reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
A u mnie będzie chyba Janek... jakoś tak do mnie przywarło to dziwne imię. Trudno mi nawet powiedzieć, czy mi się podoba. Chyba nawet mi się nie podoba... a reakcje w rodzinie są dziwne, jak mówię że chyba Jaś. Wciąż nie jestem przekonana...
Chciałam Stasia... ale jednego dnia wyobraziłam sobie 15-letniego syna, do którego wszyscy zwracają się STACHU :baffled: bo przecież nie będą mówić Stasiu... a Staszek jest bardzo rzadko używane.
Franek chodził mi po głowie.. ale jakoś nie pasuje Franciszek do nazwiska.
Jakub ładne imię, ale kiedyś miałam psa Kubę i mam psie skojarzenia :)
ooo i Ignaś jest ładne imię. Ale znowu myśląc o 15-letnim chłopcu mam obawy..
 
adasza - wszystkie imiona, które wymieniłaś są ładne :tak: A co do Stasia, myślę, że mówiliby jednak Staszek :-) przynajmniej u nas tak jest.
A u nas jest piesek Czaruś, no i niestety imię Cezary od razu odpadło, choć bardzo mi się podobało... Tak to już jest, jak ma się jakieś skojarzenia
 
Moja przyjaciółka żartobliwie woła naszego syna " Antoniusz" ;-)wyobraźcie sobie jakie miny zazwyczaj mają ludzie obok;-)
 
adasza ja mam synka Józka, no tak wyszło, bo ojciec cudzoziemiec i wybieraliśmy międzynarodowe :rofl2: wtedy jeszcze nie zastanawiałam się jak to będzie z tym imieniem później... jego Pani w przedszkolu mówi do niego Józef :baffled: gdyby nie jego ojciec w życiu bym nie dała mu takiego imienia :-D a teraz już się przyzwyczaiłam :tak: A Staszek jest najbardziej oryginalne z tych co wymieniłaś...
 
adasza,a mnie się najbardziej podoba Jan:happy2:

i też mam psie skojarzenia:-)
Maks-bokserek sąsiadów,Diana-wilczyca koleżanki,Sonia-jamniczka brata,mój kundel Bartuś...

ja też nie umiem wybrać...
podoba mi się Lea i Lisa-ale nie w Polsce:baffled:
oraz Ludmiła...
mąż i córka chcą Lidkę,ale do mnie to imię nie przemawia...:confused:
 
reklama
Do góry