reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Bardzo bym chciała zobaczyć Twojego męża jak gryzie psa buuhhaahhhaaa:tak::-D:-D



Kup hurtem , wyslij do mnie a ja roześle dalej :-D:-D

Ja chce cesarkę miec a nie wiem czy będe miała bbuuuu
a czemu chcesz cesarke? boisz sie rodzic?? no moj maz...haha nawet nie sadzilam ze sie bedzie bal naszego bydlaka haha Dobra przyjmuje zamowienie na 20 konikow hahahaha:-D:-D:-D
 
reklama
a czemu chcesz cesarke? boisz sie rodzic?? no moj maz...haha nawet nie sadzilam ze sie bedzie bal naszego bydlaka haha Dobra przyjmuje zamowienie na 20 konikow hahahaha:-D:-D:-D

Miałam poprzednio CC i super zniosłam więc nie potrzebny mi teraz normalny poród do szczescia jak już raz miałam:tak: I tylko dlatego . No ale zobaczymy może coś się wykombinuje . Oj tam ta:tak:ki fajny piesek nich chłop nie przesadza:-D jakis biznes konikowy na BB zrobimy ha ha ha
 
gie-oska a mnie się tam 5 listopada nawet podoba :tak: Możesz rodzić :-D

Ja jesli bedę miała okazję być jeszcze raz w ciązy to chcę też rodzić naturalnie, jak Adę :tak: Sama czułam się jak nowonarodzona :-D
 
patrzcie ja....ania chce lepiej niz my mialysmy! nie ma tak lekko moja kochana, nie ma cesarek...prosze RODZIC!!! dwa dni porod hahaha, nadrobic za pierwszy....
 
od razu powiem ze kiye znam i ja tutaj do nas zaprosilam, wprawdzie zmartwila sie ze ma tylko jeden wozek:tak::tak: ale doradzilam jej ze zawsze moze nadrobic. No i Oskarek urodzil sie w ten sam dzien co forumowa ciotka :-D:-D piekna data! To juz jest nas dwoje haha
 
reklama
patrzcie ja....ania chce lepiej niz my mialysmy! nie ma tak lekko moja kochana, nie ma cesarek...prosze RODZIC!!! dwa dni porod hahaha, nadrobic za pierwszy....

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: świnia .. tak mi zyczysz .. no no Ty :-D:-D:-D
Wy się męczyłyście w trakcie a ja po .. Więc się wyrównuje . A Ty to trzecie to już chyba wyplułas co ?:-D
 
Do góry