reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Villa- :-D te wszystkie oglądałam i właśnie każda ma "ale".....

A hamak z husty- u mnie nie bardzo by dało rady, bo nie mam jak zawiązać chusty, bo końce łóżeczek nie mam ze szczebelkami a cała płyta...ale póki co dajemy radę, a i Kacper ostatnio bardzo chustę polubił:-)
 
Villa- jeszcze mamy pryczę ustawioną na najwyższym poziomie to mi się nie zmieści...
Ale kobito- dziękuję CI bardzo za zainspirowanie nas- szkielet huśtawki gotowy- będzie przystosowany do bliźniąt, jedynie czekam aż mi przyjdzie materiał- sitka na boki i pasy:-).

Tini- zorbing:eek::eek: a co to takowego?!?!?

Kurde matka mi dzieci na spacer wzięła, czekam na emka z obiadem, wszystko porobione chwila luzu nie wiem co mam ze sobą począć:-D:baffled:
 
Zorbing- toczenie się w środku kuli.
Ja oficjalnie rozpoczęłam 3 tyg. urlop. :-D Wyśpię się! Aaaa, nieeee, Tomek przecież wstaje o 5.30 , brrr...:baffled: No to się kładę, bom padnięta. heh...
 
Tini- a jest to w Opolu?!?!?!?!?:-p:-p:-p
Ja chciałam w Zakopanem na bungee skoczyć, ale emek mi stracha narobił:no:- baba z niego normalnie;-) i nie skoczyłam:wściekła/y: teraz się już nie odważę....

Kamea-a z dziećmi mogę?!?! bo właśnie przy bliźniakach tak to jest,że czasu się nie ma- a jak się chwila znajdzie to już szał pał:-D:-D to tak samo jak mamy gości albo jedziemy w gościwezmą mi dzieci a ja mam sobie spokojnie kawę wypić:szok: i ciastko zjeść:szok::szok: luksus:-)
 
Ha ha :-D
No tak - jak dziecka ni ma, to ni ma co robić ;-) Też to skądś znam, choć rzadko zdarza mi się doświadczać.

sylha super, że udało się coś wymyślić - pochwal się, jak będzie gotowe :-)
 
reklama
Sylha- nie ma, nie ma. Na całe szczęście, bo czułabym się w obowiązku tam wleźć i bronić honoru :cool2::-D
Dżizaz, jutro na kilka dni jestem sama z T. hmmm, pierwszy raz. :eek::eek: Nie podoba mi się to! :crazy:
 
Do góry