reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

ja skate widzialam na zywo wiele razy i o ile na zdjeciach bylby jeszcze akcetpowalny przeze mnie to spotkanie z nim w realu bylo kompletna porazka. Dla mnie skate to normalnie zlom za wielka kase. Nie wiem co uzytkowniczki w nim widza. Juz sie zastanawialam czy to nie jest tak ze jak juz kupia taki luksusowy wozek ktory nie czarujmy sie jest znacznym uszczupleniem budzetu to pozniej im glupio sie przyznac do porazki i uparcie utrzymuja ze sa tak bardzo zadowolone hahaha....:-)
 
reklama
wiesz co nie, wymazalam albumy z picasa bo mi miejsce zajmowaly a reszte mam na karcie i nie chce mi sie teraz sciagac...tzn musze isc na gore Oliverowi lozko poscielic bo mu dzis posciel pralam a on chce juz spac, zreszta, hmm chyba sporo fotek juz jest w necie po tych targach bo samej mi sie cos o oczy obilo. O ktore ci konkretnie chodzi? moze mam gdzies pod reka?
 
no juz haha, szybko... tylko poscielilam i zapadl w sen, fajnie w taka swieza posciel nura dac :-) on biedaczek przyzwyczajony dosc wczesnie chodzic spac to mi tu juz mialczal ze zaraz usnie :-)
 
moje dziecko ostatnio marze wszystko kredkami....najpierw odwalil picassa na scianie u Olivera w pokoju, pozniej przemycil gdzies kredke i walnal drugiego picassa za swoim lozeczkiem podczas drzemki a teraz w kuchni odwalil mi piekny rysunek na....mojej drewnianej podlodze i za cholere nie chce to zejsc, juz paznokcie polamam szorujac.
Mama muzyk zawodowy to dzieko chce plastykiem byc widze:rofl2:
 
reklama
nie wiem tylko co tatus na to powie haha, jak mu przyjdzie wszystkie sciany jeszcze raz malowac :-p dobrze ze mamy wszystkie probki farb zachowane w razie czego ....
 
Do góry