reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Kochane podeslicie mi na pw nr tel do Rubi? Zmieniłam jakis czas temu tel i jedyny kontakt jaki mi wcieło, to Rubi własnie :baffled:, a patrze, ze na nk juz tel ukryła :-(

thx:-)
 
reklama
my jeszcze w dwupaku..
siedzimy już na naszym mieszkaniu, teraz powoli trzeba to wszystko ogarnąć, bo nie ma tu jeszcze jakiegoś szczególnego porządku :baffled:
 
Bry ;-)

Loravandrel dzielnie sie trzymasz :-) Czytałam zaległosci i twoje obawy ... przejdzie i bedziesz super mama :tak:, mi sie fakt porodu z istnieniem mojego Kubusia do dzis dnia nie powiazał :szok: ... bywa i tak ;-)
 
Bry ;-)

dzieki za gratulacje i mile odwiedzinki ;-)

my juz jestesmy w domciu od niedzieli a przez 2 dni bylysmy z Amelkowa razem w szpitalu - Amelkowa dzis sie chyba juz na forum zamelduje ;-)

foteczki Moni wrzuce jak znajde chwilke czasu bo z wrzaskuna zrobil sie glodomorek i nic tylko je, je, je, je, je i od czasu do czasu utnie sobie dluzsza drzemke ale jak dla mnie jest OK gdyby mi tak rece nie dretwialy byloby super:tak:

starszy brat spisuje sie dzielnie - wynosi brudne papmersy i na zime chce... nowego dzidziusia:szok::-D:-D najlepiej zeby Monisia teraz urodzila dzidziusia :szok: bo on chce miec zadzidziusiowany caly dom ;-) kladzie sie na podlodze i pokazuje Monisi jak sie raczkuje i obraca z boku na bok :-D:-) jedyny problem jaki starszy brat sprawia to...decybele... nie kojarzy ze jak zacznie wrzeszczec albo smiac sie za glosno to sie panna M obudzi :-(

teraz zmykam ale nie na dlugo ;-)

3majcie sie cieplo ;-)
 
Miło Cie widzec Rubi (rozpakowaną) :-). Przez ten szajski net :angry: nie wiedziałam, ze urodziłas i nie odwiedziłam Monisi w szpitalu :-(.
Super, że Jasiu staje na wysokosci zadania :-). Pewnie z czasem nauczy sie zachwywac ciszej, teraz ma tyle emocji w sobie ;-)
A jak najstarsze Twoje dziecko, tez pomaga?
 
ooo Rubi :-) myślałam, że trochę ciężej będzie się starszemu przystosować, że mama nie jest już tylko "jego". Na szczęście się myliłam :happy2:
Dziś mam ten pierwszy termin porodu (znaczy z ostatniego @), wszystko mnie boli, najchętniej bym się położyła, a tu tyle roboty :baffled: No i szlag mnie trafia, bo skurcze jakieś tam są, rozwarcie jakieś małe też tylko co z tego jak się to dalej posuwać nie chce :-D
Marcik bardzo bym chciała, żeby wszystko łatwo przychodziło ;-)
 
Rubi fajnie ze masz juz swoja Monisie w domu :tak:
Ja to sie troche martwie jak Dominik bedzie reagowal na braciszka, niby sie cieszy, ale on ma dopiero 2,5 roku i mysle ze nie zdaje sobie tak naprawde sprawy z tego co sie dzieje :tak:
Ja mam jeszczze dwa tygodnie do terminu i cos mi sie wydaje ze bede musiala tak dlugo czekac :-( a juz jestem zmeczona i cala obolala, czasem, lapia mnie delikatne skurcze, ale to glownie po jakims wiekszym wysilku :tak:
 
Nati dzięki za namiary:tak:
Rubi gratulacje,bo jeszcze nie zdążyłąm,ale wybacz ,bo ja tu nowa:tak: Córcia z tego co wyczytałam okaz zdrowia:tak:Super,że starszak się tak fajnie sprawuje,oby tak dalej!
Loravandrel trzymaj się kobito! wiem ,ze to czekanie najgorsze,ja przenosiłam tydzień i chyba był to najdłuższy tydzień w moim życiu,ale w sumie mały urodził się w terminie z OM.Powodzenia!
Aga Tobie też cierpliwości życzę.Mam nadzieję,że starszak się równie dobrze spisze jak u Rubi,nie martw się na zapas,będzie dobrze

My wczoraj wieczorkiem wroiliśmy z Kudowy,w sumie zostaliśmy jeden dzień dłużej,bo super było.Mały się w miarę dobrze spisywał,apetyt mu dopisywał nieziemski:szok:
Teraz czekam do czwartku ,bo idziemy na szczepienie i wagę,ciekawam ile waży,bo klocek z niego niezły,niby nie widać ale ciężki okropnie:sorry2:.
Ja się zbieram do rodzicó,bo amama już rano dzwoniłą,że dla wnusia pomidorówkę zrobiłą,to trza iść.
Pogoda coś się nam popsuła,ale chyba jeszcze lato do nas zawita co:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
bry:-) pierwsza!

dziewczyny super że jesteście już w domciu :cool:

Amelkowa dobrze że wszystko ok i Anulka ma się świetnie już niedługo Monia będzie miała koleżankę:-D:-D

Loravandrel ja to już myślałam, że Ty rozdwojona :-):-) bo chyba coś długo się nie odzywałaś a z tym sprzątaniem to wyluzuj trochę albo poproś kogoś aby Ci pomógł:tak::tak:no chyba że faktycznie chcesz już urodzić.:)

Madzia no ja też polecam dr Pałuchowskiego bo też korzystam z jego wizyt hmm tzn Maciek korzysta....:-):-) konkretny facet a i podejście do dzieci ma fajne no ale wizyta w domu to 70-80 zł mniej :no::no:

rubi witaj znów na BB

miłego dnia Babki ja dziś idę na wojnę do banku :tak::-D:tak::-D także nie wiadomo czy mój dzień będzie miły heh te banki......!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry