reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hej!

Kamea super fotki:tak: Kubus słodziaczek,a fryzura baaardzo mi sie podoba,sama bym taka chciała,ale mi szkoda włosów ścinać:-p
Arcobaleno i jak się czujecie? Zdrówka dla Was! Ja tez z katarem wychodzę:tak:
Agita to ja machałam wczoraj przez balkon:-D A i w sobotę też Was z Amelkową widziałam,biegłam za Wami z Maćkiem,ale musiał chłop zahaczyć o parking,no i później już byłyście za daleko,a drzeć się nie chciałam:sorry2:

Noi nie wiem co miałam jeszcze napisać.
Matrwię się co z Karolką,bo Anik do mnie wczoraj zadzwoniła żebym z Wojtusiem posiedziała i pojechali z nią do szpitala.Coś małą brzuszek bolał i płakała strasznie.Zostali na noc w szpitalu.Chyba zaraz do nie smsa napiszę.
Kurcze a Maciek tez od rana mówił że go brzuszek bardzo boli:-( No i katar sie przyplątał.

No i zima przyłazi:crazy: Dzisiaj szyby musiałam skrobać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć
Madzia jakoś nie mogę się wyleczyć, najbardziej to mi Nikosia szkoda bo ten katarek go męczy :-(
Ojejku to koniecznie daj znać co z Karolką.

Kamea fryz super, długość podobna do mojej, tylko ja mam bardziej pocieniowane ;-)

Aga spotkano przy kawie i tym co zwykle ;-)?? Słuchaj a byłaś w tym sklepie na Ozimskiej Winarium?
 
Hej Dziewczyny:-). My (czyt. Aluś) buszujemy już od 6 rano jak zwykle zresztą:-), a jak wyjrzałam za okno to aż mi się zimno zrobiło, brrrrrrrrr...
Kamea Kubuś to kawał Chłopa już, a fryzurka też mi się podoba i nie zgadzam się z mężem, pasuje Ci;-), sama bym taką chciała mieć ale mam za bardzo jajowatą głowę:-D
Madzia poznałam Cię, a raczej balkon:-), bo wiem, ze to są okna z Twojego mieszkania:-p, a w sobotę trzeba było Maćka pod pachę brać i gnać:-D
A i koniecznie napisz jak będziesz wiedzieć co z Karolką. Mam nadzieję, że nic poważnego:no:
Dobra ja uciekam, bo Mój szkrab już jest pod krzesełkiem zamiast na swoim dywaniku:happy2:
Aga no takie małe spotkanko można by w niedługim czasie zorganizować:-D
 
Cześć dziewczyny:-)
Chwalę się, że ... asymilacja zakończona..:tak:
Kamea fryzurka świetna, ja sama bym taka chciała, ale moje włosy to nigdy nie były takie długie...:no:
Tym razem zapraszam ja na kawę, jak będziecie miały ochotę, dajcie znać kiedy Wam pasuje to męża pogonie z domu, albo nie? ;-) (będzie miał kto kawę nam serwować:tak:)
Już za tydzień moja wizyta u gina (USG - więc nie mogę się już doczekać:-D)
Piszcie co z Waszymi maleństwami... zdrówka dla nich. Ja idę jutro z Niunia na szczepienie..
 
Agita nie chciałam na balkon wyłazić ,bo w samych majtakch byłam:-D A akurat mopa odkładałam i cie wylukałam:tak:
Ania a cóż ta ta asymilacja?
Arcobaleno no u dzieci to najgorzej.Mój też ma juz katar:wściekła/y: Nie daje sobie wyciagać,a i kropli ostatnio nie chce,a nigdy z tym problemu nie było:baffled: Od czasu do czasu uda mu sie wysmarkać ,ale narazie jeszcze dobrze nie potrafi.

Pisałam do Anik,ale sie nie odzywa,może później zadzwonię.
 
Bry!
Dziewczyny, bo się zarumienie...;-) Teraz bedę już zapuszczać włos, co by mi w zimę w łepetynę zimno nie było;-)
agnieszka same pozytywy z Twojego wyjazdu:-) Witamy w domku:-)
agita to sobie dzisiaj pospałaś. Kuba też się dzisiaj zerwał przed 6

dużo zdróweczka wszystkim dzieciaczkom!. Mam nadzieję, że z Karolcią wszystko dobrze!

Aha, dziewczyny! czy może któraś z Was albo z Waszych znajomych zna jakiegoś dobrego endokrynologa dziecięcego? Potrzebna by mi była konsultacja i chciałabym pójść do kogoś sprawdzonego.
 
Ostatnia edycja:
hej
Magda, ale mnie zmartwiłaś ta Karolką:-( dawaj znać jak tylko będziesz miała jakieś wieści. Nie chce do niej pisać, wystarczy, że jedna będzie w kontakcie i tak biedulka ma dużo na głowie:-(
A moje dzieci to na pewno nie ranne ptaszki;-) Patryk wstał o 7:20, a Dominik o 7:30 i to pewnie tylko dlatego, że Patryk wstał w łóżeczku i krzyczał "mama opa" :-D Mój Patryk czasem wstaje o 6, ale wypije mleko i śpimy dalej:-D

Arcobaleno nie byłam w tym sklepie:no: a co fajne wina???;-)

Kamea ja zapytam po południu ciocię, ona na pewno kogoś zna;-)
 
Bry ;-)

Madzia aleś mnie wystraszyła Karolką... oby to nie było to co z córeczką jednej z sierpniówek... jakis stan zapalny okropny miała, potworne bóle brzuszka, szpital, kroplówki... w ogóle nie było wiadomo skąd to się wzięło...

to teraz cały czas trzymam kciuki za Karolkę i anik...

Kamea ;-) ja własnie tak chciałam sie obciąć ale doszłam do wniosku ze zostawie sobie takie kudły jak mam a zetnę je dopiero wiosną ;-) bo moje wlosy mnie nie lubią i jak je ułoże a potem czapą przycisne (tak, tak... w moim wieku to się już w czapce chodzi...) to w robocie bede wygladała jak "idz stąd i nie wracaj" :-D

Aga ;-) no to KIEDY?????????

edit:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miała która kiedys powidła na szybie??? ja mam...sie ma coreczke to i powidla na drzwiach balkonowych sie znajda....aniołek...
 
Ostatnia edycja:
Aniaf a to będzie wiadomo po tym USG czy chłopczyk, czy dziewczynka??;-)
Madzia hahah ja też w domu nieraz długo chodzę w majtach albo piżamie:-D
Kamea no ja już przezwyczajona do takich pobudek (chociaż chętnie pospałabym dłużej:-p), ale dziś spał już z Nami Mój P., i się wkurzałam, bo jak tylko chrapał głośniej to Mały pokwękiwał i tak na zmiane:dry:
Agnieszka eh ja miałam nadzieję, że Aluś też będzie spiochem po mamie i tacie, ale jak widać chłop ma całkiem inne zdanie:-D
Rubi no ja właśnie z tymi moimi teraz krótkimi włosami też się obawiam czapki, bo pewnie jak ściągnę, to albo będę wygladać jakby mnie pies polizał, albo będę mieć koguty z każdej srtony:rolleyes2:, ale co tam, najwyżej powiem, ze tak miało być;-)
 
reklama
rubi to Ty w domu jesteś???? Może jutro kawka??? tak koło 17 ??? kto chętny, możemy się spotkac u którejś z nas albo iść sobie gdzieś???
Agita, ja moje dzieci tego nauczyłam, jak wstawały wcześniej to dostawały butle i ja się kładłam do łóżka, a one po krótkich bojach zasypiały z nudów, taki maluch sam z łóżeczka nie wyjdzie;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry