reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

nie, faktycznie w otulacze i inne gowna tez by mi sie bawic nie chcialo. Czasem mi sie nie chce wkladow do kieszonek po praniu powpychac a co dopiero obslugiwac cale to ustrojstwo hahaha. Jestem leniwa i wole wiecej kasy wydac a miec wygode i spokoj. Ja ci goraco polecam te BG, sa naprawde niezawodne. Ani razu nam nie przeciekly. Mowie o kieszonkach bo te AIO chyba ze dwa razy mielismy wpadki po calej nocy i teraz nie wiem czy maz zle zalozyl tak ze sie siurek przesunal poza to miejsce gdzie wklad wszyty czy poprostu tak sie zdarzylo. Do kieszonek na noc uzywam dwa wklady - one juz przychodza razem w zestawie a w dzien normalnie jedna. Papierkow nigdy nie uzywalam. Po prostu splukuje tym mini prysznicem ktory jest rewelacyjny prosto do toalety i do won do wiadra. Ja mam 45 pieluch w tej chwili i piore raz na tydzien. Wiaderko ktore kupilam jest robione przez jakas medyczna specjalistyczna firme z kanady, dalam za niego w cholere kasy ale jest rewelacyjne. Wogole nic smrodu nie przepuszcza....zreszta mozesz sobie wyobrazic skoro piore raz w tygodniu. Ma taki specjalny weglowy filter i dodaje jeszcze kilka kropel olejku z melaluki dla dezynfecji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak Dusia od poczatku ich uzywam, te z Gro Baby dokupilam pod koniec maja tego roku. G-diapers tez mam i czasem sporadycznie ich uzywam jak na dluzej gdzies jade do jakiejs kolezanki albo mall'a na caly dzien. Wygodniej jest wziasc wklady do wyrzucenia czy splukania niz bawic sie z zakupkana pielucha i ja ze soba wozic :-) Ale mam jeszcze z 4 hurtowe pudla tych wkladow i nie sadze ze uda mi sie je zuzyc ...
 
Muwisz ze polecasz sie na przyszlosc :-D

Wiesz co jeszcze sobie tak w dzien pomyslalam ze moze kupila bym zamiast podwujnego Peg perego skate, ten model z tamtego roku co robi sie gleboki wozek z siedziska. I jak bym gdzies byla z dwujka a maly by sie zmeczyl chodzeniem to bym go mogla posadzic do wozka a mala do nosidla wlozyc. Cholera juz niewiem mam normalnie metlik w glowie.
No i jeszcze czytalam reviews i wypowiadali sie ludzie ze ciezki on jest a mi sie ze zdjeci wydaje taki leciutki. :eek:
 
no tutaj zle trafilas bo ja nie lubie peg perego oprocz jednego jedynego wozka ktorego osobiscie polecalam sto razy mianowicie Arii OH. Pozostale produkty to dla mnie jakies takie plastikowe sa i ciezkie. Kolezanka miala chyba model Venezia to poprostu nie moglam jezdzic tym jej wozkiem, normalnie tragedia a ona byla zachwycona. Ja mam chyba za duzo dobrych wozkow i zbyt wielkie porownanie stad wynika moja osobista awersja do produktow peg perego ktora w sumie jest firma z wysokiej polki i ma uznanie na rynku nie tylko naszym.
 
reklama
Do góry