reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Jakby co to ja tez jestem za zamknieciem watku :tak:
w takim razie jutro sie pytam adminki co z tym mozna zrobic, nie beda nas juz podczytywac zboczency, potajemni wielbiciele, chore psychicznie wariatki na emigracji i inne ONE :-D
Wszystkie one ....to wlasnie wasze ostatnie szanse :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciągle niecnadążam za wami kobitki, dlatego potem hurtem załatwiam wszytsko

iza resocjalizacje studiuje :)
4ehhhh zachcialo sie studiowania na stare lata :eek:
też chciałam resocjalizację, na rok wylądowałam na psychologii w Lublinie, a potem zwiałam do stolicy za pracą i skończyłam na pedagogice ...
Izus jak ja Cie lubie kobieto
i najśmieszniejsze jest to że w ogóle inaczej sobie Ciebie wyobrazałam:-D:-D:-D
Ja Ciebie też kochana... cmok cmok.... a jak sobie mnie wyobrażałaś?

Mam zaraz ci wysle na priva :)
CZYTAŁAM KIEDYŚ o nim bo czasami wchodze na ten watek ale jakoś nie zwróciłam uwagi na nicki . Dzielna jesteś mamunia - ba jestes wielka kobito:tak:
A maluch jest super silnym facecikiem. Wogóle wszystkie wczesniaczki i ich mamy to superkobity i superdzieci . Bo jak czytałam te watki to nie raz ryczałam jak głupia
ja też chcę priva :cool: no i jestem superkobitą, bo też mam wcześniaczka ;)

edit od moderatora UWAGA SEX JEST ZDROWY :-D:-D:-Ddobra laski zapier..lę (najwyżej mnie pawimi skasuje za obscene) totalem: chce mi sie seksu
a moi Panowie 5 noc spią razem:szok:

pawimi KOCHAM cię:*
ojojoj.... a ja prawie 5ty dzień niedysponowana

izus calkiem prozaiczne sprawy ;-) np. co dziecku na lunch na jutro spakowac, albo czy mam co na siebie jutro rano zalozyc :-D:-D:-D nic z tych rzeczy co TY sobie myslisz hahaha

a ja myślę, myślę....
 
Witam Was, pozytywnie zakręcone mamusie :-)! Jestem sobie taka ONA, maniaczka wózkowa, ale taka z ukrycia. Wiem o Waszym wątku od Gastone i Beakty, bo kiedyś o nim wspominałay a i kilka razy jak szukałam opinii na temat jakiegoś woza wyszukiwara kierowała mnie tu. No i tak sobie Was podczytuję :-p!Ale z miejsca zaznaczam, że NIE JESTEM
zboczency, potajemni wielbiciele, chore psychicznie wariatki na emigracji i inne ONE :-D
Wszystkie one ....to wlasnie wasze ostatnie szanse :tak::tak::tak:
i chciałabym skorzytstać z tej szansy o ile będziecie mnie chciały :sorry:... Raczej normalny ze mnie człek, z resztą opinię mogą mi wystawić wyżej wymienione Kobitki ;-)... Krótko o sobie - pochodzę z Dolnego Śląska, ze Świdnicy dokładnie, ale obecnie mieszkam w Irlandii z mężem i córcią. I to chyba na dzień dobry na tyle :cool2:...

Miłego dzionka życzę i pozdrawiam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
krycha witaj :)

normalnie juz cie lubie za twoj nick..... moja tesciowa to krycha hahahahah
kurcze mam takiego lenia a tyle do zrobienia mam w chalupie ze szok:eek:
 
Witam:-)
Wpadłam się tylko przywitać i zaraz zmykam na rehabilitację z małym
Zasypało nas śniegiem, hehe ciekawa jaka będzie reakcja Mateusza na to zjawisko pogodowe:szok:
Miłego dnia, trzymajcie się ciepło;-)
 
reklama
gosia mam swoje sposoby :-)
gastone?? a gdzie twoja choinka???? i dekoracje domku, tyle sprzatasz, szykujesz a nie podzielisz sie z nami efektami?
Kochana ja mam problem maly bo moja karta z aparatu jest taka malusia i mam czytnik w laptopie swoim.No i od kilku dni laptop padl ,bo ladowarka mi sie popsula a w sklepie beda po swietach.No i korzystam z laptopa cagly ze tak powiem haha bo starego mojego meza.A tu nie mam wejscia na swoja karte i dupa.A kabel do paratu zostal dawno temu zapodziany..a chcialabym oczywiscie pochwalic sie ozdobami buuu.Moze jak J przyjedzie dzis z roboty cosik wykombinuje:cool2:
edit od moderatora UWAGA SEX JEST ZDROWY :-D:-D:-Ddobra laski zapier..lę (najwyżej mnie pawimi skasuje za obscene) totalem: chce mi sie seksu
a moi Panowie 5 noc spią razem:szok:

pawimi KOCHAM cię:*
:-D:-D:-D:-D
Witam Was, pozytywnie zakręcone mamusie :-)! Jestem sobie taka ONA, maniaczka wózkowa, ale taka z ukrycia. Wiem o Waszym wątku od Gastone i Beakty, bo kiedyś o nim wspominałay a i kilka razy jak szukałam opinii na temat jakiegoś woza wyszukiwara kierowała mnie tu. No i tak sobie Was podczytuję :-p!Ale z miejsca zaznaczam, że NIE JESTEM i chciałabym skorzytstać z tej szansy o ile będziecie mnie chciały :sorry:... Raczej normalny ze mnie człek, z resztą opinię mogą mi wystawić wyżej wymienione Kobitki ;-)... Krótko o sobie - pochodzę z Dolnego Śląska, ze Świdnicy dokładnie, ale obecnie mieszkam w Irlandii z mężem i córcią. I to chyba na dzień dobry na tyle :cool2:...

Miłego dzionka życzę i pozdrawiam :-)

Kryche znamy oczywiscie,wlasciwie kryche znam najdluzej z BB.
Osobiscie tez sie znamy ,nawet mnie raz odwiedizla w domciu;-)
Wiec spokojne mozecie byc mamusie.Fajna z niej kobitka.
 
Do góry