reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dziewczyny ja dziś poszłam po wojtka do żłoba i babeczka która mi go przyniosła trzymała go na rekach jeszcze z dobre 5 min i ciągle go przytulała i dotykała nosem :szok::szok::szok: i do tego mówiła: "co wojtuś ty to chyba wcale do mamy nie chcesz iść prawda?" i kurcze już ponad 4h mineły od tego czasu a mały wciąż śmierdzi jej kosmetykami gggrrrrr ładnie musiała go na całował i na przytulać :wściekła/y: podczas tej godzinnej adaptacji :no: co to w ogóle jest :no:

Madzia czekam na ciebie :tak: ciastek nie zjadłam ;-) mam piegusy orzechowe :-p reszta jak ma ochotę to zapraszam (my tez sami - G w pracy) a pogoda średnia więc na spacer hmmmm nie wiem czy pójdziemy - może na chwilę z psem ;-)
Rubi co z Tobą ? nic się nie odzywasz ostatnio ;-) odgrzebałam i wiem że to jutro ;-) kawka aktualna mam nadzieję?? Jestem w domu od 10:15 :tak:
Aga jak wrócisz z wojazy to pożyczę jeszcze raz na spokojnie ten pas i przy tobie się zapnę - zobaczysz czy nie za słabo, przetestuję i zdecyduję :-) i dzięki za knige wieczorem zacznę zgłębiać temat :-D
Amelka ja pamiętam (tylko na 11:15 lecę do laryngologa, później po wojtka i czekamy) tylko plisss nie zapomnij o książce Rubi :-)


lece po karole
 
reklama
Anik to ja wstępnie sie pisze na te piegusy:tak: Tylko to tak ok 17.30 ,bo dzisiaj siedze godzine dłużej w pracy,więc zanim wróce i nakarmie Maciula to trochę zleci:sorry2:
Jakby sie coś zmieniło to daj znać.

Oj ale mam nerw na tą przychodnię i cały zakichany system na Witosa:wściekła/y:
Kurde jeden dzień tylko odczulali po południu,to juz to zlikwidowali,musze się zpracy wypisywac a później odrabiać,a żeby to jeszcze jako tako szło,a tu w kolejce swoje odstać na dole,a później na górze i co z tego,ze na odczulanie bez kolejki,jak i tak wołają po nazwiskach i wlazła przede mną baba na wizyte i siedziała 30 min:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,a ja na lekarza 5min potrzebuję.
Ech...i ręka mi na dodatek spuchła:wściekła/y:
 
hej kobitki
Arco zdjęc naszych w galerii nie ma, bo tak jest że własnych nie umieszcvzamy w galeriach. A mamy super foty, bo Marina i Volver na afterparty się bawili do rana i sobie z nimi i całą bandą porobilismy mega zaj....fotki. Wkleję potem nieco......:)
A i jeszcze Marina napisła nam na facebooku że impreza była czaderska:)

Co do instruktorów jazdy to ja miałam szaleńca i zboczeńca....i uczyłam się jeździć na maluchu, zapalanym na ssanie.....więc to mówi samo za się....:0

Amelka, ja tez sie piszę na foty!!!może wpadne na foty do Anik??

Anik, napisz o której dzis jestes to może my wpadneimy wczesniej niz Madzia??
 
Bry ;-)

Dzis jakas zakręcona jestem :-p.
Umawiam się na przyszły tydzien, co i jak na ile przyjedzie do nas mieszkac TZ siora z małoletnim (przyleciała na 3 tyg do Polski), przez to patrze w kalendarz ,a tu jak byk mam na dzis zaznaczony termin listy na bezrobociu :szok:. Super Kubus spi, obiad się gotuje, a za 1,5h zamykają bezrobocie :szok:. Fuks ze TZ miał chwile i wpadł na wioche i został z Kubciem, bo z rpozbudzona maruda jechac :no: i lista odchaczona :-)

Mnie tez L-ki wkurzaja, czasem to brak innych aut na drodze, L-ka przy L-ce :confused2:. Ja jak poszłam na kurs nie wiedziałam które to hamulec, które gaz itd ... dosłownie nic byłam zielona na maxa :-p. Ale ja jako sknerusek roku wyjezdziłam tylkoe te przepisowe 20h i na egzamin, który zdałam za 1-szym razem:tak:. Jak, nie wiem:no:, bo kierowca ze mnie był bardzo marny :-p

Amelkowa mojej ciółki młody ma 2,5 roku i czesto wymiotuje po posiłkach, juz tez to konsultowała i oczywiscie olewka lekarzy:confused2:

Anik impreze robisz? ;-)

Agita nie za dobrze wam?;-) ilez można się byczyc:-p
 
dziewczyny ja lece w takim razie z psiura i na krotki spacer na hustawki jakby ktora byla chetna to wpadajcie. Madzia do 17:30 wroce
dagga jestem w przedszkolu jak cos to dawaj na hustawki albo od razu do mnie paaaa
 
Kurcze Anik kusisz tymi pieguskami:-D, ale chyba mi się nie uda, bo moje OBA chłopy własnie śpią:-), a na mnie czeka jeszcze sterta prasowania i prania:dry:, a co do Pani w przedszkolu to też bym się troszkę na Twoim miejscu zdenerwowała, takie dziwne to trochę, ale z drugiej strony Wojtuś to słodziak, więc napewno wszystkie Panie chciały Go tam wyściskać:tak:
Kamea ja też miałam instruktora kilka lat starszego i też miło wspominam kurs:-p
daggy dawaj zdjęcia, chętnie pooglądam co tam na tej imprezce się działo:-)

A My już po wizycie u lekarki w poradni rehabilitacyjnej i sytuacja klaruje się następująco:
Aluś z asymetrii już wyszedł:tak:, w sumie rozwija się dobrze, jedynie ten podpór na łapkach mógłby być lepszy w związku z czym raz na tydzień lub dwa tygodnie (zalezy jak będzie miejsce) mamy chodzić do poradni, ale to nie już typowo na ćwiczenia tylko na takie bardziej zabawy:-), bo chodzi o to, żeby Aluś sam się nauczył podpierać, raczkować i siadać, a Olcia tylko będzie sprawdzać jakie robi postępy:tak:. I wogóle dr Kania stwierdziła, że Mały jest bardzo ruchliwy i napewno nie będzie dzieckiem, które sobie usiądzie i będzie się bawić w miejscu, tylko trzeba Go będzie cały czas pilnować, bo już teraz wszędzie Go pełno:-D. Więc póki co jest super:-)
 
Anik ja też bym miała nerwa. Jakaś obca baba będzie mi obściskiwać dziecko i ten jej tekst...:wściekła/y:
daggy czekam na fotki:-)
Agita super, że u Alusia wszysto w porządku:-)

Ja byłam dzisiaj u fryzjera tzn. u mojej bratowej. Siadam na fotelu i mówię, żeby mi rzuciła jak zwkle farbę na moje siwki a tak poza tym to chce zapuścić włosy. Efekt końcowy był taki, że wyszłam z krótkimi włosami:confused: Ale teraz to już napewno będe zapuszczać;-)
 
Ja byłam dzisiaj u fryzjera tzn. u mojej bratowej. Siadam na fotelu i mówię, żeby mi rzuciła jak zwkle farbę na moje siwki a tak poza tym to chce zapuścić włosy. Efekt końcowy był taki, że wyszłam z krótkimi włosami:confused: Ale teraz to już napewno będe zapuszczać;-)
Widzę że wśród nas zapanowała moda na ścinanie włosów :-)
Agita to gratki dla Małego za super postępy :-)

Anik ja to jestem zazdrosna jak teściowa bierze Małego na ręce a co dopiero jakiś inny obcy babsztyl ;-)

A gdzie zniknęła Rubi ?
 
reklama
Kamea dawaj fotkę :-):-):-)
Agita trza było chłopów zostawić i wpaść :-)
Arco - ja też jestem zazdrosna o tesciiową :-):-)
Hiox - dobrze że TZ był ;-) bo z marudą jechać to......:no:

a moje dzieciaki wcale nie padły za wcześnie :no: dopiero o 21:30 wyszłam z od nich z pokoju. Mój pies zeżarł właśnie skarpetę Karolci :szok::szok::szok: a taka fajna była, drugą zostawił .... teraz czekam aż się zrzyga żeby ją odzyskać :-)
dziewczyny pierwszy raz widziałam jak moja karolcia bawi się z innymi dziećmi i jest zadowolona :-):-):-) musicie wpadać cześciej :tak::tak::tak:

Rubi dejże ty mi znać o której jutro wpadasz?
a kamyczka juz urodziłas?? bo zacyznam sie o ciebie martwić !! halooooo :sorry2:
 
Do góry