co mi się wydaje, bo miałam takie sny ja mały był jeszcze noworodkiem, że to mnie jakoś przerastało, bałam się stresowałam tym moim macierzyństwem:sorry:

jak sama pisałaś jak też podobnie - musiełam szybko dorosnąć do roli matki, miłość była - jest bezwzgledna ale jak ja sie cholernie bałam że ni ogarnę:-(


właściwie to Radek sobie radził/radzi lepiej ode mnie...
u mnie Daniel radził sobie lepiej ode mnie - sprawdził się w roli tatusia na medal,
ja byłam psychicznie rozstrojona przez pierwszy miesiąc - przedwczesny poród był tego powodem
ale to już prawie 3 lata temu było ....ale ten czas zapitala
 
Z ojcem Paulinki ja na razie nie chce mieć nic wspólnego, może kiedyś Wam powiem co nieco, póki co z tym osobnikiem rozmawiam tylko na temat mojego dziecka
 
póki co znam fajne ciacho i imię na "K":-) Tylko boję się go wykorzystać hahahahaha nie no żarty, ale kurde chyba będę bała się jakiegokolwiek związku...
 
reklama
Do góry