reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

apple bottoms to nie jest pieluchowa torba tylkozwykla, ogolnie ta firma robi taka funky mlodziezowa kolekcje (skierowana raczej do ciemnoskorych klientow), mam z niej kilka par dzinsow i jakies takie typowo mlodziezowe bluzeczki smiesznie wykrojone z duza iloscia zlotych naszywek ale torba mi sie podoba.
http://www.applebottoms.com/

ale tez fajna...
 
reklama
tak, tez mi sie podoba....polozylam malego spac byl tak zmeczony ze nawet glowki nie dzwignal jak z pokoju wychodzilam, czasem po poludniu sie rzuca i wstaje ale teraz go obserwuje na kamerze i ani dgrnie..pogoda u nas do kitu, zimno, deszczowo feeee!!! Ogolnie caly ten tydzien jak mam wolne to taka pogoda do du...i jakas zmeczona jestem tym i swoimi dziecmi, az zaluje ze niance dalam wolne bo by mi pomogla a tak to sama sie mecze z nimi!!! Mialam takie ambitne plany a codzien leb mi peka. Doslownie sil nie mam jak jakas hrabina:)))) oh globus mam!
 
widzialam :) dzieciaki chyba do ciebie raczej podobne? zwlaszcza adrian - tak mi sie przynajmniej wydaje z jednej fotki.....dawaj wiecej to sobie chetnie poprzegladamy :) co nie laski???
 
widzialam :) dzieciaki chyba do ciebie raczej podobne? zwlaszcza adrian - tak mi sie przynajmniej wydaje z jednej fotki.....dawaj wiecej to sobie chetnie poprzegladamy :) co nie laski???

adrian chyba tak moze troche podobny ;-) a filip to nie wiem jedni mowia ze do mnie a drudzy ze nie ale wagowo i gabarytowo to napewno do taty :szok:
 
Ostatnia edycja:
napewno cos ma z ciebie i jeden i drugi, niewatpliwie, nie widzialam ani jednego taty ale prawie zawsze tak jest ze dzieci wynasza cos z obojga rodzicow. Ostatnio na NK zobaczylam syna swojego kolegi z podstawowki i dla mnie zywcem skorka zdjeta z tatusia - takiego go pamietam jako chlopca a tam komentarze ze niby do matki strony podobny....:))
 
smiej sie ale wozeczek na zdjeciach wyglada calkiem niezle. Ciekawa jaka jego jakosc jest, czy cena przemawia za soba czy tez brak odpowiedniej naszywki z nazwa eksluzywnej i okrzyczanej marki powoduje ze cena niska...
 
Niestey wiem z praktyki że tania parasolka to kiepska parasolka .. miałam takie cudo firmy Hauck ( więc znana firma ) która robi takze icco ( hhmmm źle napisałam chyba wiadomo o co kaman :-D) kosztowało to cud:-Do 199\zł nabyłam to aby miec coś u tesciów jak w wawie jeszcze mieszkałam . I niestety dla mnie się nie sprawdził zupełnie .
 
reklama
I'coo sie odlaczylo od haucka wlasnie z powodu niezbyt zachwytnych opinii o marce, pluto jest teraz indywidualnie produkowanym wozkiem pod marka Grand Touring Baby.
 
Ostatnia edycja:
Do góry