reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Madzia no szkoda że jutro na uczelnie idziesz bo byśmy się spotkały i ponarzekały :tak:
Aga wpadaj - jestem w domu - jade tylko z karolką około 19:15 do szpitala :sorry2: na szczęście to juz ostatni raz

łeb mi pęka - znów spałam 2h :baffled::baffled::baffled::baffled: wojtek ma lekki katar żłobkowy :no: i nie moze spokojnie spac ehhhhhh

ide zrobić sobie kawę paaaa
 
reklama
ok Anik ja i tak musze wracać koło 19 do domu, bo Patryk o 20 juz śpi zawsze ;-) Patryk ma żłobkowy katar od 3 tygodni, woda mu się z nosa leje, już mu chyba przechodzi, ale jak zaczyna ryczeć albo jak wstanie to ma mokry nochal :-(
rubi, może Twój R ma ochotę wziąć Jaśka do kina na 17:40??? Mój R idzie z Dominikiem na żółwika Sama dzisiaj. Bo reszta dzieciaczków tutaj to chyba za mała na kino:confused: no oprócz Dominika daggy, ale on to z kolei za duży:-D
 
Czesc dziewczyn, pamiętacie mnie jeszcze ;-)

Sto lat dla Ani, rośnij zdrowo księżniczko rodziców :-)

Zrobie tylko rosołek Kubciowi, z jakims katarkiem dzisiaj wstał :baffled: i w koncu pocztam co u was bo przez ostatnie dni nie miałam czasu. Co właczyłam BB to któres z dzieci zaczynało szalec więc :sorry2:. Dwojka dzieci w domu to istna masakra :-p, ja nie mam pojęcia dziewczyny jak wy dajecie rade :szok:. Jak jeden spi, to drugi smiga i na odwrót, wojny kurczaków urządzali:-D, pomijam juz domową całkowitą rumunie :-p. Własnie pojechali znów do Opola do TZ rodziców, wracja dopiero w niedziele bo w nocy musi TZ ich odwiezc na lotnisko, lot maja juz o 6 rano :baffled:

A ja dwie noce juz nie spie bo mam totalnie płytki schrzanione, istana masakra masakr :-:)-:)-(. Mowili mi, że one sa jak banan jakies mega krzywe, myslałam ze da sie cos z tego zrobic i się dało zrobic ... masakre :-(. Dzis pisze do sklepu z którego kupowałam i rządam reklamacji, zwrotów kosztów całkowitych. Niby człowiek kupi płytki dobrej firmy, za kupe kasy za metr i co :-:)-:)-(. Kafelkarza miałam bardzo dobrego 3 dni układał aby było jak najlepiej, bez fug jeszcze jako tako wygladało, ale jak wyfugował ...... :-:)-:)-(
Za to cykliniarze się spisują :tak: wyciągneli z tych starch dech 200%, jutro konczą lakierowanie i uciekaja mi z remontu :tak:. Do mieszkania obecnie się wejsc nie da, ja nie wiem jak te chłopaki umieja w tym smrodzie pracowac :no:. Jakby ktos wylał w chacie z 50 wiader zmywacza do paznokci mniej wiecej, cała klatka tez capi :szok:. Masakra a jak to w oczy piecze :szok:. Straszny jest ten fugenkit :baffled:. Na szczescie lakieruja lakierami wodnymi juz stanowczo mniej smierdzącymi i chemicznymi :tak:. Oby wywietrzyło sie do przeprowadzki :tak:

Pomijam ze zona śp własciciela przyjechała i dała nam 24h na wyprowadzke :szok:. Zaczeła zamki ze slusarzem zmieniac, wode zakreciła, prąd tez, policja tu była ...... no gadam wam co tu się działo :szok:. Nerwy miałam zszargane :-(. I wiecie ze mimo tego ze ja mam umowe, wypowiedzenie, kase do konca zapłaconą ona mnie moze w minute wypierdzielic na bruk prawnie :szok:. Musielismy sie dogadac. Ta franca jest tu do niedzieli .... juz licze dni kiedy odjedzie:wściekła/y:. Mowie wam ile nerwow, jaka wojna :wściekła/y: dobrze ze TZ był w domu i jego siora bo pilnowała w tym czasie młodych i moje dziecko tego nie oglądało.

To tyle u nas przez te kilka dni ;-)
 
Ostatnia edycja:
Amelkowa ja jeszcze nie bardzo wiem o co chodzi, matko ile nadrukowałyscie :D juz o jakiejs pizzy czytałam, ale dalej nie wiem z jakiej okazji itd ... wracam nadrabiac zaległosci ;)

A ta to nie kobieta to psychopatka:/ e szkoda gadac......
 
Amelkowa ;-) my bedziemy jak nam dr G pozwoli i jak wizyta bedzie o jakiejs normalnej godzinie...ale możesz nasz liczyc ;-) okruszki nam Aga przywiezie gdybysmy nie mogli objeść Was na zywca ;-)

Monia popierdziela jak mały samochodzik :-) jakby robiła to całe zycie... az się boję ze tak leci..biegnie prawie... no i tanczy bez trzymanki i podskakuje...

tydzien temu pani dr w poradni rehabilitacyjnej poleciła nam OmegaMed - niby wspomaga rozwój psychomotoryczny... przedwczoraj dałam jej pierwszą kapsułkę i cuuuuuuuud wczoraj Monia zaczeła biegac :-) :-D

spadam... teraz to jak ona nie spi to nic nie umiem zrobic :-( :no:
 
Hiox kurcze współczuję całej sytuacji:-(, mam nadzieję, że z tymi płytkami da się coś jednak zrobić, a jeśli chodzi o tą kobietę, to życzę Wam, abyście się jak najszybciej wyprowadzili i jeszcze jej nagadali na końcu, bo ona jakaś nienormalna chyba jest:hmm:
Głowa do góry:-)
 
Hiox dosłownie Sprawa dla reportera

Amelkowa my mamy dodatkową rehabilitację w poniedziałek i jechać 2gi raz do Opola nie będzie mi się pewnie chciało, cholera dla takich spotkań to chciałabym mieszkać w mieście.

Ja biorę Omegamed i pewnie do Nikosia coś tam też trafia ale jeszcze nie chodzi ;-)
 
reklama
Hiox ty to się użerasz niemiłosiernie z tym mieszkaniem,no i ta baba jeszcze ojjjj:no:.
Amelkowa ja na uczelnie wracam...po 6 latach - Wydział Budownictwa:szok:
 
Do góry