reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
haha ale przezywacie..jak mrowka okres.. :)
masakra.
ty magda uwazaj bo dziecko ci wyjdzie jeszcze
spotykajcie sie dalej na placach zabaw jak dewoty...szczepcie.nieswiadome baby.
dobrą polewke z was mam.szanse mi chcialy dac..haha. w pupe se wsadzcie to..idzcie do zoo tam wasza familia jest..hahaha
nie moge..bo padne...co za rury..haha.pieknie sie rozpisalas ruby...wena cie naszla niesamowita..skad ona? przeciez jestes zwykla kurą domowa pewnie bez szkoly..haha
nara baby.
blokujcie mnie w dupie to mam.haha
 
no dziecko zmyslone..mam trojke,..i wszystkie w domu urodzilam...bo lepiej w domu niz jak mam pomyslec,ze lezalabym na zafajdnym fotelu gdzie ktoras z was nogi rozkladala tam..haha..

tak naprawde mam 13lat i jestem emo dziecko, hahaha
 
Trolinko skarbie...zebys Ty wiedziala gdzie ta kura domowa pracuje... ;-)
pogrywaj tak dalej a moze sie przekonasz ;-)
milej niedzieli ;-)
 
trol22 po co wogóle się wpie...tam gdzie Cię nie chcą?, musisz mieć naprawdę nierówno pod sufitem, skoro coś takiego Cię dowartościowuje...
 
w sadzie? super. to mozesz mi zalatwic sprawe o ktora wlasnie walcze :) a moze policja? to mozesz tez mi cos zalatwic..
jestem trolinka bardzo mi milo i mam nierowno pod sufitem..generalnie to wczoraj wyszlam ze szpitala na wodociagowej :)
przynajmniej macie wesolo ze mną :)
 
O..trolico.....jak fajnie, że wróciłas!! Stawiałyśmy na to, ze wrócisz pod inną postacią! Gratuluje odwagi tym razem.....Szkoda, mi Ciebie, bo tak samotnej to pewnie smutno, nigdzie Cię pewnie nie chcą, dobrze, że chociaż z nami masz jakąś rozrywkę, bo sama z takim małym dzieckiem to można niezły dół złapać albo sfiksować jak Ty...;-);-)Pewnie stąd te prowokacje....bo nic ciekawego się pewnie w Twoim życiu nie dzieje.....My natomiast nie narzekamy na nudę.....
Ty pewnie też nie zaszczepiona jesteś- i dlatego miałaś zapalenie opon mózgowych w dzieciństwie....wiem.... i zapomnieli Cię na wścielkiznę zaszczepić....a to pech.......kurcze, szczerze współczuję twojemu dziecku....
 
reklama
Arogo......ona się nudzi, nie rozumiesz, no pomyśl, pewnie koleżanek nie ma....siedzi zamknięta z dzieckiem w domu.....to sobie popiszę jako rozrywka....
 
Ostatnia edycja:
Do góry