reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wlasnie....zapomialam dodac ze 2 cm rozwarcie mialam przez ponad polowe swojej trzeciej ciazy.....tak podobno jest przy kolejnych dzieciach.
 
Ostatnia edycja:
Dusia a jak sie teraz czujesz? Sprzedalas w koncu ten swoj wozek? W wybralas moze ten podwojny czy dalej sie zastanawiasz ktory?
 
Dzieki Pawimi, czuje sie ok ale moglo by byc lepjej :-D Zgaga mi zaczela strasznie dokuczac. Wczoraj bylam na kontroli i przytylam juz 16 funtow :szok: normalnie masakra mam nadzieje ze nie przekrocze 30, tyle przytylam w ostatniej ciazy. Tylko ze to wszystko jest w brzuchu i mnie niedlugo zacznie przewazac do przodu z moim wzrostem haha

A silver crossa jeszcze nie sprzedalam ale juz prawie. haha jutro lub w piatek kobieta ma przyjechac po niego. I tez zrobilam niezly interes bo kupilam go na przecenie za 250 a sprzedaje za 180 wiec nie jest zle :-)

A co do podwojnego to zastanawiam sie teraz nad tym babyjogger city select albo babyuppa vista z tym rumble seat. W cenie sie wiele nie ruznia. ale po ogladaniu pare filmikow tego wozka niewiem czy w tym rumble seat jest wystarczajaco duzo miejsca dla straszego dziecka. Wydaje mi sie ze tak ciasno jest. Wiec jeszcze nie podjelam ostatecznej decyzji. :-D
 
Dusia no jeszcze chwilke masz na zastanawianie sie :)moze ci sie uda wyrobic na czas haha.....
a co u naszej SOFIK?? Przyleciala juz z Polski? Ktos wie?
Gastone jak sie nowa bryka jezdzi??


a to nasz dzisiejszy spacerek, udalo mi sie wyrwac na chwile w okolicach lunchu i pozwolilam sobie zafundowac spacerek z synkiem, przyznam ze bylo nam za cieplo :-)

http://picasaweb.google.com/pawimi4...authkey=Gv1sRgCLqF-pyd9d2mxAE&feat=directlink
 
Ostatnia edycja:
no i tu bys sie pomylila....
drugie wyplulam to fakt...ale trzecie to po dwoch dniach meczarni prawie na ulicy rodzilam (no moze nie do konca urodzilam na ulicy ale z gola dupe zrobilam pokaz haha a Vincent to do dzis wlasciwie nie wiem jakie ma miejsce urodzenia wpisane)

:eek:

To miałas z przygodami he he

dziewczyny jakie ciuszki myslicie naszykowac na wyjscie ze szpitala malego..czy body z dlugim rekawem plus taka misiowata rozpinana bluza i polspiochy starcza oczywiscie mam tez taki cienki kombinezon i czapa i kocyk starczy??


a czemu nie wiesz czy bedziesz miec cc??podobno jak miedzy jednym porodem cc a nastepnym jest mniej niz 2lata to i tak robia cc...a koniki to bylby biznes mysle:-)


!

Mozesz w takich ciuszkach i jakiś mega ciepły kocyk tak mi się wydaje .
Własnie lekarka mi powiedziała że po takim czasie mozna już rodzić normalnie ogólnie co szpital to inne obyczaje . :-(

aha czy takiemu malemu dziecku warto rajtuzy kupowac??bo przeciez bedzie zima..skarpetek mam pelno po Mai(na szczescie wszystkie biale i czarne a nie rozowe)a rajtuz mam tylko 1pare...doradzcie!!!

Mój miał dwie pary i uwazam że to bardzo fajna rzecz nawet dla takiego malca . Cała zimę nosił pod ciuszki :tak:

pawimi - jak się zabrac do takich wielorazowych pieluch ? Bo tak myślę czy przy następnym nie kupić i nie spróbowac
co myślisz o tym
http://www.pieluszkarnia.pl/p460,bambinex-pieluszka-all-in-one-onesize.html
 
witam miłe panie wieczorowa porą

witajcie laseczki:-)ja juz po wizycie i sprawa wyglada tak ze glowka wyczuwalna podczas badania i jest juz bardzo nisko oraz juz mam 2cm a nawet jak sie uprzec 3cm rozwarcia:-)Takze kochane lekarka nie daje mi szans na porod w listopadzie...obstawia ze do konca mca juz bede miec synusia kolo siebie:-)za tydz mam kolejna wizyte jak dotrwam:-)
w piatek ide do fryzjera zeby jakos wygladac:-)a zaraz zabieram sie za prasowanie i ukladanie w szafie ciuszkow malego..musze torbe dopakowac oraz naszykowac ciuszki na wyjscie:-)[/guote]


Co do rozwarcia na ostatnimbadaniu tydzien przed ciążą lekarka stwierdził zę jescze duzo czasu bo szyjka był długa i zamknięta i twrada , w dzień wizyty u lekarza rano jechalam do szpitala bo odeszły mi wody, okazalo sie ze mam rozwarcie 2 , dopiero po osytocynie mnie ruszyło i momentalnie z rozawarcia po jakim czasie 3 zrobilo sie od razu 10. Poszło bardzo szybko obrobiłam sie w 7,5 godziny.
dziewczyny jakie ciuszki myslicie naszykowac na wyjscie ze szpitala malego..czy body z dlugim rekawem plus taka misiowata rozpinana bluza i polspiochy starcza oczywiscie mam tez taki cienki kombinezon i czapa i kocyk starczy??[/quote]


ja uważam ze wystarczyła by ta bluza i bodziak, bo na pewno jakis kocyk też będziesz miała




[/quote]dziewczyny a ja mam takiego powera dzis ze hoho...zaraz sie biore za konczenie wyprawki i obawiam sie ze te prace moga sie zakonczyc porodem a ja musze jeszcze w pt isc do fryzjera:-)[/quote]

J tak tez miałam przed porodem 2 dni wcześniej malowałam przedpokój dzień wcześniej robiłam wzorki na ścianie i na dzien jechałam rano na porodówkę bo mi rano wody odeszły, na dodatek nikt nie chciał mi wierzyć bo to był prima aprilis :-)
 
Ostatnia edycja:
pawimi - jak się zabrac do takich wielorazowych pieluch ? Bo tak myślę czy przy następnym nie kupić i nie spróbowac
co myślisz o tym
{Bambinex} Pieluszka All-In-One Onesize :: Pieluszkarnia
ania ja akurat tych bambinex nie znam ale wygladaja dobrze, poczytaj sobie na forum gazety tam jest sporo info na temat pieluszkowania wielorazowego w polskim wydaniu. Ja uzywam Bum Genius (tez tu sa dostepne w tym sklepie i jeszcze chyba w eko dzieciak czy cos takiego) z kieszonka i tzw. AIO czyli wszystko w jednym i Fuzzie Bunz kieszonki. Mam jeszcze inny system ale go nie ma w polsce jeszcze nazywa sie GroBaby. Tez jest rewelacyjny z wkladnka z organicznej bawelny. Jakbys chciala to ci moge pomoc w zakupie pieluch od nas. Przyda ci sie taki mini prysznic do toalety do splukiwania no i jakies szczelne plastikowe wiaderko na brudy i proszek bez enzymatyczny. Sprobuj na poczatek kupic niewielkie ilosci i wyprobowac ktore ci najbardziej pasuja.

Cloth Diapers, Cloth Diaper Covers, bumGenius, Bummis, Kissaluvs and MORE from the top Ranked Online Cloth Diaper Store
FuzziBunz® Cloth Diapers, Wipes, Changing Pads and Nursing Pads: Earth Friendly Baby Care!
Gro Baby One Size Diaper - Reduce Diaper Waste & Cost
Gro Baby One Size Organic Cloth Diaper System


Czesc Kiya;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba właśnie kupie te takie co nie maja rozmiarów tylko jeste jeden i zobacze o co kaman , jak przeliczyłam cenki u nas sa całkiem podobne . Myslałam nad takimi co dałam linka i własnie nad tymi co Ty zamieściłas tymi Bum genius . laski to piorą w loveli bo czytałam na jednym forum albo w tych proszkach organicznych ale lovela łatwiej dostępna:-D Wytestuje to na Szymku i zobacze jak mi się spodoba:tak: Czytałam co te laski tam klikaja na tych forach ale one sypią tymi terminami , że ja nie wiem o co kaman he he dlatego wolałam Ciebie spytac żebyś mi to łopatologicznie nakresliła he he No i wiem że te pieluszki o którch piszemy to już wyższa półka i że do tego nie trzeba już nic , ew taki wkład jednorazowy to potem sie go z kupa wywala ale kto jak lubi. Bo laski tez innych uzywaja z jakimis otulaczami i cudami ale w to się bawić nie mam zamiaru
 
Do góry