reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
a u nas znowu sypac zaczelo....byla przerwa, dwie godzinki moze i a piac...moze wy wszystkie na ten kulig wpadniecie do mnie co sikorka wczesniej proponowala :-) ja musze zaraz po dzieciora jechac, pewnie w tym sniegu bede dwa razy dluzej podrozowac niz zwykle to lepiej dupsko zbiore wczesniej ale wpadne pozniej na chwilke jeszcze :-)
silek a ty nie zajmuj sie dochodzeniem tylko chodz :-)
 
Ostatnia edycja:
Hahahhahahaha no nie ma co :D Olcia innego suwaka już wymyślić nie mogła:-) A Sikor genialny Twój Johny czym TY go kobieto karmisz??:-D
 
mam juz dosyć, teraz mi się ulało:wściekła/y:
ja sie nie nadaje na rodzica i d..a
mam po wyżej wszystkiego, 100 razy usypiać i przenosić do łóżeczka
i wrzaski i pisk non stop:confused2:

A nie lepiej dziecko nauczyć spac od razu w łóżeczku ? bo tak usypia gdzies tam Ty przenosisz budzi się i nie wie o co kaman bo zasypiało gdzie indziej . Sama byś się wystraszyła zasypiając w jednym lóżku a budząc się w drugim .



marne? dlaczego , tak licho z promocjami u was? to co oni pozniej z tym towarem robia, u nas zaczyna sie juz tradycyjne w ten poswiateczny piatek i od lat nawet ten dzien nazywany jest black friday :-D

Sprzedają to potem w outletach sama w takim pracuje . Przeceny niby są ale napewno do tych waszych to nie ma startu nawet .
 
To ja z tych co dziecko zasypia samo w łóżeczku i spi tam całą noc, chociaż od kuzynki męża usłyszałam że Oskarek czuję się pewnie mniej kochany prze to że sam zasypia :confused2:
 
To ja z tych co dziecko zasypia samo w łóżeczku i spi tam całą noc, chociaż od kuzynki męża usłyszałam że Oskarek czuję się pewnie mniej kochany prze to że sam zasypia :confused2:

Mój zawsze tak zasypia od małego , buziak karuzela i pa pa .. Nie widze żeby jakiś był skrzywdzony . A jak coś było nie tak czy marudził to siadałam obok łóżeczka i głaskałam przez szczebelki , nigdy go nie usypiałam na rękach i w tej chwili juz by tak nawet nie poszedł spac . Czasami spal ze mną jak był chory bo się czesto budził . Teraz śpi już w normalnym łóżeczku bez szczebelków i tez bez problemów noc przesypia . także taka nauka od początku uważam że skutkuje potem:tak:
 
A nie lepiej dziecko nauczyć spac od razu w łóżeczku ? bo tak usypia gdzies tam Ty przenosisz budzi się i nie wie o co kaman bo zasypiało gdzie indziej . Sama byś się wystraszyła zasypiając w jednym lóżku a budząc się w drugim .
bez przesady:cool:
zreszta zasypial sam, ale teraz ma taki a nie inny okres, przez fakt że bierze coraz to nowe leki, ale wezme te sugestie pod uwage przy drugim dziecku;-)

zreszta z nim to zawiła historia, którą niektórzy tu znają
przepraszam, niektóre:-)
 
reklama
Hej patolki:-DPawcia no własnie nigdy wiecej haha tyle skrobiecie nie idzie obrobic,jutro od razu bez czytania sie wbijam:cool2:


Sikorka twoj synus cudny hahah super on tak samo wyglada jak moja Sila jak była mała taka pucunia:-D

u nas zero sniegu ale mokro .........w gaciach tez:-D
 
Do góry