reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pleśniawki na języczku - jak je zwalczyć???

ja polceam sposób naszych babć , czyli dać brdącowi tetrową pluchę do obsikania i nią właśnie przetrzeć w środku buzię - u nas pleśniawki znikły po dobie i do tej pory nie powróciły
 
reklama
Zgadzam się z Malinką.Ten sposób z obsikaną pieluchą jest niezawodny.Wystarczy raz lub dwa przetrzeć i po pleśniawkach.Pozdrawiam.
 
To ze zyjemy w XXI wieku nie znaczy, że stare metody przestały działać. :-):-):-)

Urynoterapia jest stosowana w dalszym ciągu.

No ale dla mnie to chyba była by ostatnia deska ratunku :tak:
 
Wiem, że się stosuje......
Ale w dobie tylu dostępnych i bezpiecznych leków chwytać się takiej metody:nerd::nerd::nerd:
Co kto lubi;-)
ja wolałam raz małej bizię przetrzeć niż szpikować 6tygodniowe dziecko lekami, poza tym przecież mocz kobiet ciężarnych też jest stosowany do produkcji leków czyli coś w tym jest
 
To prawda.Mi nawet farmaceutka poradziła z tymi sikami.Wtedy ja wysmiałam.Pani magister i takie bzdury gada.Ona mowi ze swoim dzieciom tylko tak robila.?Ja sie wprawdzie nie odwazylam na to, ale wszyscy mowia ze plesniawki po tym nie tylko schodza ale i nie wracaja.
 
reklama
no dzieki dziewczynki:) najpierw stosowałam aphin ale rozeszły mu się, więc przerzuciałam się na ten mocz:) jak powiedziałm mężowi o tych sikach to pogłaskał mnie po głowie i powiedział, że jestem jedne wielki chodzący zabobon:):):):)
ale moze zadziała......
 
Do góry