reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

12 tc, USG prenatalne jakies 4D kolorowe. Ale szczerze powiem, ze ja wiecej widze na tym normalnym USG niz na tym 4D, jakies dziwne ono jest. I to wlasnie na tym normalnym czarnobialym USG widac bylo plec, tzn lekarz mi pokazywal wargi sromowe malej.
 
reklama
super, to jest nadzieja że jak pójde na to prenatalne to może lekarz też mi coś powie... a zamierzam iść za jakiś miesiąc tak koło 13tc
 
Dziewczyny uwazajcie na te wczesne prognozy.mnie lekarz powiedziala w 13 tc ze jest chlopiec a w 5 miesiacu sie okazalo, ze to dziewczynka.no troche przezylam maly szok:-) tym razem sie wstrzymam do 20 tygodnia albo pozniej
 
Twoje maleństwo pewnie spłatało figla lekarzowi;), w 20 tygodniu też można pomylić się na USG:). Wszystko przecież zależy jak dziecko się ułoży;) :-)
 
Marcelina a co lekarz Ci zasugerowal?
Ja sie jeszcze nie nastawiam o nie:p zebym potem sie nie musiala przestawiac, ale z daty zaplodnienia wynika, ze bedzie dziewczynka:)
 
Ziewaczka - zasugerował, ze cos niby jest miedzy tymi nogami :) :-)Ale powiedział, ze to moze byc tylko pępowina...:eek:
tak jak Justynaj wczesniej pisała wole się nie nastawiac, ze to moze byc chłopak, zeby pozniej nie wyszło, ze jednak dziewczyna :)))) Ja tam bym się cieszyła ale maz bardzo chce miec synka :):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
vilmaq może i najbezpieczniej ale rzadko która przyszła matka jest w stanie tyle wytrzymać, zresztą wiem po sobie :p. Ja jeszcze sobie na usg trochę poczekam:p. Ale jak na razie to dwa źródła wskazują na to, że będzie dziewczynka, czekam na trzecie - USG.
Marcelina1984 a potrafisz się tak nienastawiać? To chyba robi się trochę podświadomie ;)
 
Do góry