reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
ewela_grzyba no Nastka mi się podoba, ale Anastazja już mniej :D jakieś mam złe skojarzenia z tym imieniem :) chyba trzeba poszukać innego może Zosia albo hm... dla chłopców mam więcej pomysłów...
 
Olajo- skoro masz tyle pomysłów na chłopców to podziel się!!!!! My mieliśmy mnóstwo dla dziewczynki, a okazało się, że mamy małą rakietkę. Na tę chwilę chcemy dać Filip, ale może coś nam polecisz:-p

A jeżeli chodzi o imiona żeńskie to mi się podobają krótkie...Anastazja to troszkę za długie według mnie (tyle, że my mamy długaśnie nazwisko)...Ale na przykład Nina albo Zosia jak najbardziej:-)
 
Paulettta, bo ja chciałam chłopca i może dlatego :-) Nina bardzo mi się podoba... A dla chłopca tak samo jak wy myślałam o Filipie, ale dla mnie chyba numer jeden jest imię Maciek :-) Jest super, zawsze mi się podobało. No, ale jest mało oryginalne więc kombinowałam: Konstanty, Nikodem, Franek(też jest super, ale u mnei w rodzinie już jeden jest a poza tym duzo dzieci ma to imię), Szymon, a może Ksawery? albo Maurycy :) ... Dowiedz się jakie mają imiona dzieci sąsiadów kuzynów, żeby się nie powtarzać :-D
 
Kivinko Marcelina , Marcysia slicznie :D :tak:
Olajo Anastazja piękne imie ale tak jak dziewczyny pisza nie do kazdego nazwiska pasuje :tak:

U nas juz postanowione bedzie ALEX LAURI :-)
 
Pauletta jesli to pomoze - tu masz moja chlopczykową listę :)
August, Beniamin, Cyprian,Damian, Dominik, Dorian, Emanuel, Emil, Gabriel, Karol, Mikołaj, Nikodem, Tymon :)
U nas jednak dziewuszka więc powyższa lista się już nie przyda, a z wyborem żeńskiego imienia mamy nie lada kłopot, ale i tak dobrze, że ograniczyliśmy się do Lidki i Marcysi, bo dziewczynkowa lista miała 21 pozycji :D
 
Olajo proszę Cię bardzo :)
Aldona, Alina, Aurelia, Blanka, Eliza, Emilia, Gloria, Inga, Jagoda, Izabela, Klara, Laura, Lena, Lidia, Liwia, Luiza, Marcela (Marcelina), Milena, Nadia, Nina, Nela, Roma, Sofia, Wiera

nawet więcej wyszło bo coś tam międzyczasie dopisywałam itd. :p
 
Marcelina cudne:) mi się bardzo podoba. Marcela jakoś tak średnio, bo można to czasami traktować jako zdrobnienie od Marcelina
 
reklama
kivinko dzięki za listę, mi się podoba tylko kilka: Nadia, Emilia, Nina, Lidka też może być... A przy Sofia nie pomyliłaś się, nie powinna być Zofia? :-)

ingena no Marcelina jest bardzo ładne imię :D
 
Do góry