reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam się i ja:-)
Faktycznie, śliczna pogoda dzisiaj, aż chce się z pracy zwiać!:-D
daggy z Oli to zdolniacha jest:tak: CZy ja dobrze widzę na suwaczku? Ola ma dzisiaj urodzinki? Jeżeli tak, to wszystkiego NAAAAAAAAAAJLEPSZEGO dla Oli!!!:-)

Dziewczyny może Wy jesteście bardziej w temacie...bo ja jestem na etapie Kubusia Puchatka.... W niedziele idę na urodziny do 10-letniego chłopca. Jaki prezent mam kupić??? Bladego pojęcia nie mam:szok:
 
reklama
Kamea ;-) ja jeszcze na ten etap (co interesuje 10-latka) nie weszłam :-D
w tym temacie to chyba wlasnie daggy Ci doradzi najpredzej ;-)
 
Kamea- ile kasy chcesz przeznaczyć? No i jakie ma zainteresowania- bo to już duże dziecko....
Ja typuję Lego lub te podobne do lego które pasuja do lego, gra komputerowa- jak ma komputer, książka lub komiks jak lubi czytać- mój Domek uwielbiał Tytusa, romka i a'tomka albo fajna koszulkę ( mają fajne chłopięce w Takko czasem albo w New Yorkerze)
Napisz ile kasy to pomyślę jeszcze....
Ola miała ur. w lutym ale dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
Na prezent chciałabym przeznaczyć 70-100 zł. Nie chce za bardzo szaleć z kasą, bo w tym miesiącu mam 4 solenizantów do obdarowania, do tego święta, komunia:baffled: Myślę, że gra komputerowa byłaby dobrym pomysłem, muszę tylko zorientować się jakie lubi... Myślałam też nad jakimś sprzętem sportowym, młodemu przydałoby się trochę ruchu, bo niestety ma tendencje do nadwagi...
 
Kamea - sprzętu w tej cenie dobrego nie kupisz.....zapytaj czy gra w simy, wyszedł nowy dodatek do 3...średniowiecze i mój młody szaleje aby go dostać. Wczoraj jednak przegiął pałę ale to napisze potem bo popracować muszę....
 
Witam wiosennie :-)
iFill75 nie chciałam Cię urazić, wszak źle się wyraziłam :zawstydzona/y: Słowa nie tyczyły się wszystkich osób studiujących na UO, czy to zaocznie, czy też dziennie, a jedynie "znanej" nam trolicy. Nie mniej jednak wiadomym jest to, że nawet z miernym świadectwem maturalnym bez problemu mozna sie dostać na studia zaoczne. Choć nie twierdzę, że tylko osoby mierne studiują zaocznie ;-) sama robiłam podyplomówkę zaocznie. Jeszcze raz przepraszam za niezrozumiałość mojej wypowiedzi i to nie tylko Szacownego kolegę, ale także wszystkich tych, których moja wypowiedź obraziła :zawstydzona/y:
 
Bishopka, też studowałam zaocznie na Uo faktycznie nie trzeba było się za wiele uczyć....ale jednak coś wiedzieć musiałas, albo dobrze ściągać bo egzaminy zaliczyć trzebabyło i nie na piekne oczy......Tyle, ze ja mam dobrą pamięć i wystarczyło, ze na wykładzie byłam- pamietałam temat.

Ps. Nie czuję sie urażona, tak czy siak.....:)
 
Z tym sprzętam to miałam raczej na myśli rakiety do babmingtona czy cósik takiego. Wiem, że z taką kasą nie zaszaleję;-)
Z tymi simsami to fajny pomysł (nawet dla siebie bym ją kupiła, swego czasu potrafiłam godzinami ślęczeć przy simsach:tak:), nawet reklamę ostatnio widziałam... i nie podłapałam tematu:baffled:
 
No dobra..zrobilam z siebie zajebistego debila, krytynke i niewiem co we mnie wstapilo..hormony? chcialam was przeprosic za moje zachowanie, za obrazanie, za niestosowane komentarze.
Niewiem dlaczego tak sie zachowalam. moze faktycznie coś mi odwalilo na głowe po porodzie,moze tak sie czuje samotna,i stad takie zachowanie.
Macie racje.jestem głupia. jestem niedojrzala.
I tak mam córke. 3miesieczną.
kiedys ktoras napisala,ciekawe jaka jestem w realu. nie jestem taka powalona, nie jestm złą osobą, jestem uczynna, usmiechnieta. jestem naprawde inna i niewiem dlaczego potraktowalam tak was i siebie robiąc niepotrzebną zadyme.
przeciez moglam sie zalogowac, przeprosic za zachowanie w trakcie ciazy i spowrotem sprobowac wkrecic sie do was.

nie jestem tez złą mamą, dbam o moją coreczke. to moj swiat caly.

W internecie czujemy sie wolni, udajemy bo tak nam wygodniej..pytanie po co.po co ja takie cos zrobilam.
tak jestem zalogowana na innym forum i tam nigdy nie zdarzylo się bym miala spór z jakaą forumowiczką.

jeszcze raz was przepraszam. Wiem,ze nie poznamy się ale mimo to przepraszam.
i chcialabym byscie odebraly ten post moj jako szczere przeprosiny a nie kolejną glupia zagrywke.

Poprostu mam chyba jakis problem ze sobą, tak jakbym momentami nie byla sobą.

nie oczekuje też przyjecia tych przeprosin, rozmawiania ze mna. ja poprostu chcialam to napisac

Przepraszam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sorki,ale ja jakoś juz się nie dam w to wkręcić.Teraz przepraszasz,a za chwilę znów nas wyzwiesz od starych kaflar.Nie wiem czy Ci sprawia to przyjemność czy co,ze co chwilę się logujesz,jedziesz po nas jak po starych szmatach,dostajesz bana i znów wracasz.Chyba się dobrze bawisz tak sobie z nami pogrywając.Ja też się dobrze bawiłam,ale sorry to się już zrobiło dziecinnie nudne.
Mam nadzieję,że faktycznie nie jesteś taką głupią osobą jaką z siebie robisz,a przede wszystkim mam nadzieję ,ze jesteś jednak dobrą mamą.
Myślę,ze powinnaś poszukać znajomości na innych forach,bo tu niestety lekki niesmak po sobie pozostawiłaś,a szkoda:sorry2:
 
Do góry