reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

a ja mam okropny dylemat... dla dziewczynki mam mnóstwo pieknyuch imion... Kalinka, Antoninka....Gabrysia... a dla syka to takie trudne mi się wydaje nadać odpowiednie imię.. cholera.. myslimy nad Franciszkiem, Antkiem... czasu coraz mniej a ja już bym chciała mówić do mojego brzuszka po imieniu :(((( buuuu :eek:
 
reklama
Lene ale Franków i Antków teraz pełno :sorry2: moja koleżanka ma Kajtka i Leona, to drugie jest super :-) a sąsiadka nawet dała Leonard :-D
Ale szczerze ja też mam więcej pomysłów na imię dla chłopca niż dziewczynki :p
 
dziewczyny zostawiam w Wasze rece liste , ktora mialam zanim wybralam Maksymilianka ( choc najpierw byl Maksymilianek porownywalam z tymi imionami):

Blazej
Tymon
Ignacy
Zbigniew
Bruno
Joachim
Tymoteusz
Cezary
Borys
Hubert
Maksym
podoba mi sie maly Tadzio, ale Tadeuszkow w rodzinie juz mamy za duzo :)
 
Lene ja wybralam Antosia ale podoba mi sie jeszcze bardzo Franio, Marcel,Ignas
Robaczku a kiedy ty masz to ostatnie usg trzymam kciuki zebys w koncu sie dowiedziala jaki lokator tam zamieszkuje twoj brzuszek:tak:
 
reklama
Do góry