reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Tin dasz radę - zleci, nim się obejrzysz ;-)
Ja za to od poniedziałku mam M w domu przez całe 2 tygodnie...
Niby fajnie, ale czuję coś, że łatwo nie będzie...

Ja melduję u nas w końcu jakieś postępy:
mój mały leniuszek sobie pełnosprawnie pełza, podciąga się na klęczki, a dziś sobie.... sam usiadł
A już się zaczynałam zastanawiać czy on w ogóle ma ochotę zacząć coś działać w kierunku rozwoju...



A gdzie reszta opolanek?????????
Się wyprowadziły czy jak?
 
Jestem. Ździebko naładowana, ale ... ;-)

Sylha, wpadaj z bliźniakami. No problem:-) Villa jak cię M. wkurzy, to też zapraszam. Kierunek znasz;-) Tin Ciebie też zapraszam :-) Został mi jeszcze tydzień urlopu. Z jeden strony mierzi mnie to siedzenie w domu, ale z drugiej jak pomyślę, o pracy i o tym co mnie tam czeka... To chyba wolę się ponudzić w chałupie.
 
Kamea dzięki za zaproszenie - pamiętam, pamiętam :tak: Trzeba będzie się w końcu zmobilizować ;-)
Zobaczymy, co się da czasowo wyczarować - bo dziś już u sąsiadki posiedziałam (jako że M sobie wybył), a w sobotę się już na zlot czarownic wybieram :-D

A może spotkanko w Opolu?
 
Wampirek.jpgNo proszę, Kamea- a gdzie Ty mieszkasz? :-)
Sam na sam z Tomkiem okazał się inspirujący. Nic a nic nie jestem zmęczona. Co więcej, jest cudownie. Jakoś bez męża umiem się lepiej zorganizować. :confused: :eek:
Jestem przed roczkiem, który, mam nadzieję, będzie jednocześnie chrztem dla T. Jestem właśnie na etapie przeglądania moich wpisów z okresu od urodzenia T. do teraz. Chcę dać taką pamiątkę rodzicom M. i mojej Mamie. Wersję okrojoną dostaną rodzice chrzestni. Jako , że jestem wygadana, mam co przeglądać, ale wspomnienia wracają i jest to naprawdę wzruszające.

A tu powyżej mój wampirek :D (z dnia dzisiejszego ;-) )
 
Ach, i byłam na kontroli w Centrum Rehabilitacji, na Mickiewicza. Wszystko ok. W sumie ćwiczenia zakończyliśmy jakieś 3 miesiące temu. Kontrola wykazała , że T. rozwija się świetnie (odpukać) . Jeśli nie zacznie sam chodzić w wieku 14 miesięcy to mamy zgłosić się na ćwiczenia. Jeśli zaś zacznie, to mamy odczekać 10 dni i też przyjść do kontroli, by sprawdzić, czy wszystko ok.
A po wizycie, jako pacjenci Centrum, otrzymaliśmy zgrzewkę dżemu wiśniowego :-D:-p serio! :tak:
 
Tini- duży twój chłop już!!!hehe u nas kiedyś byli klienci gdzie ich synek miał 4 ząbki jak wampirek:-)ależ on śmiesznie wyglądał.

Ja też dzisiaj byłam z dziećmi na kontrolach, ale dostałam tylko skierowania na następne kontrole:eek::eek:
 
reklama
Nie wiem, o której byłaś sylha, ale pan był jakoś do godziny 9.00. Potem gdzieś poszedł.:baffled: Ja nie chciałam się okazać przysłowiową ''chytrą babą'' z Opola :baffled::eek: więc się nie pytałam o nie. Pan do mnie sam podszedł po wizycie w gabinecie. :happy:
 
Do góry