reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Normalnie mówię Ci pawimi na stosie mnie spalić ;-)
Z drugim będę tak samo postępować tez będzie spało u siebie i nadal będę wyrodna matka co głodzi dziecko i każe mu spać samemu w łóżeczku buuuahahahahaha
 
reklama
Sikora mówię ci co ona mi czasem powiem to potem się zaczynam zastanawiać że ja wyrodna matka jestem :-(
akurat kto jak kto ale Tobie bym z zamknietymi oczami jeszcze mojego Paskuda podrzuciła do opieki i nie dzwoniła co pół godziny:-)

nie przejmuj sie głupim gadaniem
zreszta każda matka (no nie każda;-)) ma swój instynkt i rozum
i najlepiej wiemy co dobre
pieprzyć opinię i schematy - każde dziecko to osobne indywiduum, prawda?
 
Mój maly ladnie nocki juz przesypia mysle ze by spał we wlasnym ,gorzej z zasnieciem bo sie przyzwyczaił pewnie a jeszcze smoczek i nocnik mnie czeka haah;-)
ja juz smokola pokonalam :cool2::cool::tak: ale z tym nocnikiem to cos czuje ciezka sprawka bedzie....a Oliver jak zostal odtransportowany do wlasnego pokoju w wieku 2 latka i 7 mc to przez kolejne dwa lata robil cogodzinne wedrowki nocne, co go zanioslam do wyrka to spowrotem stal przy moim lozku, mowie wam koszmar jakis, w dodatku jak juz w koncu przespal kilka nocy u siebie w spokoju to sie okazalo ze jestem w ciazy z kolejnym :rofl2: nie macie pojecia jaka bylam "szczesliwa" hahaha
 
nie popisze za wiele dzis ,znów sie bebol odzywa biore tabsa i ide w kime dostalam dzis @:crazy:

dobranoc laseczki i duzo zdrowka i dobrego humoru:-)
 
wsadzaj laska humor do kieszeni i baw sie z nami ;-) lepiej powiedz co ci go tak psuje? ten twoj dziec chorowitek czy jakies inne sprawki?
ten lek KETOTIFEN był totalnie nietrafiony kuźwa:wściekła/y:
przez kilkanaście dni zachowywał sie jakby mi ktoś dziecko podmienił
a że z natury mało śpi to swoją drogą hehe

teraz wiem jedno: żadnych leków (oprócz tych wziewnych na astmę) i tylko dieta eliminacyjna !!!

hehe jeszcze czekaja nas zeby lada chwila ale ja juz wszystko dzwignę na klatke:-D
 
nie popisze za wiele dzis ,znów sie bebol odzywa biore tabsa i ide w kime dostalam dzis @:crazy:

dobranoc laseczki i duzo zdrowka i dobrego humoru:-)
nastepna sie opisala dzis ze az loczyska bola :-D co wy takie chorowitki z zjeb..humorem co? mnie tu zasypuje na maksa zaraz czubka nosa spod sniegu nie wystawie a te majacza o humorach eeeeh babska :tak::rofl2:
 
reklama
Do góry