reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Amelkowa ;-) a ja mam przepis z sierpniowek :-D:-D:-D
ale fakt faktem ze makaron (jakiegokolwiek ksztaltu) w sosie pomidorowo - szpinakowym jest prze-mega-pyszny :tak::tak::tak:
podobno zajadaja sie tym tez osobnicy ktorzy szpinaku nie lubia ;-);-);-)

wiecie co... dzis rano czytalam ze 14-latka urodzila w Opolu dziecko... myslalam ze mam jeszcze z 10 lat spokoju ale dzis syn mi powiedzial ze "przepadl z Oliwka" :szok::szok::szok:
nie wiem jak to rozumiec i boje sie pytac :-D:-D:-D
spodnie cale brudne (niebieski kolor przybraly choc rano byly w kolorze jasniutenkiej oliwki), chlopak lekko zdenerwowany "co powie mama"....

aha... i jeszcze sie nie pochwalilam... Dzis moj Syn przyniosl Dyplom ukonczenia kursu j. angielskiego :-):-):-):-):-):-):-):-):-):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

saly - ja sie jutro wybieram do miasta - ale z rana bo potem pogoda z godziny na godzine gorsza :-( do Scandii poczlapalabym zaraz po otwarciu - ok. godz. 10:00. Jaskos si enamierzymy SMSami w razie czego :-)

aaaaaa i jeszcze jedno - pokazywalam Wam blubbisie - rewelacyjne sa!!! taki milusi ten plusz ze sero chyba Monisi podwine jej egzemplarz ;-):-):-D Jasiek sie od niego oderwac nie moze :-):tak:;-)

OK. spadam na chwilke ;-) 3majcie sie :-)
 
reklama
Czesc wieczorkiem ;-)
Jestem umeczona przez ten upał okrutnie :-(
Poł dnia dzisiaj z Gangsterkiem spedzilismy na dworze, z czego przespał 30 min tylko:baffled:. Opcja chodzenie mu sie właczyła, za raczki oczywiscie, a jak widzi schody to jest pierwszy, wchodzi jak dorosły człowiek, jeden schodek, jedna stópka :szok:. Jezdził u sasiada autkiem na aukmulator i podobało sie :tak:. Trzeba pomyslec, za kilka dni ma imieniny :-p

Moje drogie zakupoholiczki, chciałabym widziec wasze szafy, tam pewnie sie szpilki nie wcisnie :tak::-) ... ja juz nie pamietam kiedy sobie cos kupiłam :baffled:.
Kupie teraz na impre jakis ciuch, a potem dopiero jak pół strychu ciuchów sprzedam na allegro :-p. Kiedys juz sprzedawałam moje stare ciuchy i buty na allegro, spoko szło :tak:, dopoki TZ powiedział, ze mam mu z allegro ciucholandu nie robic :baffled:. Teraz zmienił zdanie i moge sobie wystawiac co chce :-p

Zabieram sie za jakas drobna prace zarobkowa :tak: ... bo moj jedyny dochod teraz to rodzinne :baffled:, koszmarne grosze :-( ... TZ mi juz wiezie damskie sportowe nowe buty Reeboki, powystawiam i zobaczymy :tak:

Gratulacje dla Jasia :-), Rubi babciom nie chcesz byc;-):-p:-D

Jak juz temet ciucholandów, powiedzcie mi gdzie jest najwiecej 'perełek'?:-)
 
To jak wystawisz buciki to daj znac chetnie zobacze i moze sie skusze choc w dobie kryzysu trzeba oszczedzac ;)

SALY spokojnie da sie wytrzymac zwlaszcza ze u nas jest dosc duza roznica wieku miedzy dziewczynkami a chlopcami :)

RUBI o tej 14 latce pisało na stronce NTO. Normalnie jeszcze troszke to moja gwiazde na klucz zamkne w domu ;) Choc jak ktos mi mowi ze jeszcze nam malej coreczki brakuje to ja juz sie smieje ze niedlugo to ja pewnie babcia zostane ;) Ale mam nadzieje ze to jeszcze z 10 lat :p
 
widze, ze znowu ja mam dyzur ;-)

asia TZ kupił mi tylko 8 par na próbe, jutro je dostane to pokaze :tak:. Dawno temu tak nawiezlismy nike buty i kurtki - fajnie sie sprzedały :tak::-) ... no zobaczymy ;-)
Czwórka malców to jest wyzwanie :tak:, podziwiam :tak:
 
ja jeszcze jestem, ale za chwil kilka wybywam...
musze sie kopnac do szpitala, do PZU, odebrac jakies zaswiadczenie i o Scandie zahaczyc ale znajac zycie nie uda mi sie to wszystko dzisiaj :-( starosc nie radosc....
 
Tez dzisiaj leze na miasto, a nie chce mi sie koszmarnie :no:

Myslałam sobie czoraj nad tym kontem dla dziecka, co siew wpłaca m-c w m-c, co o nich myslicie, macie takowe dla skarbów?

Help mamy w domu zakomarzenie :angry::angry: jak sobie z tym radzicie jak raida nie mozna :-( ... 2 dni temu zamknał mi sie pod moskitiera komar razem ze spiacym Kubusiem:szok:. Nie chcecie wiedziec jak wyglada :-(, a impreza za pasem ... po 1,5h wyczaiłam tego komara, ubiłam. Taki spasiony świniak, ze krew po łozeczku pociekła :angry::wściekła/y:
 
Amelkowa moskitiery chciałam, ale tu sa niestandardowe duze okna, majatek strace :angry: a kto wie ile tu jeszcze zabawie wiec bez sensu.... przy dzieciach chyba do 3-5 lat raidow nie wolno, bo to sam syf :-p
U nas tez 3 dni temu komarów nie było :dry:, a teraz :angry:
Ja mam wode prawie pod domem:angry:, taki gosciu ma rezydencje z 2 jeziorkami (mam na to widok z okna), a 3 kolejne jeziorka na ogródkach sa w rownoległej ulicy do mojej. Do jeziorek na wsi mam tez gdzies z 10-15 min piechotą - nie wiem bo nigdy nie szłam :-p

Rubi tobie to mało ciuchów :-p ja nie lubie łazic po ciuchach, wnerwia mnie to ze musze mierzyc :baffled:, kocham za to markety budowlane :tak::-)
 
reklama
Do góry