reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Madziu doktor nazywa sie Paluchowski a to jego numer 604758882 jest to pediatra.Mieszka w Chruscinie Opolskiej ale napewno ma jakis gabinet w Opolu ale mozna go tez do domu zamowic.Jest naprawde swietny.

A podam Ci jeszcze nr telefonu tez do bardzo dobrego lekarza pierwszego kontaktu...jak Ty bys potrzebowala a nawet z dzecmi tez mozna do niego wrazie czegos...jest tez bardzo dobrym lekarzem i tez do domu moze przyjechac ale przyjmuje tez w opolu na ulicy warynskiego...prywatnie i na kase chorych tez.Nazywa sie Raducki i to jego numer 604812591.

Zauwazcie ze lekarze korzystaja z sieci ERA :-)

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Kasia tak my właśnie do p.K Komendy sie zapisaliśmy:tak: Jesteśmy w grupie +1,jak siezapiszecie,to chyba będziemy razem:tak:
Agnieszka mam do Ciebie wielka prośbę,o ile jest to mozliwe ,czy mogłabys sie spytać,przy okazji wizyty u położnej,jak nazywają sie te szczepionki na pneumo i meningokoki,które oni zwykle daja? Mnie tu wypytują,a ja nie wiem:baffled:,w książeczce dziecka też nie jest napisane.Jeśli nie były to wielki problem dla ciebie,to będę bardzo wdzięczna:tak:

Hej
Pewnie ze zapytam, ale ide dopiero 18-go sierpnia, jesli nie urodze do tego czasu :-) sama chce sie tego dowiedziec, bo Patryk bedzie tu raz zaszczepiony na meningo raz a reszte bede musiala szczepic w Polsce.
Ja mialam tez problem z Dominikiem i normalnymi szczepionkami, bo w Polsce mi go zaszczepili tym co szczepia do 3 miesiaca zycia a od 3 miesiaca szczepilam go tutaj i straszyli mnie ze musi byc ta sama szczepionka. wiem ze jakos sprawdzalam sklad tych szzepionek z lekarka, bo tez nikt nie byl mi w stanie powiedziec jaka to dokladnie szczepionka.
W kazdym razie jak cos bede wiedziala to dam Ci znac :tak:
jesli chodzi o kapiel po porodzie to sama sobie dzidziusia wykapie od razu, bo wiem ze oni tu tego w pierwszej dobie nie robia, a ja uwazam ze trzeba chociaz troche woda przemysc dzidziusia :-)
 
Witajcie dziewczyny,a co tu tak cicho????:szok::baffled:
Amelia daj znac co tam u Ciebie,oby wszystko dobrze:tak:
A reszta dzewczyn gdzie sie ukrywa?
My byliśmy dzis w Krakowie,spać mi sie juz cos chce,ale jeszcze wpadłam "Was zobaczyć" a tu nic:confused:
Dobrej nocy wszystkim życze i do jutra:-)
 
Amelkowa co tam z Tobą kobieto??Saly a co zTobą?
My dziś w nocy wróciliśmy od znajomych z łodzi....fajnie było! odpoczęłam, choć spać chodziliśmy o 3 rano....:-)
Dzieciaki szalały a Oleńka była jak aniołek grzeczna...:-)
 
Witam.
My byliśmy na weekend w Warszawie :tak: także znowu trochę się z rytmu forum wybiłam...
Amelkowa, kciuki zaciśnięte i daj znać jak będziesz mogła co z Tobą :tak:

Resztę pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry