reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Anik jak będę miała siły to opier..... :wściekła/y:a jutro nasza pierwsza rocznica:baffled:nie mam siły i ochoty na świętowanie :-( I jeszcze co do fotelika, ostatnio koleżanka mi powiedziała że fotelik się zmienia jak dzidziuś sam siedzi i przekroczy wagę 9 kg.
 
reklama
Bry ;-)

laski - z fotelikiem jest tak ze głowa nie moze wystawac z tego 0-9 czy 0-13 kg!!! Siedziec dziecko nie musi umieć. są foteliki 9-18 które da się pochylić do tyłu :-) bo jak trafi się jakiś wielkolud któy jeszcze nie siedzi a głowa mu z nosidełka wystaje to jednak lepiej żeby łepetynka była chroniona nawet mimo tego ze dziecko nie siedzi samodzielnie ;-)
ja muszę szybko do roboty wrócic zeby wniosek o pozyczke złozyc bo 15.10 posiedzenie komisji (i nie tylko ;-))

dobra...lece bo...musze :-z
 
Witam :-)
No ja tam nie wiem, co z tymi fotelikami, ale ja byłam zmuszona zmienić wcześniej, tak jak już kiedyś pisałam. I gdybym nie musiała to bym ją woziła w tym małym jeszcze jakiś dłuższy czas. Tu właściwie nie chodzi o siedzenie i kilogramy, a o lecącą do przodu ciężką główkę jak zdarzy się wypadek, tfu tfu!!

A ja miałam odpowiedzieć, dlaczego nie rutinoscorbin, a wit. C. Doktorka mi nie odpowiedziała, ale w rutinoscorbinie nie ma takiej ilości tej witaminy, bo przepisywała mi dwusetkę, to są zdaje się te większe tabletki. No i poza tym, jak mnie gardło boli, to biorę Bioparox, bo tyle razy ile byłam u lekarza to przepisywał mi właśnie to, wit. C i stodal. Jak się tym pofaszeruję to zaraz przechodzi :-D
Pozdrawiam :blink:
 
Cześć Dziewczyny:-)
Oczywiście jak zwykle Aluś nie wie, że dziś sobota i mógłby pospać dłużej:dry::-D
Agnieszka z tym przemeblowywaniem to masz racje, ja już powoli mam tak, jak coś stoi na podłodze, to od razu przestawiam, szczególnie jak widzę, że Aleks z ekscytacją do tego pełznie:rofl:
Arcobaleno musisz opr tego Swojego Mężulka troszkę, coby docenił jaką ma super żonę i, że trzeba czasami jej pomóc i wogóle:-), a tak wogóle to życzę udanej rocznicy;-)
Hiox niezła z Ciebie cwaniara:-p, eh ale męzuś spostrzegawczy:-D
Anik ja też ostatnio byłam na "zakupach" i dalej nic nie kupiłam i też jestem wsciekła, normalnie szok:wściekła/y::wściekła/y:
Anik tak My już wozimy w nowym foteliku Aleksa - on jest od 9-25 kg, ale jest montowany tyłem do kierunku jazdy. Aleks nie ma jeszcze pełnych 9 kg, ale też już się nie mieścił w nosidełku i nawet Pani rehabilitantka powiedziała, że lepiej Go przesadzić do większego niż ma być ścisnięty w nosidełku, a pozatym w Maxi cosi mobi można regulować oparcie, więc jest ok:-)
A tak wogóle to ja mam dzisiaj cały dom i cały dzień dla siebie:-), bo Mój P. pojechał do swoich rodziców pomóc w remoncie, tak więc gdyby któraś była chętna na spacer, albo spotkanko to ja jestem chętna i wolna;-)
 
Hej hej
Dojechalam szczęśliwie:-)
No i zakochałam się w Maurycym:-D tym małym szarym kłębuszku co mi miauczał cała drogę ze strachu:-( dzisiaj jadę do siostry go odwiedzić, bo już się za nim stęsknimłam ;-) chyba chce mieć kotka;-)
No i mój maż mi wczoraj oznajmił, że wybrał zmywarkę i obmyślił jak ja upchnać do tej naszej wielkiej rezydencji:-D w końcu się doczekałam ;-) miłej soboty ;-):-)

I nie złoście się na swoich chłopów, bo bez nich byłoby Wam smutno;-)
 
Bry lasencje ;-)

O chłapach nie dyskutuje bo mnie mój wręcz słabi :baffled:

Ja wczoraj miałam udane zakupy:tak:, kupiłam sobie kilka wiader farby (teraz moja wybrana ma promocje, ze dorzucaja 0,5l gratis) :laugh2: i klamki :laugh2: strasznie mi się podobają :biggrin2::tak:
Dzis juz rano zaliczyłam sprzatanie pylicy na mieszkaniu, dokładnie oblukałam jak prace idą, płyteczki równo kładą, jezeli tak mozna nazwac kładzenie na 2/3 :-p, zakupy do lodowy zaliczone:tak:, a teraz zamiast gotowac obiad zamulam sobie ;-), a syn spi :-)

A dobrych wiesci oczywiscie remontowych jeszcze, bo u nas to ostatnio nr 1 i tym wszystkich zamęczam, więc wam tez się dostaje, a co:-p ;-). Pan dzwonił ze zamowione przez mła listwy przypodłogowe za bezcen dosłownie:tak:, własnie przyjechały:-) to pytam go czy nie chca mi ich 3 razy pomazac lakierem, przeszlifowac itd i za ile, a on ze moje 70mb zrobi za 40zł :-p. Drozej by mi materiały wyszły :-p
A ze złych to dzisiaj patrze na drzwi, które we wtorek chłopaki odbierały i co do kibla sa złe :baffled::-( z 5 szybkami, a miały byc z 2. Teraz przez nie mozna swiecic zadkiem na reszte domu:nerd: ... piknie :baffled:. No nic w poniedziałek złoze reklamcje tylko ciekawe ile na nowe poczekac sobie karzą :-(, a montaze zblizaja się wielkimi krokami:-(

Jutro wieczorem przyjedzie do nas na kilka dni siora TZ z małym ... ciekawe jak Kubcio na nowego lokatora zaaraguje:tak:
 
Ostatnia edycja:
a mój mąż wstał dziś dzielnie skoro świt z Wojtkiem o 4:38 i zabawiał go do przedpołudnia, Karolka wtarabaniła się do mnie zaraz po 6 i tak razem kimałysmy jeszcze do 8:44 :szok::szok::szok: już zapomniałam jak to jest obudzić się tak po prostu :-D:-D:-D tylko że efekt jest taki że łeb mi pęka strasznie ... chyba za długo spałam :rofl2::rofl2::rofl2:

może okna umyję bo kurcze juz nic przez nie nie widać :baffled:

i ogólnie strasznie nerwowa jestem od rana - już wszystkim się oberwało nawet wojtkowi zato że mnie obrzygał zaraz po tym jak się ubrałąm :no:

oj chyba muszę się wyluzować :-):-):-)

karola nie chce spać od 11 próbuję ją ululać i ni cholery
pies mi sie wczoraj wytzarzał w jakimś gównie i wieczorem nie miałam sił już jej kąpać więc tylko szczyściłam jej tu i uwdzie ale kurcze co przechodzi obok mnie to gdzieś mi coś zalatuje więc do roboty

okna czekają i pranie wszystkiego łacznie z jej posłaniem i dywanikiem u dzieci w pokoju no i same zainteresowanej eeehhhhhh

spadam dziewczyny bo szkoda mi czasu

aaaaa amelkowa gotuje zupę na twoich warzywach i normalnie jestem w szoku - jak one pachną mmmmmm :-):-):-):-) nie zapomnij o nas przy nast okazji :tak::tak::tak:

Aga a jak chłopaki twoje reagują na tę puszystą małą kulkę?? :-):-) tak mi sie własnie wydawało że zechcesz mieć jeszcze jednego małego domownika hihihihi

Agita - no właśnie my musimy poszukać jakiegos fotelika dla wojtka a czy tylko ten mobi montuje isę do tyłu?? i czy jest możliwość pozycji półleżącej czy nie?
kurcze bo ja tak myślę o przedziale 0-18 i mam dylemat mamy dwa foteliki 9-18 i albo przełożę wojtka do jednego z nich a kupie dla karoli drugi 9-25 albo dla wojtka 0-18 ale zaraz zaraz po co mi kolejny fotelik przecież yyyyyyyyyy mogę wozić dzieci tylko jednym samochodem i już bez zbednego kupowania kolejnych fotelików :nerd::nerd::nerd: jakoś tylko muszę dogadać się z g ;-)

ja jestem wolna jutro do 15 :-) może ktoś będzie miał z was ochote na przepdołudniowy wspólny spacer albo kawkę u mnie ?? no nie bądźcie takie niech sie ktoś odmelduje bo przeciez karola mi na łeb wejdzie :-D

dziewczyn dzień w dzień siedząc na bb widze przez okno jak drzewa zmieniają kolor liści i powoli zaczynają je tracić ....jakieś dziwne myśli mnie nachodzą ...po co żyć??
 
Anik super, że wkońcu się troszkę wyspałaś, eh i wspomniałaś o nieszczęsnych oknach, których mycie mnie też czeka, ale jakoś za Chiny ludowe nie mogę się za nie zabrać:oo2:
Co do fotelika, to z tego co wiem, to jest to chyba jedyny fotelik w tym przedziale wagowym, który można montować tyłem do kierunku jazdy, a co do pozycji, to niestety nie rozkłada się aż tak bardzo jak w nosidełku, ale taka lekka półleżąca pozycja jest:tak:. No ale skoro mówisz, ze masz 2 foteliku od 9 kg, to może faktycznie nie ma potrzeby kupować jeszcze jednego;-)
A jak tam Beta, wykąpana już?
Anik ja jestem jutro chętna albo na kawę, albo na spacer, albo na to i na to:-D, daj znać tylko gdzie i o której dokładnie:wink:
A i nie myśli o głupotach;-)
Hiox dobrze, że remont idzie pełną parą, a co do drzwi, to najwyżej wszyscy będą świecić tyłkami:-D
A tak wogóle, to Aluś już spi wykąpany, a ja mam samotny wieczór, bo P., zostaje u rodziców do jutra bo jeszcze czegoś nie skończyli, eh, znowu sama w łóżku:huh:, no chyba, że Alusia sobie wezmę:-D
 
reklama
Witam się niedzielnie
Ale już ładna przymrozek z rana, zima za pasem jak nic. brrrr:baffled:

I jak byłyście na tym spotkaniu chustowym? Ja wczoraj próbowałam zamotać Nikosia na chwilę ale marnie mi to wyszło, do kogo się mogę na korki zgłosić ?;-)
 
Do góry