reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

czesc kobitki :)
Ale mam pi ekne niebo -widok z okna przy biureczku na księzyc....
Witam "nowe" forumowiczki :-):-)
Z wyjazdu nici i szlag mnie trafia.Ale moze w piatek pojedziemy na weekend do naszych bliskich znajomych z łodzi.....juz doczekac się nie moge bo rok ich nie widziałam a ich uwielbiam....:-):-)
P tylko praca, praca i praca.....echhh
Ale za to moja przyjaciolka z Mediolanu przyleciała i zostanie do końca sierpnia :-):-):happy2::happy2:
Loravandel ja miałam w 9 msc tez żółtawą wydzielinę-dużo tego było az do porodu, myśle że masz to samo. Moze to czop , nie wiem bo w tej ciąży takowy nie odszedł...moze w trakcie porodu ale nawet po odejsciu wód go nie było .

Ja od poczatku karmienia stanik nosiłam i w nocy też a pokarmu duzo mam do dziś.
Natimove może powoli odstawiaj od piersi bo z tego co wiem to w lecie nie wolno zmieniać mleka!!moze zastępuj powoli po jednym karmieniu na butelkę?

Podałam Oluni pierwsze deserki ale wcina!! szok, zarłok jak cholera:-):-)
Amelkowa a o której idziesz do Rubi? może tez wpadłabym z Toba? chętnie popatrze na malutkiego ludka bo mi juz za tym tęskno!!
Moja panna dziś sobie gulgotała ale zabawnie......a ile sama radochy miała....
 
reklama
Dzieki Kobitki.Zbacze co da sie zrobic z tym mlekiem.
Wiecie smiac mi sie chce...bo kobiety co chca mleko to nie maja a te co nie chca to maja az nadto...:angry::-)
Dziwne....nieprawdaz? heh no trudno...takie jest zycie..:baffled:
Ide troche w kimono..puki synus spi!
 
Czesc dziewczyny!
Ja dzis byłam u kolezanki,Julia sie wybawiła i teraz spi taka padnięta.
Natimove masz racje te co chcą mieć mleko nie mają a te które chcą uz sie pozbyć to mają go za dużo:baffled:
Idę dale gotować obiad choć mi się nie chce:zawstydzona/y::baffled:
 
Hej
A my po szczepieniu wczorajszym Franusia i nawet jest OK, natomiast jutro nasza najstarsza jedzie na kolonie i tak sobie siedze i mysle co zapomnialam jej dac ....

Wazyłam Frania przy okazji szczepienia 81cm i 9530 :)
 
hej laseczki:-)

byłam dziś u rubi i serdecznie Was pozdrawia, malutka śliczna :-):tak::-):tak: jak aniołeczek tylko z ciemnym loczkiem na główce:-D:-), aż mi się łezka w oku zakręciła jak pomyślałam że Maciuś jeszcze nie dawno był taki maleńki kurcze ten czas tak szybko płynie że szok.........:szok::szok::szok: daggy widzisz mogłyśmy się zgadać na dzisiaj to poszłybyśmy razem.
 
Hej dziewczynki!
Mogę się dołączyć?
Jestem mamą Maciusia ,który niebawem skończy 13 miesiąc.Maciuś urodził się w Anglii,gdzie byliśmy w sumie 4 lata,a teraz zaczynamy wszystko od nowa w Polsce.Obecnie mieszkamy na Nowej Wsi Królewskiej z teściami i szukamy jakiegoś mieszkanka dla nas
pozdrawiam
 
Aniulka czas baaardo szbko płynie,ja nie wierze ze to juz 2 lata,ale coraz cześciej zaczynam tęsknić za taki małym szkrabem;-)
Madzia witaj serdecznie:-)

coś tu dziś cicho...:confused::baffled::sorry2:
 
witaj Madziu
Widzę, że na forum tłok się robi :tak::tak::-D:-D:-D to dobrze , bo Rubi, dyzurny pisak bedzie mieć mniej czasu.
Amelkowa daj mi znać, że wychodzisz od gina to się spotkamy pod szpitalem.Ja małą na moment zostawię u mamy a że mam blisko to podskocze.
A ja dzis pierwsze odbitki zdjęc zrobiłam...od ciąży , porodu do dzis-ojej tak niedawno to było a jaka zmiana.....Boziu jak ona była śliczna, malusia-no dlaej śliczna ale nie malusia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki!
Mogę się dołączyć?
Jestem mamą Maciusia ,który niebawem skończy 13 miesiąc.Maciuś urodził się w Anglii,gdzie byliśmy w sumie 4 lata,a teraz zaczynamy wszystko od nowa w Polsce.Obecnie mieszkamy na Nowej Wsi Królewskiej z teściami i szukamy jakiegoś mieszkanka dla nas
pozdrawiam

Witam Cie Madzia serdecznie :-)
Szkoda ze nie zapisalas sie na forum bedac jeszcze w Manchesterze :-(
Ja do grudnia jeszcze jestem w Anglii wlasnie w Manchesterze, a potem mamy zamiar na stale pzreniesc sie do Opola :tak:
Fajnie ze sie zapisalas :tak:
Gdzie mieszkalas dokladnie w Manchesterze?
 
Do góry