reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

hej Wam
u nas dzisiaj ( z reszta nie tylko dzisiaj) duchota jakich malo :-(normalnie pewnie bym sie cieszylyla, ale w obecnym stanie nie bardzo mi sie to podoba :-( juz dwa razy dzisiaj bralam prysznic zeby nie zdechnac :-)
a jak mysle o jezdzie samochodem to mi sie slabo robi,a musze po Dominika do zlobka pojechac, normalnie wsiada sie jak do piekarnika :-(a ja klimy nei mam :-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
hi ;-) nie wiem czy jeszcze jestem czy juz sie rozpuscilam... chyba zaraz zalicze po raz trzeci wanne... niezle beda wygladaly rachunki za wode ;-) ale co tam - dopiero co wczoraj spisywali liczniki wiec jakos sie te wybrane kubiki...rozplyna w caloksztalcie ;-)

bredze ale to z goraca...

oho... zaczelo grzmiec...
 
Rubi, poczekaj 10-15 minut i wyjdź przed klatkę- ochłoda gwarantowana. A jaka oszczędność;-)
 
Hej
To gdzie polecacie w Opolu grzebanie za czymś wartym uwagi i dla dziecka i dla mamy (tutaj wieeeksze rozmiary ) ;)
Moze sie niedlugo wybiore w poszukiwaniu ciuszkow dla naszych smykow ktorzy rosna jak na drozdzach ;)
 
saly ;-) proponujesz mi uprawianie wspinaczki w moim stanie? ;-):baffled::-D
przeciez ja mam balkon :-) jak sie zacznie to wezme zel pod prysznic i gotowe :-D:-D:-D
no i co robisz jutro? napadasz na Scandie?

wlasnie... asia-m - jutro w Scandii ostatni dzien wyprzedazy - kazdy ciuch za 3 zl ;-) a tak w ogole to... witaj ;-)
 
Witam witam :)
To jeszcze napiszcie mi gdzie ta Scandia i w jakich godzinach czynna :)
Wycena waga czy co tam obowiazuje ??
A moze jakies komisy dla dzieci sa w Opolu ???
 
Hej, ja się " ubieram" na Kośnego- można wygrzebać fajne ciuszki za grosze.
Gigantyczna jest Głogowska ale tam trzeba mieć bardzo dużo czasu i ciepliwości, żeby wyhaczyć coś fajnego wśród szmat. Na Sienkiewicza jest jeden z ciucholandów Polo, też zdarzą się fajne ciuszki, aczkolwiek ja do sieci " Polo" mam uprzedzenie...jakoś odrzuca mnie grzebanie w bardzo brudnych ciuchach.
Na Kośnego ale bliżej skrzyżonia z Katowicką jest sklep z ciuszkami dzieciecymi angielskimi- i nowe i używane, już wycenione. nie jest najtaniej, ale nie trzeba grzebać.
Na Sosnkowskiego ( przy skręcie w ZWM-dawnie tam było Deep Pan Pizza) jest świetny ciucholand. Odzież angielska, czysta, wyprana i pachnąca, na wieszaczka, bardziej to na butik wygląda niż ciucholand- w poniedziałki dostawa 45 złotych za kilogram ,cena codziennie maleje aż do soboty 19 złotych.
No i nieśmiertelna Scandia- w podwórku na przeciwko Opolanina. Obok Jysk i babyblues- wejście przez parking na Ozimskiej lub bramę na Reymonta.

A dla nas babeczki otworzono całkiem niezły ciucholand z wyceniona, ale porządna odzieża na Olsekiej, koło przystanku 11.
Więcej lumpków nie pamiętam...ale sobie na pewno przypomne:tak:

Rubi, zbiera sie , zbiera się na ta burzę ale coś lunąć nie potrafi. A ja mam konsternacje czy brać mała na spacer , bo wcześniej nie wychodziłam bo za gorąco a teraz się boje żeby przy tej krtanie nie dowaliła jej burza:/
Wybieram się jutro do scandii jak najbardziej...ale nie wiem jak z pogodą będzie, bo z Hanią to w deszcz nie wypełznę. Może smsujemy się rano???

Tak sobie przypomniałam siebie w lipcu sprzed roku i serdecznie Wam dziewczyny współczuję. Ja przysięgłam że drugie dziecko -owszem, ale nigdy więcej ciąży w upały!!!
Puchłam jak balonik, nogi miałam jak ksieżniczka Fiona- bez przestrzeni międzypalczastych u stóp. Masakra...Chłodzcie się jakoś bidulki

Asiu- witaj powiewie dawnej stolicy:)Popatrzyłam na Twój suwaczek( suwaczki) i hm ....wbiło mnie w podłogę. A ja się zastanawiałam czy z dwójką da się wytrzymać...:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amelkowa, wstyd się przyznać, ale dla mnie Opole kończy się na SDH za Odrą, potem to już "prowincja" której zupełnie nie znam. Nawet 17 przeprowadzek tu nie pomogło. Pracowałam kiedyś na Prószkowskiej, ale miałam opanowaną tylko trasę autobusową a i tak z szyby spoglądałam jak turysta autokaru podczas wycieczki po Europie:-DDwa razy w życiu małż mnie wywiózł na Dambonia, oglądaliśmy tam mieszkanie do kupna, ale od razu mu powiedziałam , że na peryferiach to ja mieszkać nie będę. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam , to przecież moja ignoracja terenowa i brak orientacji w terenie a nie klasyfikacja na Opolan wg. odległości do rynku...

A ten maleńki sklepik na Sosnkowskiego uwielbiam , 3 lniane koszule z Zary z papierowymi metkami Ł.kupiłam. A jakie kiecki dla Hani:tak::tak::tak:
 
Do góry