reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Aga auto czad! i sterować można....no tak zabawa i dla taty i dla dzieci...czyli aż 3 osoby się pobawią!
Aga musisz teraz córcię sprawic sobie!
Ja już się cieszę na te domki dla lalek.....kuchenki i inne pierdółki :)

Kamea- zawsze jest tak że ktoś rzuca termin spotkanka....Ty możesz być następna...
 
reklama
Aga super prezent:tak:
Rubi czy to miała być jakaś aluzja do mnie????:-p My sie o córeczke postaramy w przyszlkym roku (o ile ktoś da mi przepis jak majstrować zeby córkę zmajstrować;-)) ,bo narazie mam umowe w pracy do stycznia tylko.
No i Monia sie odnalazła w żłobku:tak: Fajnie! A niedługo zacznie sie cieszyc na twój widok,poczekaj,bo narazie może troszkę zdezorientowana jest.

yyy zapomniałam co jeszcze ,bo jakaś taka zakręcona jestem po tych dwóch dniach w domu.Maciek już w porządku,poszedł do żłobka dzisiaj.:tak:

Dziewczynki zapraszam na wątek o Spotkaniach i deklarujcie sie kiedy mozecie do mnie przyjść.
 
Ostatnia edycja:
daggy ja marzeeeee o córeczce, wczoraj chodziłam po sklepach i tak oglądałam dziewczęce ciuszki to aż mi się chciało lecieć prosto do wyrka;-):-D żartuje oczywiście:laugh2:
no, ale po pierwsze, widziałaś moje mieszkanie, nawet biedny Wojtuś wylądował na drzemkę w łazience:sorry2: a po drugie mam pytanie: jak się robi dziewczynkę:-D;-)
Magda super, że Macius ok:tak:
 
Nad terminem spotkania to muszę się zastanowić i dam Wam znać.
Agnieszka, auto Patryka jest świetne, aż mi się zamarzyła taka bryka dla Kuby...ale na to jeszcze mamy czas...
Jak będziecie miały już przepis na dziewczynkę (najlepiej sprawdzony;-)) to podzielcie się nim:-)
 
Cześć dziewczyny:-)
widze, że nie tylko moja Niunia, ale wszystkie nasze dzieciaczki rano miały pole do popisu, Zosiuńka wstała 5.50:szok::szok:

agnieszka-w autko naprawdę świetne! szczerze to z mężem też chcieliśmy takie dla naszej Niuni, ale te pieniądze... koszmar :no:

do kawki też się dopisuję:-):-)

ja mam dziewczynkę, ale jak nam to wyszło???:-D teraz będzie drugie i jeśli dziewczynka, to ja już nie wiem jak to się robi:-D:-D:-D:-D

najlepsi są Teściowie bo powiedzieli, że ma być dziewczynka, bo oni muszą się podzielić, jedno jedną wnusie, drugie drugą wnusie, a najlepsze w tym było to, że oni czekali na WNUKA!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jakby to miało jakieś znaczenie jaka to płeć!!!!!! ważne chyba, że WNUK TO WNUK, nie ważne, chłopiec czy dziewczynka, a jak się urodziła to oszaleli, szok!:szok:

zmykam na spacerek z moją Niunią, do miłego :rofl2:
 
hej
Kochane w sprawie planowania dziewczynki to macie tu na forum mistrza :tak::tak:
Nie chwaląc się to cipeczka jest, głoweczka nie od parady, urodziwa- więc jak widać plan w 100 % wykonany!!
Ja naprawdę planowałam Oleńkę i baaardzo chciałam córcie. A robi się tak ( u mnie się sprawdziło - jak widać):-):-)
- trzeba sprawdzić wg. kalendarza chińskiego co jajeczko kobiety teraz przyciąga
Chinese lunar Calendar, Gender prediction

- koniecznie wyjechać do ciepłych krajów bo jajury facecika muszą być przegrzane bądz wygrzane......wtedy produkcja pleminków żeńskich jest wyższa a męskich niższa ( u nas Tunezja się sprawdziła :tak:;-))

- 3 dni przed owulacją - najlepiej prawie na styku żywotności plemników. Przeżyją żeńskie a męskie padną - ot takie są słabeusze....Za to śmigają szybciutko i dlatego trzeba robić na 3 dni przed owulacja bo inaczej męskie sprintery się wedrą i chłopak murowany :-):szok:
- punkt czwarty- najważniejszy- wyluzować- dać się ponieśc chiwli i cieszyć seksem!!!

ps. Dlatego własnie wczasy są najlepsze :-D:-):tak:
A z ciekawości sprawdzcie czy wam się chiński sprawdził?? My przy dwójce tak, tylko wiek kobiety to ma być w momencie poczęcia
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. My wczoraj wieczorem wróciliśmy z gór i powiem Wam, że nie było za ciekawie:baffled: Juz nie chodzi o pogodę, bo ubraliśmy Aluska i w drogę, tylko Mały za Chiny ludowe nie mógł się zaaklimatyzować i przez pierwsze 3 dni tylko jadł, spał (bardzo rzadko) i płakał non stop:zawstydzona/y:, Kurcze tak mi szkoda było robaczka, że szok. Wykończył nas ten urlop totalnie. Dzięki Bogu, że mieliśmy chustę, to chociaż to Nas trochę ratowało, bo w wózku to nie było mowy, żeby Alek leżał:no:
A jak poszliśmy w góry to już był sajgon totalny. Mały darł się jak opętany. A dziś w nocy całą noc spokojnie przespał, a i teraz jest dużo spokojnieszy. Chyba nie podobało mu się miejsce, które rodzice sobie wybrali na urlop:-D. A jutro po południu mykamy do moich rodziców, to sobie z P. odpoczniemy trochę:-)
Agnieszka spóźnione, ale szczere życzenia dla Patryczka:-), a i super fura:-)
Rubi Super, że Monia zaakceptowała w miarę żłobek:-)
Arcobaleno super, że z Nikosiem wszystko Ok, My teraz mamy 2 tyg przerwe w rehabilitacji, ale widzę, że Alusiek coraz lepiej trzyma główkę:-)
Madzia przyłączam się do prośby o przepis na dziewczynkę, Ja do połowy ciązy mówiłma do brzuchola w rodzaju żeńskim:-D
daggy fajnie, że Dominik dostał ten preparat czekoladowy:-), a co do planowania córy, to My po ciepłych wczasach we Włoszech mamy Chłopoka, mimo, że z kalendrza wychodzi jak Nic Panna:-D
aniaf24 witaj
A jeszcze co do huśtawek, to dla Nas to też było zbawienie i Mały jest do tej pory zachwycony nią. A mamy taką FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK J8518 NA PRAD 11kg (1215335248) - Aukcje internetowe Allegro
Kurcze dziewczyny jak coś pomieszałam to przepraszam, ale przeczytałam trochę po łebkach posty, żeby w miarę nadrobić zaległości:-) Miłego poranka;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Agita oj ale mnie wystraszyłaś tym wpisem, a my też w góry chcieliśmy jechać a teraz mam dylemat:baffled:. To teraz trzeba drugi urlop aby odpocząć po tym :-)

Ładna ta huśtawka ale bardzo droga :-(

Co do przepisu to ja też poproszę chociaż dwóch chłopaków też byłoby fajnie mieć ;-) ale to jeszcze nie teraz :-)
 
reklama
Do góry