reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
jestem i ja, witajcie laseczki, witaj Krycha!
Juliano śpi, a ja zamiast wziąć się za robotę to leżę .... no ale właśnie obrobiłam foty do kalendarza-prezentu dziadków, ciekawe jak wyjdzie, bo pierwszy z innej firmy oddałam z hukiem!

dzis czuje sie i wyglądam jak kupa:baffled::oo:
po 3 piwach:szok::eek:

zero jedzenia od rana bo łagodnie mówiąc - zwracam:zawstydzona/y:
ostatecznie jadę na kleiku ryżowym Johnnego hehe

zero alku do Sylwestra
nie wiem dlaczego ale myslałam żeś blondynka (ale nie taka z kawałów pamiętaj):shocked2::-)
a tu patrzę na nk taka ładna dupeczka:-D
wiem juz bo pisałaś że farbujesz włosy, więc nie wiem jakie masz "swoje"
po kim Julek taki śliczny blondas?
Sikora no nie przesadzaj z tą kupą co...:rofl2: serio tak źle się czujesz? po 3 piwkach, nie dobrze, nie dobrze....trzymaj się ale już nie sedesu :rofl2:
Julek blondasek a ciort go wie po kim, dali mi w szpitalu czarnula takiego, że szok, potem mi wyłysiał, potem był blondaskiem z lokami, a teraz ma cieny blond proste jak druty włoski....Ja jestem szatynką, farbuję, bo mam na czubku głowy kępę siwych włosów ....

Witam sie i ja, tyle napisane a ja nie mam kiedy czytać, u mnie ciąg dalszy porządków, wczoraj lepienie pierogów ( 200 sztuk )!!!

co do pchacza to ja polecam z fisher prica fajny bo jak dziecko jest starsze to przekłada sie rączke i słuzy jako wózek do ciągniecia tego lata mój Oli cale lato sie niem bawił więc zabawka wykorzystana.

Iza wróciły nam biegunki na 2 dnia wczoraj u lekarza byłam no i wysypka na policzkach więc lekarz stwierdził, ze może to być alergiczne, po swiętach wiec czeka nas wizyta u gastroenterologa:-(
lubię pierogi....ale jeść, nie lepić... też jadę na gotowe
Nina a co to znów cholera za biegunki? ale takie biegunki typowe? a w diecie coś zmieniałaś?

nina 200 pierogow wow jestem w szoku....na ile osob robisz te pierozki??mozna wpasc na pare sztuk??:-D

dziewczyny przedstawiam Wam Kacperka(oczywiscie te ktore go nie widzialy)zdjecia z dedykacja dla Pati:-) buziaki kochana;-):-):-):-):-)2pierwsze sa z wczoraj:-)zdjecie nr 3 Kacper 6.12 i jego pierwszy prezent mikolajkowy a nr4 w lozeczku:-)​
Kacperek dzisiaj miesiąc skończył, sto buziaków dla bysiorka!

Hej ho ja też jestem , dzień doberek wszystkim:-)
Byłam z małą na spacerze i ledwo 45 min wytrzymałam dupe mi odmroziło !!!
my dzisiaj polecieliśmy na pocztę - uwielbiam ten urząd :cool:, musiałam oddać płaszczyk, który zakupiłam na allegro i wyglądałam w nim tragicznie....Julka wrzuciłam w wózek, opatulił się, budą się nakrył cały, nie było go widać :laugh2: taki 3latek, który jeszcze w wózku jeździ... od czasu do czasu...
 
gie-oska piękny maluszek
aż mi się łezka w oku zakręciła bo od razu Jonatan taki maleńki mi stanął przed oczami, a teraz taki bykol - 10 kg żywej wagi:eek:


moniadan
Kochana jeśli mam Cie pocieszyć to powiem że mojemu tacie tydzień temu zabrali prawko - za punkty haha
w końcu się doigrał:crazy:
powiem więcej juz nawet egzam miał na przywrócenie i... nie zdał:rofl2::-D
 
Witam moje kochane :-), oczywiście kryche i ania_2288.
My dzisiaj byliśmy u mojej babci i mieliśmy 2xspacer po 50 minut bo szliśmy aż do centrum, jak doszłam do domu to myślałam ze mi dupa odpadnie, tak mi zmarzła :-D
gie-oska Kacperek śliczny .
Sikor biedna ty nie pij tyle :-p(ale wiesz czym się trułeś tym się lecz buuuuahahahaha)
Młody znowu dostał świąteczne body na każdy dzień w święta mam co innego zimowo świątecznego :-D
 
cześć dziewczyny mam nadzieję ze mnie przyjmiecie jak starą znajomą :-p
Przybyłam za zaproszeniem Sikornik nie mogłam tak bez ciebie zboczuchu :-)

aniu no jesteś w końcu, masz mnie nie opuszczać zrozumiano:tak::-D
kurka szkoda mi naszych lasek z "Młodej mamy..." ale ja definitywnie zerwałam z mamacafe


a jak Fifi dziś spał???
no mój fantastiko
od 22 z jedną pobudka do 7 rano:shocked2::tak:


Ty to jestes kuchara a ja od kiedy się odchudzam (7 kg na minusie)
to taka sucz sie zrobiłam i nie wchodze do kuchni boję się buhahahaha
 
gośka śliczny Kaceperek!!!
a na pierogi zapraszam, my zawsdze tyel lepimy tzn. ja, babcia i moja mama, bo wszystcy przepadamy z apierogami
Ja też uwielbiam takie z kapustą i grzybami, ojciec zawsze robił mniej więcej też taką ilość a że w ty, roku pojechał na wakacje to będą kupne :-(
 
Nina a co to znów cholera za biegunki? ale takie biegunki typowe? a w diecie coś zmieniłaś???


no właśnie próbuję sobie przypomnieć czy jadła coś innego niż dotychczas przychodzi mi na mysl tylko ciastko z czekoladą które mu moja babcia dała:szok::wściekła/y: a wie, ze ja mu czekolady nie daje no i sok porzeczkowy teraz pił może po tym??? kupki czarno-zielone były:szok: dostał smecte i dzisiaj jak na razie spokój
 
Sikora no nie przesadzaj z tą kupą co...:rofl2: serio tak źle się czujesz? po 3 piwkach, nie dobrze, nie dobrze....trzymaj się ale już nie sedesu :rofl2:
Julek blondasek a ciort go wie po kim, dali mi w szpitalu czarnula takiego, że szok, potem mi wyłysiał, potem był blondaskiem z lokami, a teraz ma cieny blond proste jak druty włoski....Ja jestem szatynką, farbuję, bo mam na czubku głowy kępę siwych włosów ....


naprawde się źle czuję, ale ścieło mnie przez to niejedzenie:confused2:
rzygałam do wiaderka hehe
radek powiedział że nie ma mowy dziś o całowaniu haha:-D

Izus a mój johnny jak łysy był tak jest;-)
ale mam cichą nadzieje że włosy będzie miał po tacie - geste brązowe i w dodatku kręcone:shocked2:
ale mu zazdroszczę...


sikornik tutaj masz tego pchacza naprawde polecam mały bawi sie nim do dzisiaj a latem zrobił furorę
FISHER PRICE WESOŁY CHODZIK - PCHACZ 6670 (840740402) - Aukcje internetowe Allegro

dziekuję już wklepałam do zakładek stronkę - i taki kupie ale po świetach bom już spłukana:sorry:
 
reklama
Do góry