reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

nam alergolog kazał odstawić ketotifen bo młody stał sie drażliwy, agresywny, jadł 2 razy tyle (a juz waży 11 kg) i nie spał w ogóle:crazy:
mały ma dychawice oskrzelową

najgorszy jest taki katar czy kaszel przewlekły be objawów - nasz ma non stop kaszel ale teraz juz mniej wiecej wiadomo dlaczego:shocked2:
 
reklama
to jak twoje metody takie skuteczne to ja ci swojego gnojka wysle bo niestety w tym temacie nie mam zadnych zdolnosci a gdyby nie moja mamusia to Jonathan by pewnie lał w gacie do dzisiaj ;-):-D:-D:-D:-D:-D

pawimi to chyba od dziecka zalezy jedno chce siedzieć jako tako inne nie . Ale kup może te gacie trenerki czy jak się to tam zwie i puśc bez pieluchy tam gdzie nie masz duwanów . Kuzynka tak zrobiła nakupiła gaciów i pielucho papa .. Obsikał się ileś tam razy ale wkońcu załapał .. że robie siku - dupa mokra:-D
Bo wcześniej tez próbowała poprostu sadzać ale nic z tego nie wychodziło .. więc przeszła do drastyczniejszych metod :-D

A propo smoczka gdzies tu na forum wyczytałam że dziadek jakiegoś malucha przybił mu smoka do płotu:-D:-D mały chodził tam i ssał przy tym płocie , aż wkońcu się pożegnał ze smokiem .. Myślałam że się zleje ze śmiechu:-D
 
nam alergolog kazał odstawić ketotifen bo młody stał sie drażliwy, agresywny, jadł 2 razy tyle (a juz waży 11 kg) i nie spał w ogóle:crazy:
mały ma dychawice oskrzelową

najgorszy jest taki katar czy kaszel przewlekły be objawów - nasz ma non stop kaszel ale teraz juz mniej wiecej wiadomo dlaczego:shocked2:

No własnie słyszłam od jednej kolezanki tu na forum że po ketotifenie mega apetyt u niej akurat to było pozytywne bo ma córcię niejadka:tak:
Mojej przyjaciółki córcia ma astme , ma 6 lat czesto ma inhalacje i to ja ratuje od antybiotyków nawet czasem , ale skubana już sama sobie potrafi ładnie leki podac :tak:
Musze chyba podpytac o to lekarki bo szlag mnie trafia z tymi katarami:wściekła/y::wściekła/y:
Na basenie to już z nim z miesiąc nie byłam

aniam zamień sie ja kochałam mój brzuszek

A bierz kochana oddaj w kwietniu:-D

inhalacje jak najbardziej na wszystko co sie wiąże z układem oddechowym:-)

a którego masz termin, ja też rodziłam w kwietniu, 4 dni po 26 urodzinach:-D

Termin mam na 15go ale w sumie chciałabym mieć drugie CC to moze coś wczesniej sie zaplanuje na początek np.
 
reklama
Do góry