reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
no kurcze....cuda sie przeciez zdarzaja :))) a moje malenstwo to fakt za dwa tygodnie 16 lat konczy...i kiedy to zlecialo!!!!
 
no kurcze....cuda sie przeciez zdarzaja :))) a moje malenstwo to fakt za dwa tygodnie 16 lat konczy...i kiedy to zlecialo!!!!

pawimi a którego twój synek ma urodziny ? mój starszy synek tez za niecałe dwa tygodnie skończy 11 lat dokładnie 13 kwietnia
i WSZYSTKIEGO DOBREGO Z okazji URODZIN -lepiej pózno niż wcale :-D może pożyczę tobie jeszcze tej upragnionej córeczki ;-)
aniam141 po dazzle chyba juz nic nie bedzie :-(jak narazie bardzo mi sie podoba i nie zauwazylam poki co nic ladniejszego a zaplacilam za niego 729 zl. juz z wysylka w sklepie bobowozki
kurcze tak czytam co pisałyście i w sumie to trochę się zmartwiłam , może rzeczywiście za szybo zamieniłam wózki :confused: sadzam dziś od samego rana synka i sprawdzam jak w nim siedzi może faktycznie dość luzno jak w fotelu :baffled: ale w maclarenie było mu jakoś ciasno , jak na swoje 9 miesięcy jest dość spory ponad 80 cm. wzrostu i 11 kg wagi :szok:
 
pawimi a którego twój synek ma urodziny ? mój starszy synek tez za niecałe dwa tygodnie skończy 11 lat dokładnie 13 kwietnia
i WSZYSTKIEGO DOBREGO Z okazji URODZIN -lepiej pózno niż wcale :-D może pożyczę tobie jeszcze tej upragnionej córeczki ;-)
aniam141 po dazzle chyba juz nic nie bedzie :-(jak narazie bardzo mi sie podoba i nie zauwazylam poki co nic ladniejszego a zaplacilam za niego 729 zl. juz z wysylka w sklepie bobowozki
kurcze tak czytam co pisałyście i w sumie to trochę się zmartwiłam , może rzeczywiście za szybo zamieniłam wózki :confused: sadzam dziś od samego rana synka i sprawdzam jak w nim siedzi może faktycznie dość luzno jak w fotelu :baffled: ale w maclarenie było mu jakoś ciasno , jak na swoje 9 miesięcy jest dość spory ponad 80 cm. wzrostu i 11 kg wagi :szok:

woow duzy dzieciaczek :-) Moj synus ma dwa i pol roku a wazy 13 kg.
 
To podobnie do mojego 7 miesięcy i 9300:) Może mu tam coś wsadz do środka kocyk np. żeby mu było wygodniej
jemu jest bardzo wygodnie a zwlaszcza teraz jak jest jeszcze grubo ubrany to ma sporo miejsca - ja obawiam sie czy oby nie za wygodnie :confused: moze taki maluszek powinien jeszcze sztywno siedziec jak pisala pawimi , sama juz nie wiem ale gdy wyprostuje oparcie do piony to wydaje mi sie ze siedzi calkowicie prosto :baffled:


gastone - najsmieszniejsze jest to ze on wazy tyle ale po nim tego wcale nie widac wyglonda prawie tak samo jak na suwaczku na buzce jest drobny , grubiutki tez nie jest raczej taki normalny moze dobrze zbudowany - nie mam pojecia co w nim tyle wazy ????? mam nadzieje ze majac 2,5 roku nie bedzie wazyl 30 kilo :szok::szok::szok: hi hi bo nie wiem gdzie ja kupie wtedy wozek , moze jakis towarowy hi hi albo kosz na zakupy z supersamu :-D
 
Niektore dzieci sa bardziej ubite w srodku.Moj Max znow nie wyglada zeby wazyl tylko 13 , nie jest jakis chudziak z niego, a znowu kolezanki synek,jest z tego samego dnia co Max i wazy 18 kilo i tez ie jest jakims grubaskiem.Wiec chyba nie ma regoly.
Sofik ten twoj Fifi jest przecudowny.Onma trzy tygodnie a wyglada jakby mial kilka wiecej.Bardzo przypomina mi mojego syncia jak by maly.Ma takie kochane mdre oczka.Gratuluje takiego slicznego chlopczyka, no i oczywiscie corcia tez sliczna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pawimi powiedz mi ty kochana jaka opinie w stanach maja foteliki samochodowe Britax? Bo gdzies przeczytalam ze bardzo dobra...hm...a stwierdzilam ze chce jakis 0-18 ale montowany tylem do kierunku jazdy i tu w Irl widze ze tylko britax ma taka mozliwosc.
 
Do góry