reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Ani,
Niech rośnie zdrowo i ma zawsze uśmiech na twarzy;-)
Fajnie jest czytać co skrobiecie:-D skoda tylk że mi czasu ciągle brakuje na pisanie, jak już mam chwilkę, to tylko czytam co napisałyście:tak:
wracając do tematu, że w naszym szpitalu nie ma od jakiegoś czasu znieczulenia, to mogę powiedzieć, że ja rodziłam bez znieczulenia, w pewnych momentach, już tak się darłam o to znieczulenie i stwierdziliśmy z męzem, że ciężko nam wydać 600zł ale dobra, mąż śmigiem do bankomatu, przy Rzemieślniku i z powrotem do mnie na porodówke, a Panie od znieczulenia wychodzą z uśmiechem z mojej sali, mąż ogupiały, nie wei o co chodzi, a one mu na to, że tam jest już 9cm i one są juz nie potrzebne!:angry: (w ciągu 10min z 5cm na 9cm - EXPRES) ale co działo sie do tych 5cm to szkoda gadać:no:
i to, że teraz też będe rodzić bez znieczulenia to aż tak mnie nie przeraża... no ale... byle, żeby znów być z M.
również jak czytam o Waszych Dzieciaczkach i nie przespanych nocach, hm... to samo, takie rzeczy rzadko się zmieniają, Zosia coś ostatnio budzi się po 3, 4 razy w nocy, nie może spać, chyba te okropne ząbki...​
 
Ewcik jakoś się nie odzywasz a ja Ci ten krem obiecałam ale mam nadzieje że nie będziesz zła jak go Adze sprezentuję, jej go szybciej dostarczę bo szkoda, kiedy już jest otwarty.

Aga tak więc sudocrem u Rubi dla Ciebie zostawię, po jest prawdopodobieństwo że w poniedziałek się z nią zobaczę ;-)

Co do znieczulenia to ja też poprosiłam jak już nie dawałam rady ( miałam prowokację i bóle krzyżowe takie że ramię do krwi prawie sobie pogryzłam ) ale okazało się że 9 cm już było.
 
Cześć! :-)
Aniu! Wszystkiego najlepszego, zdrówka, mało łezek i wielu szczęśliwych chwil!
Karolince, Jasiowi, Moni zdrówka! A reszcie też, bo katarki przychodzą..
Mój dzieć się chyba wściekł, bo wszystko, co robię, to źle. Kilka razy z głowy mi tak w szyję przywaliła, że straciłam oddech, albo miałam wszystkie gwiazdy przed oczami :baffled:
Poza tym chyba przeczytałam wszystko, co napisałyście, ale ciężko mi to ogarnąć, bo siedzimy u teściowej. Teść w szpitalu, a ona sama w wielkiej chałupie siedzi.. Czasem nie ma już siły na wieczór w piecu napalić jak z pracy przychodzi po drugiej zmianie. A że mój M tu pracuje i chyba młoda by go na oczy w ogóle nie widziała to w tej sytuacji jest lepiej..
No i się pochwalę :-) M mój najukochańszy na urodziny sprawił mi spóźniony prezent.. Thermomix!!! Ale, że nie jesteśmy w domu to na razie czeka :-p Ale za to chusty to się chyba nie doczekam :-D Trudno, przeżyję ;-)
Pozdrawiam!
 
sto lat dla Aneczki od babyboomowej cioteczki :happy2::happy2::happy2:
a która jutro chętna na niedługi spacerek wózkowy lub bez około południa??
My wychodzimy jak będzie znośnie....ale same bo mój P. pracował cały tydzień do późna i powiedział , ze on ma wielką ochotę nie wychodzić nigdzie tylko się lenić....:tak:
AA...w niedzielę idziemy do teatru lalek z Ola i moją koleżanka, może któras się wybierze z nami? sztuka jest od lat 4 ale ja myślę, ze Ola pooglada juz...chce spróbować z nią pójść, bo Dominik to uwielbiał, wtedy mieszkałam blisko, własciwie naprzeciwko i często chodziłam, ja tez bardzo lubię...
Tyle z ogłoszeń parafialnych....
Madzia zobaczysz, że bedzie na uczelni super, zmieniło się teraz i powiem Ci że zajęc jest teraz dużo więcej niz kiedyś.....myśmy zawsze kiblowali do 20,30......
piatek sobota niedziela z głowy ale i tak fajnie było....:) bylebys fajnych ludzi miała.....zobaczysz szybko minie a za rok to juz luzik będzie!!Ja prawdopodobne w poniedziałek zdam ten ostani egzamin i na poczatku listopada w końcu sie obronie!!!! tylko na co mi to teraz??

 
to może i ja dołączę do teatru i z karolką się wybiore :-)
Aga ty sobie wyobrażasz ze wracam ze szpitala a G ma 39,2 C :szok::szok::szok: co to qurde jest??
i tak się teraz martwię o twojego małego pandę :baffled::baffled::baffled:
obserwuj go bacznie bo coś u nas jest nie haloooo skoro tak nas wirusy atakują. No i leży teraz z zaaplikowanymi lekami o mało co się już ze mną nie pożegnał na dobre :-):-):-)
teraz tylko czekam kiedy wojtek załapie a po nim ja :dry::dry::dry::dry: po prostu zajefajnie....
Aga i dzięki jeszcze raz :-):-):-):-)

spadam popłacić rachunki :no::no::no: i znów nic nie zostanie eeehhhhh co za życie....
 
Witam,
Ale mnie nawala prawa ręka:-((tylko bez głupich skojarzeń mi tutaj:-D)
Graliśmy wczoraj z R w kręgle i mam ogromne zakwasy:zawstydzona/y: muszę coś ze soba zrobić, bo nie może tak być, że trochę ruchu, a ja zdycham:no:
Idę ogladać mojego mistrza jak śmiga na łyżwach;-)
Miłego dnia:-)
 
reklama
Do góry