reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
cześc wsyzstkiim

Amelkowa gratulacje dla Ani i z okazji wygranego konkursu!!! :tak: widziałam Cię dziś obok żłoba ale tak pędziłaś z siatkami że nie zdazyłam drzwi samochodu otworzyć hie hie hie
no i powodzenia na jazdach ;-) aaaa i kiedy będziesz dostępna dla Wojtka :-) bo on juz się doczekać nie może Zaczął dzis adaptację -narazei po godzince 9-10 ale od czwartku od 8-12 :-) dziś w trakcie zabawy usnął i panie wyniosły mi go zawinietego w kocyku na rękach :eek: ...chyba mu się podobało:eek:

Aga no ja tyż jestem wczorajsza :-) nawet nie zwlekłam się rano z wyra żeby zawieźć karolcię na 8 do złoba...wysłałam męża więc pasa jeszcze nie przetestowałam ;-)
dzis po południu sprawdzę karolkę bo na 17:45 i 18:30 mamy zaplanowane wizyty u lekarzy, jedziemy na piłsudskiego a później już jestem więc jesli masz ochote to wpadaj :) trochę się dygam jechać sama z dwójką dzieci ale mam nadzieję ze dzięki twojemu pasowi jakoś je dowlokę :laugh2: no bo przecież G oczywiście w pracy :crazy:


książke potrzebuję jak najbardziej bo....pojawiło się cosik na horyzoncie i musze teraz w to tylko mocno uwierzyć żeby stało się rzeczywistością tyyryryryryryry :-p:-p:-p

dziewczyny spadam działać w interesach dalej
paaaa
 
Witam :-)
Ja znowu pozapominałam co chciałam napisać :-D
aaaaa Amelka gratulacje :-) a dla Ani dużo sił, co by dużo biegać mogła :-p

Dla chustowych mam mam małą wiadomość jakby któraś chciała. Nie wiem czy można dawać linki do innych for.. hmm.. Znalazłam informację, że jest Tydzień Bliskości i w związku z tym w sobotę 9 października chustowe mamy się spotykają w Opolu w Akademii Szkraba na ulicy Powstańców Śląskich o godzinie 10.30. Napisali, że jak ktoś ma chusty na sprzedaż bądź wymianę to żeby przynieść, bo możliwe, że znajdą się kupcy. Później jak im się będzie chciało to będą spacerować w tych chustach kupą :-D
Chętnie bym przyjechała, żeby pooglądać, ale mąż mój pracuje w tym dniu, a sama z dzieckiem taki kawał tarabanić za bardzo nie chcę.. Zresztą czym..? Auto zwędzić jemu czy ryzykować pociągiem..? Szkoda, że się nie uda :-( Aż taka odważna nie jestem
 
Magda i Aga przelewy puszczone, dzięki :-)

Amelkowa ja na placu pachołek złamałam ;-) a raz przed skrzyżowaniem zamiast hamować to dodawałam gazu i jeszcze krzyczałam do instruktora dlaczego auto się nie zatrzymuje, musiał instruktor u siebie hamować :-D

Kurde mi też ta sobota nie pasuje ale pech :-(
 
Amelka jak przypadkiem będę jechała za Toba 30/h to wiedz, że przyczyniasz się do mojego grzechu:sorry: sama nie wiem skąd tak dobrze władam łaciną:sorry::-D:-D:-D A zapytałam o to auto, bo dzisiaj jedna L-ka prawie we mnie wjechała:szok: srebrne renault clio:szok: ale chyba instruktor na hamulec nacisnął, bo aż nimi w aucie rzuciło jak zahamował:sorry:
 
hej ja bym chetnie poszła na to chustowanie ale dwójki nie zamotam na raz a bedę sama :baffled: no więc odpadam :sorry:
Amelkowa ja o 12 odbieram księciunia ze żłoba i lecę z nim do domu i czekam na fotografa :rofl2:
Aga karolina protestuje :eek: nie chce za bardzo siedzeć w siedzisku i nie wiem czy miałam go za słabo zapiętego czy cuś ale normalnie miednicę chce mi rozsadzić. Ja mam skrzywiony kręgosłup w lędźwiach i nie wiem czy to przez dźwiganie maluchów czy może już się rozsypuję na amen :confused2:
A poza tym nosidło bardzo fajne bo myk myk biorę malucha na ręce i myk myk stawiam na nóżki :-):-):-) ojjj podoba mi się bardzo tylko nie jestem pewna czy mój kręgosłup to wytrzyma :eek:
Aga jakmoge ci oddać to cudeńko?? jestem jutro calusi dzień ;-)
Lora dasz radę! PRzyjeżdżaj :tak::tak:
Rubi czy ty jutro do mnie wpadasz na kawkę?? ;) dejże znać bo nie wiem czy mogę ciastka pożreć czy jednak zostawić na jutrzejszą poranną kawkę ;)

no to zdróweczko dziewczyny likierek czeka :-)
 
Ostatnia edycja:
Wiatm skoro świt...a właściwie noc, bo cimnoooo jeszczeeee....
Ja od 6 w pracy. Muszę odrobić ta godzinkę co wczoraj wcześniej z pracy czmychnęłam...
Miłego o poranku;-)
 
reklama
Hej!
Anik ooo ciacha masz :-p to ja wpadnę;-) ,ale dopiero po południu więc jeszcze zadzwonię.K mnie znów samą z Maciuniem zostawia to nie mamy co robić:sorry2:
Amelkowa jeszcze kilka godzin i będziesz jeździć jak prawdziwa kierowczyni:tak: Powiedz no czy chcesz ten jeździk,bo ja go cały czas w aucie wożę. Mogłabym Ci dzisiaj podrzucic o ile do Anik nie pójdę,albo zostawie u niej skoro i tak w czwartek sie widzicie.
Aga no mnie L-ki nie wkurzają tylko ja się wkurzam,ze szybciej jechac nie mogę:-p W końcu każdy z nas sie kiedyś uczył.Ja na egzaminie w środku zimy też 30km/h jechałam ,ale egzaminator mnie dwa razy upomniał,żebym przyspieszyła bo sie przesiądziemy,a i tak nie przyspieszyłam,bo pierwszy raz w życiu jechałam w taka śnieżycę i miałam pełno w gaciach:-p Najważniejsze ,ze zdałam,chociaż na skrzyżowaniu w poślizg wpadłam:szok:A co do srebrnych clio to teraz prawie wszystkie L-ki takie są:sorry2:

No to zmykam do roboty.
Miłego dnia!
 
Do góry