reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Aga ;-) w Szarej Willi byliście??? my jezdzilismy dzies do Chróścic chyba czy jakoś tak... no i do Wrocka ;-) moj szwagier uwielbia kregle ;-) szwagierka tez - nawet w zaawansowanej ciazy grała...

a u nas juz po awanturze... Monia kilka dni temu urwała klapkę od drukarki :-( powiedzialam o tym R ale olał temat... zreszta to tylko ta klapka na której lezał papier... dzis rano wstał zeby faktury podrukowac i doopa :-( drukarka nie działa...zaczal sie wsciekac i oczywiscie to moja wina bo zamiast pilnowac dziecka to ja gdzies łaziłam i młodą w pokoju zostawiłam samą...
jak nie urok to sraczka - dopiero co twierdził ze z Monią mogę robić wszystko - sprzątac, gotować, pranie wieszac...ze ona moze sie w pokoju ładnie bawić a ja moge przy garach stać... mama poszła na szybkiego sika no to się Monia ładnie pobawiła... drukarką...

dziekuje za uwage - powietrze zeszło :-)

miłego dnia :-)

edit: Aga.... nie no... takie kregle sie nie licza!!!
 
hej
karola od rana rozrabia ;-) (ale znośnie), wojtek spi :-)
jesteśmy juz po spacerze z psem i po zakupach :tak:
mam 3 dziecko w domu które jest "umierające" :cool::cool::cool: czytaj: mąż
:eek::eek::eek: i nic więcej nie powiem - w kazdym razie po obiedzie wybywam z domu bo nie zdzierżę ....
:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
 
dagga to ja chyba ubieram maluchy i wezmę psa. Maluchy do wózka a pies z piłką w mordzie niech się też wybiega. Idziemy na Orlik (blisko bo przed dom) hihihihi
jak chcesz z Olą się przejść to dawaj :) ja wychodzę za jakieś 20min
 
Hej Dziewczyny:-). A my dziś byliśmy cały dzień u teściów i norlanie padam z nóg:confused2:, ale Za to Aluś dał Nam pospać do 7:30, pełen szok:-)
Aga mój P. i ja trochę też chorujemy na Wii:-D, jak tylko będziemy mieć większe lokum to trzeba będzie sobie sprawić:tak:
Anik cierpliwości przy "trójce" dzieciaczków, szczególnie przy Tym największym i pewnie najbardziej marudzącym:-p
Madzia jak tam pierwszy dzień w "szkole" ? :-)
 
Ostatnia edycja:
Anik - Ola w koncu miała spacer....na balkon.......za słabo się zgadałysmy a juz bardzo musiałam ja połozyc....weny na samotny spacer nie miałam..... ajak tam to najstarsze dziecko, juz lepiej?>
A teatr jutro 11.30 BAŚŃ O GRAJĄCYM IMBRYKU DS 12 ZŁ OD 4 LAT
My jednak idziemy ....zoabczymy jak będzie
Amelka ja miałam iść tydzien temu na spiąca królewne.......to dobrze że nie byłam.......
 
reklama
dagga karola usneła i do teatru nie dojechałysmy :-( no nic może nast razem sie uda
a czy są jakieś spektakle popołudniowe?? lub w tygodniu?? daj znać jak było i czy podobało się Oli :tak:

największe dziecko po wczorajszej wizycie u lekarza i zażyciu antybiotyku i innych medykamentów dziś juz znacznie lepiej ;-);-) ;-) wlaśnie zmywa :eek::eek::eek: chyba chce obiad:laugh2::laugh2::laugh2:
no i ma zwolnienie na tydzień wiec spoko Amelkowa jutro wpadam ...tylko zaraz zaraz kurde właśnie sprawdziłam że mam wizytę u alergologa na 17:30 hmmmmm no nic może uda się przełożyć :confused2::confused2::confused2:

madzia zdawaj relację - jak tam ??

Agita - fajny prezent ci Aluś zrobił :-):-)
 
Do góry