reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
mam. zolte :)
i studiuje na uo hah na 2 roku..kto mnie tam przyjal..ktos pijany byl.
i nie mam dziecka..co wy..na dziecko jestem zbyt nieodpowiedzialna. :p
 
O..trolico.....jak fajnie, że wróciłas!! Stawiałyśmy na to, ze wrócisz pod inną postacią! Gratuluje odwagi tym razem.....Szkoda, mi Ciebie, bo tak samotnej to pewnie smutno, nigdzie Cię pewnie nie chcą, dobrze, że chociaż z nami masz jakąś rozrywkę, bo sama z takim małym dzieckiem to można niezły dół złapać albo sfiksować jak Ty...;-);-)Pewnie stąd te prowokacje....bo nic ciekawego się pewnie w Twoim życiu nie dzieje.....My natomiast nie narzekamy na nudę.....
Ty pewnie też nie zaszczepiona jesteś- i dlatego miałaś zapalenie opon mózgowych w dzieciństwie....wiem.... i zapomnieli Cię na wścielkiznę zaszczepić....a to pech.......kurcze, szczerze współczuję twojemu dziecku....

a ty jeszcze nie poronilas? bo piszesz takie *******y...zapalenie opon to moze ty masz..niezartuje sie z takich chorob.
 
Witajcie, jesli pozwolicie to i ja dolącze do Was ;-)
Trol22 Widac poziom na UO :szok: Fakt, byc moze bledy ortograficzne sie nie liczą, ale stylistyczne na pewno. Wiec albo faktycznie ktos "pijany" Cie tam przyjął, albo studiujesz zaocznie, za kase, a wtedy nawet najwieksze głąby mają wzięcie. Proponuje pogadac z "przyjaciolmi" na uczelni, a nie tu pokazywac silna, choc w rzeczywistosci tylko ludzie slbi ukrywaja sie pod nickiem i obrazaja innych. Swoja droga ciekawe jaka jestes w "realu".
A do reszty dziewczynek, jesli w ogole moge sie wtracic :zawstydzona/y: jest takie powiedzonko " nie karmic trola" wiec, dajcie sobie spokoj i nie dawajcie satysfakcji z istnienia tej zagubionej w sobie osobie.
 
Fakt wesolo u Was :-) choc w wiekszosci forum internetowych sa takie osobki, ktore zabijaja czas na uprzykrzaniu zycia innym ;-)
Dziekuje za przyjecie mnie Arcobaleno :-)
 
Ja tam mysle, ze jeszcze trolisko wroci nie raz...... ona chyba naprawde jest z zaodrza, trzyma klimat tych gówniarzy co sie z ciawami zadaja .... i wiecej niz 12 lat ja jej nie daje ... pewnie pisza tu z nami nie tylko ona ale i jej kolezanki o takim samym wysokim IQ i poczuciem humoru plastikowym jak lalki Barbie, ktore olał Ken . A tak ogolnie fajnie jest jak ktos taki infantylny raz na jakis czas sie zaloguje i mysli, ze kogos obchodzi to co smuci.
 
Ostatnia edycja:
Hey kobitki
No niezle sie dzieje na tym forum ale przynajmniej jest wesolo:-)
Witam Bishopka i tylko mam prosbe nie mierz wszystkich jedna miarka ja konczylem UO studia zaoczne i powiem Ci ze pomimo placenia za studia mialem ciezko.
Jesli chodzi o trola to mozna ja jakos zablokowac poprzez blokade IP? Mielibysmy mniej smiechu ale i wiecej spokoju. Ja jak zwykle w pracy kwitne ale mam looz to zaraz na BB siedze:-D
Pozdrowienia dla wszystkich i zdrowka dla dzieciaczkow:tak:
 
Hej
Patrzcie za okno....no wiosna normalnie w końcu ......Ale się cieszę....a co do trolla......To ten jej dzieciak nie jest fikcyjny,,,,,Znalazłam jej stare posty na styczniówkach,,,,,tam też jednak nie znalazła kontaktu....i do tego reklamowała inne forum:

"wspaniale forum jest na 40tygoni.pl :p
ciezko bedzie mi sie tu wbic widze."

No nie dziwne....po takim wstępie.
A moja Ola wczoraj usiadła i ułożyła wszystkie układanki jakie mamy,,,,ostatnio nie umiała jeszcze i nie miała tyle cierpliwości....a tu nagle..bach, bach i wszystko umie....muszę jej jakieś puzzle pokupować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bry ;-)

widze ze sie Ifill pokazal ;-) fajnie ;-)

no..., przywitalam sie grzecznie i lece dale ;-)

miłego dnia
 
Do góry