reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

naczelnik czego?:shocked2:
ale mają pozytywny ze soba kontakt?

jest kierownikiem w poprawczaku hahahahah,i tak mi sie podoba ten naczelnik-mieczysław z kilera ze tak nazwalam mojego mieczysława tescia hahahahah

a jasne ze maja ,takze spoko

gieoska BOMBEL SŁODKI,jak patrze na takie maluchy to tak przez 5 seknund marze o takim bobasie hahaha


sikor co do pchacza tez mialam z fisher price,ale stary model,zadowolona byłam,lezy gdzies nawet w domu w nysie,bo mialam go wystawic na al;legro ale czasu brak
 
reklama
jestem i ja, witajcie laseczki, witaj Krycha!
Juliano śpi, a ja zamiast wziąć się za robotę to leżę .... no ale właśnie obrobiłam foty do kalendarza-prezentu dziadków, ciekawe jak wyjdzie, bo pierwszy z innej firmy oddałam z hukiem!

ja juz swoje 4 otrzymałam i sa piekne:-)
jeden wysłałam babci bo nie będzie jej z nami na święta i już doszedł
płakała mi ze szczęścia do słuchawki
ale mi sie miło zrobiło że tak sie ucieszyła i wzruszyła z dziadkiem bo oboje bardzo chorują

a ostatnio mi sie śniło że mój ukochany dziadek zmarł, ale miałam doła:-:)-:)-(
 
Kryche znamy oczywiscie,wlasciwie kryche znam najdluzej z BB.
Osobiscie tez sie znamy ,nawet mnie raz odwiedizla w domciu;-)
Wiec spokojne mozecie byc mamusie.Fajna z niej kobitka.

Dzięki :-D;-):-D

Krycha rzadzisz tym tekstem w twoim podpisie:

"Nigdy nie kłóć się z Idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

fantastycznie pasuje do pewnej osoby, przepraszam osób;-):-D:-D
kwintesencja tego co można rzec o... wiadomo kim:tak:

Wiesz, no ja go sobie pożyczyłam, bo jest szczerą prawdą :tak:! Dzięki niemu nie ulegam już zbytnio prowokacjom innych :-p

Jeśli chodzi o pchacze, to my mamy do dziś i cały czas Młoda się nim interesuje! Czasem w Chopina się bawi a czasem w kierowcę rajdowego no i uwielbia robić 'alo', heh, chodzi po domu ze słuchawką i nawija po swojemu ;-)!


Kurczaki, podczytywałam Was, ale nieuważnie, ech.. Muszę ponadrabiać straty i odnaleźć się tutaj :sorry:
 
jest kierownikiem w poprawczaku hahahahah,i tak mi sie podoba ten naczelnik-mieczysław z kilera ze tak nazwalam mojego mieczysława tescia hahahahah

orzesz hehe:shocked2:
ale ma fuche
i musi mieć stalowe nerwy:-D

a Ty na resocjalizacji - no to już wiem dlaczego
będziecie razem młodzież nawracać, yo?


sikor co do pchacza tez mialam z fisher price,ale stary model,zadowolona byłam,lezy gdzies nawet w domu w nysie,bo mialam go wystawic na al;legro ale czasu brak

dawaj foty to jak sie mi spodoba to mi opchniesz, co?
na razie sie nie spieszy więc jak bedziesz w nysie nastepnym razem to obadasz czy jest i pokażesz Natalce?
 
IZA mój robciu własnie odebrał kalendarze.............. ehhhhh przesliczne są,nie sadziłam ze tak to ładnie wyjdzie,zdjecia tez pieknie poprawione
Zamawialismy na allegro ale odbior osobisty bo to tu w stolicy,w niedziele chyba zamowilismy
 
Nina mój Julek nie może jeść słodyczy, jak tylko się nawcina za dużo kibel murowany, no ale oczywiście nie ma drastycznej diety - słodyczy jako takich nie dostaje - np. 1 mambę na dzień lub gumę do żucia (tą opcję wolę bardziej), no a soków to raczej mu nie daję, jeśli już to rzadko jeden mały soczek na tydzień, albo i nie....No nic dobrze, że Oliwkowi troszkę lepiej, po świętach porobicie kolejne badania, my za tydzień :cool2:
Sikora a to ty się odchudzasz? ja nic nie wiem na ten temat...7kg mniej? luksio, ja bym chciała ze 4 stracić, idealnie byłoby 5 ;)
Mam nadzieję, że nasze kalendarze też się teraz udadzą, gdzie robiłaś? bo mi ententino sprawę zawaliło, teraz robię gdzie indziej ...
takie sny u mnie często kończą się płakaniem przez sen :-(
 
IZA mój robciu własnie odebrał kalendarze.............. ehhhhh przesliczne są,nie sadziłam ze tak to ładnie wyjdzie,zdjecia tez pieknie poprawione
Zamawialismy na allegro ale odbior osobisty bo to tu w stolicy,w niedziele chyba zamowilismy


Olcia cholera dawaj namiar jak takie piękne może jeszcze uda mi się zmienić
 
Ej laski słuchajcie mam zaproszenie w wiadomościach do forum a cholera nie wiem jak to przyjąć?? Powie mi coś ktoś??
A tak poza tym to wiecie co muszę się wam do czegoś przyznać że ja od porodu nic z tego tego i ostatnio mam już ochotę a nie ma z kim... Tzn byłoby z kim ale ja tak nie chcę
 
reklama
orzesz hehe:shocked2:
ale ma fuche
i musi mieć stalowe nerwy:-D

a Ty na resocjalizacji - no to już wiem dlaczego
będziecie razem młodzież nawracać, yo?



dawaj foty to jak sie mi spodoba to mi opchniesz, co?
na razie sie nie spieszy więc jak bedziesz w nysie nastepnym razem to obadasz czy jest i pokażesz Natalce?


no baaaaa,praktyki u naczelnika mnieczysława bedą....c hciaz nie wiem czy to dobry pomysl praqcowac pod czujnym okiem tescia,on taki słuzbista jest hahahah
No a chlopaki się go boja,nieraz jak tam jade a oni stoja na dole,zaczynaja sie durne docinki itd,ze opona moze sie przebic i wogole wiec im mowie ze jak kawalek laieru odoprysnie od tego auta będą się tlkumaczyc panu nowakowi..... a ich odpowiedz jest ...o kur.... :)


no poszuklam poszukam,tylko on nie wiem czy ci sie spodoba,w kazdym razie tak na dobra sprawe dlugo sie tym emilka nie bawila jakies 3mies,jak zaczela chodzic to zapodala tyo w kat i lexzalo wiec ja wychodze z zalozenia ze nieraz nie warto inwestowac tyle kasy na takie cusik :)
 
Do góry