reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Sikora a to ty się odchudzasz? ja nic nie wiem na ten temat...7kg mniej? luksio, ja bym chciała ze 4 stracić, idealnie byłoby 5 ;)
Mam nadzieję, że nasze kalendarze też się teraz udadzą, gdzie robiłaś? bo mi ententino sprawę zawaliło, teraz robię gdzie indziej ...
takie sny u mnie często kończą się płakaniem przez sen :-(

kochana taka se kiece na slub znalazłam ze musi byc roz. 36/38:-D
odkryłam ją dzieki Ani2288

najgorszy moj sen ze obudziłam sie z płaczem był, kuźwa az mi ciężko o tym pisać, jak śniło mi sie ze Jonatan umarł z mojej winy KOSZMAR:zawstydzona/y::-:)-(
 
reklama
no takie sny to masakra, mnie często się śni, że moja mama umiera.....spłakana się budzę i zaciśniętym gardłem, ale dziecko....to musi być koszmar nieziemski..... ciekawe skąd biorą się takie sny....
Olcia dawaj namiary na te kalendarze w stolicy, bom niecierpliwa
 
Olcia cholera dawaj namiar jak takie piękne może jeszcze uda mi się zmienić
Kalendarz A3 w 24g 12 zdjęć i Twoje święta (848550434) - Aukcje internetowe Allegro


my wizelismy 4 sztuki
jeden nawet czerwony tern walentynkowy
I ROZMIAR TEN WIEKSZY A3

W RZECZYWIOSTOSCI SA NAPRAWDE SUPER SLICZNE,I MOZNA TAM ZAPISAC TWOJE WAZNE DATY


EHHHH NO TY TEZ ZE STOLICY hahhahaha
to sobie odbierzesz sama ,czekaj zaraz postaram sie wrzucic fotki realne kalendarza i wsadze na forum

ja jestem w 100000z5 zadowolona z tego jak sa zrobione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ej laski słuchajcie mam zaproszenie w wiadomościach do forum a cholera nie wiem jak to przyjąć?? Powie mi coś ktoś??
A tak poza tym to wiecie co muszę się wam do czegoś przyznać że ja od porodu nic z tego tego i ostatnio mam już ochotę a nie ma z kim... Tzn byłoby z kim ale ja tak nie chcę

jakie zaproszenie???

seksu ci się chce haha:-D
kurka a ten Pan od kina?
podoba Ci się?


Oluś jak sie nie spodoba to sie nie spodoba ale pokazać możesz:-)
chyba że jest gdzieś na necie...
 
Nina mój Julek nie może jeść słodyczy, jak tylko się nawcina za dużo kibel murowany, no ale oczywiście nie ma drastycznej diety - słodyczy jako takich nie dostaje - np. 1 mambę na dzień lub gumę do żucia (tą opcję wolę bardziej), no a soków to raczej mu nie daję, jeśli już to rzadko jeden mały soczek na tydzień, albo i nie....No nic dobrze, że Oliwkowi troszkę lepiej, po świętach porobicie kolejne badania, my za tydzień :cool2:

My też nie dajemy małemu słodyczy tzn.je troszkę np wafelki paluszki chrupki itd. unikamy wszelkich czekolad batonów itd. diety tez żadnej nie mamy a co do soków to teraz dałam mu trochę porzeczkowego normalnie pije wodę mineralną i herbatki i myslę, ze to przez ten sok.
 
reklama
Do góry