reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

bry ;-)

Arco :-) moje smoki chore więc znów mnie chustowe spotkanie ominęło :-( jak sie spotkamy to się możemy razem pomotać :-) ale ja ino 2 wiązania umiem...

Amelkowa ;-) niedługo będzie pierwsza rocznica przespania całej nocy przez Monie... kiedys umiała a teraz... dwie noce z rzedu usiłowała zakończyc ok. 4 nad ranem... dzis ja uspilam o 5:20 ale taka 1,5 godzinna wyrwa we snie....:no:

lece bo corka zada mojej uwagi :-D
 
reklama
Hej Dziewczyny:-).
Amelkowa eh jesień przyszła, to i na wspomnienia Nam się bierze:-) i pewnie ani się obejrzymy, a Te Nasze Szkraby Nas przerosną:tak:
Arcobaleno powoli dojdziesz do wprawy zobaczysz;-), a jakie wiązanie robisz?, bo Alusiowi najbardziej odpowiada 2X, mógłby siedzieć zamotany z pół dnia:rofl2:
 
W sumie to nie powinnam go w chuście jak na razie w ogóle nosić lub znaleźć takie wiązanie gdzie nóżki nie są szeroko rozstawione ale Nikoś jest ostatnio tak marudny że nie mam na niego pomysłu :-(

****************************************

Czy można iść na spacer jak dziecko ma katar??
 
Ostatnia edycja:
bry kobitki
Arco mozna ....a nawet tzreba...Ola jak w zimie miała katar to tylko na balkonie spała bo inaczej się budziła ( oczywiście w dzień....nie w nocy)
My z Anik zaliczyłysmy dziś plac zabaw, obiad się kończy, Ola śpi , a ja się sz6ykuje bo zaraz zmykamy na rynek bo tam imprezka z tv jest....a potem odwiedziny u koleżanki i u prababci......
A Ola zaczeła sie przestawiać...wczoraj zasnęła po 22 a wstała dziś o 7......!!!!!!!!szok
 
my też zaliczyliśmy już dziś spacer z Alusiem, zjadł właśnie obiadek i na początku gadał jak najęty w huśtawie:laugh2:, a teraz bawi się ogromną paczką pampersów:-D
Daggy super, że Olcia się przestawia, nareszcie;-)
Arcobaleno dzieciaczka można brać na spacer jak ma katarek, a ostatnio czytałam, że można brać zawsze jak tylko nie ma właśnie gorączki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Heyka! :)
My też byliśmy dzisiaj na spacerze, ale dopiero po 16, bo spalismy po obiedzie do 15:30. Ohhhh....ale się wyspałam :-)Wrzucam pare fotek z dzisiaj. A na mój fryz to jednak nie patrzcie, bo jak mówi K. wyglądam ja Ogryz:szok:
 

Załączniki

  • DSC03083.jpg
    DSC03083.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03078.jpg
    DSC03078.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC03095.jpg
    DSC03095.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 30
reklama
hej
Ja już w naszym pięknym Opolu ;-) ale zmęczona jestem okropnie. Leże sobie teraz z mężusiem na kanapie i oglądamy tv;-) ale błogo;-)
ja się czuje dużo lepiej, tzn grype zostawiłam w B-B, no i @ się kończy i to całe szczęście, bo dała mi nieźle w kość i napędziła stracha:-(
W Bielsku poszalałam z siostra na zakupach, więc nastrój tez mam całkiem całkiem;-)
A teraz musze się z Wami na kawkę umówić, bo dawno się nie widziałyśmy:-D;-)
miłego niedzielnego wieczoru;-):-)

Kamea super fotki ;-)