reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Dzień dobry :cool2:

Amelkowa jak dobrze, ze już jesteś :-) i wszystko z wami super :-)

aniulka01 powodzenia w 'walce' ;-)
Aniulka w jakim wieku Maciuś wystartował z jedzeniem dorosłym, takim juz pełnym?
 
reklama
Witam
Amelkowa dobrze ze juz jestes i ze corcia ma sie dobrze :tak:
Ja sie juz ruszam jak jakis paralityk :szok: mam nadzieje, ze wczesniej wyladuje na porodowce niz na ortopedii z moimi biednymi biodrami :szok:
 
ja to bym chciała już urodzić :tak:;-)
dziś byliśmy na zapisie ktg, wyszły 2 skurcze ok. 70%.. trzeba coś zrobić, żeby już sobie tam pójść na te 3 doby..
faktycznie ostatnio się nie odzywałam. trochę sprzątałam :-D
 
Loravandrel ja nic nie chce mówic, ale :cool2: ... jak juz wypolerujesz swoje mieszkanko na najwyzszy połysk i dalej nie urodzisz;-), to ... zapraszam do mnie :cool2: ... garderoba gotowa do generalki, okna czekaja, nawet stos prasowania zawsze się znajdzie ;-) - codziennie nowa dostawa :dry:

Ja was podziwiam, ze chcecie urodzic jak najszybciej, ja to panikowałam i jakbym mogła to bym do dzis dnia sie nie rozpakowała :-p. Gangsta by sie w brzuchu uczył chodzic :-D

ide kapiel Malenstwu szykowac;-)
 
czesc dziewczyny!
Rubi gratuluje córeczki i opiekuńczego brata od Monisii,ale z tymi jego życzeniami to nie będzie Ci łatwo ;-)

Amelia dobrze ze wszystko w porządku i dobrze ze Twój lekarz dmucha na zimne, z kobietą w ciąży nie ma żartów;-)

Lora i agnieszka życzę wytrwałości:-)ale zleci migiem i już niedługo bedziecie tęskniły za swoimi brzuszkami ;-) no ale miec dzieciątko przy sobie to największe szczęście.

Nas nie bło 2 dni ale wrócilysmy dzis wieczorem,troszke mi szkoda bo było bardzo fajnie.
A wiecie co moja Julia mówi,ale to chyba nie z abardzo świadomie,poprostu gdzies to usłyszała,ostatnio mówi mi "MAMO CHCE CHLOPCZYKA,BRACISZKA" normalnie jak to poraz pierwszy słyszałam to az sie zerwałąm z łóżka,bo jeszcze wtedy lezałam i sobie drzemałam.

Dziewczyny nie wecie czy teraz w sobote,co bedzie to świeto jest czynne zoo w opolu albo wrocławiu?

ide juz chyba spac bo mi sie juz oczy zamykaja.dobrej nocy wszystkim życze i waszym dzieciaczkom również :-)
 
Amelka zdążysz ze wszystkim ;-) też miałam takie wrażenie i jakiegoś powera dostałam, od paru dni jak nakręcona chodzę, co nie oznacza, że mam już wszystko gotowe :-D a sprzątałam rzeczywiście nie "trochę", a "całkiem sporo" :-)
Marcik obawiam się, że mogę nie zdążyć :rofl2: chociaż na komputer to muszę mieć czas :-D
Kasia no ja mam taką cichą nadzieję, że wytrwam :sorry2: a Julka.. no cóż.. może warto się zastanowić..?
 
Dzien dobry;-)

Cos czuje w moich starych kosciach, ze lato dobiegło konca :dry: ... chyba trzeba poszukac dziecku kozaków i kurtki na zime :szok:
 
Czesc kobitki
Loravandel ciesz się póki co swobodą- bo zaraz przez następne kilka lat będziesz musiała dopasować wszystko pod dziecko!!
Amelkowa dobrze że wszystko ok! Lepiej dmuchać na zimne!
Rubi znajdz chwilkę i napisz jak tam Monisia? daje popalić czy spokojna?
A moja Ola to jest teraz taka wiercipięta że szok! jak ją położe na podłodze w jednym miejscu to zaraz jest w drugim końcu.
A keidy wasze dzieciaczki zaczęły raczkować?Marcik , Aniulka,Kasia?
 
reklama
Amelkowa oby tak było :tak:
Mnie połozna na sali porodowej pyta czy chodziłam do szkoły rodzenia? Ja, ze nie bo po co jak miałam miec cesarke. Ona na to i dzięki Bogu :szok: ... nie wiem co to miało znaczyc :confused:

Daggy my raczkowalismy dopiero w wieku 9 m-cy, ale co sie dziwic jak to len :-p, co ma juz 13 m-cy i jeszcze sam nie chodzi :-p. Max 7 kroków robi sam, a tak ze mna za jedna rączke biega:-D, bo chodzic przewaznie nie ma czasu :-p. W wieku 6 m-cy sam siedział:tak:, a siadał sam w 7 czy 8 m-cu, nie pamiętam :zawstydzona/y:, pewnie gdzies mam notatki :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry